Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μεγεθος πεους και εφηβεια

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119355 από sim33 στις 03 Απριλίου 2013, 7:21μμ

sim33

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ncore@01 Ιουλίου 2012)
κοίτα εγώ εκλεισα πριν 2 μήνες τα 13 μου. Μεχρι τωρα πιστευα οτι εχς πολυ μικρο πεος (15 εκ.) κ δεν μπορω να πω πως εχω τριχες στα ποδια ή στις μασχάλες. στο πεος εχω αρκετες. εγω εχω επίσης ενα προβλημα το οτι δεν γινετε να τραβιξω το δερμα πισω κ να μου σικοθει ποναω αφανταστα. φιλοι μου μου ειπαν να παω σε γιατρο εσεις τι πιστεύετε?

συγνώμη για τα ορθογραφικα

Πηγενε σε   γιατρο    να δεις   !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119675 από Pitouras99 στις 18 Απριλίου 2013, 9:55μμ

Pitouras99

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Κοιτα εγω την εχο 10,5 cm και ειμαι 13μισο και υπαρχουν ωρες που θυμωνω αφανταστα γιατι οι φιλοι μου την εχουν 13 και πανω και φοβαμαι μηπως εχω προβλημα.Και επισης φοβαμε μηπως παει καμια να μου τραβηξει και δν θα θελει μετα...Επισης οταν χινω δν μου πεταγεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119686 από new-man στις 19 Απριλίου 2013, 2:49μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Τι εννοεις δεν σου πεταγεται?Χυνεις πολυ?Παιζει και ποσο συχνα αυνανιζεσαι γιατι αν αυνανιζεσαι συχνα δεν υπαρχει πολυ χυσι..

Έγραψε:(Pitouras99@18 Απριλίου 2013)
Κοιτα εγω την εχο 10,5 cm και ειμαι 13μισο και υπαρχουν ωρες που θυμωνω αφανταστα γιατι οι φιλοι μου την εχουν 13 και πανω και φοβαμαι μηπως εχω προβλημα.Και επισης φοβαμε μηπως παει καμια να μου τραβηξει και δν θα θελει μετα...Επισης οταν χινω δν μου πεταγεται...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121066 από nikolakis.. στις 16 Ιουνίου 2013, 11:50μμ

nikolakis..

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδια απλα την εχετε μικρη δεν υπαρχει κανενα προβλημα σιγα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137150 από Jbjb908 στις 09 Ιουνίου 2016, 7:50μμ

Jbjb908

μέλος από: 9/6/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 χρονων τον εχω 9 εκατοστα κ σε στυση 15 ειμαι καλα;εχω αρχισει και χυνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137213 από thanex στις 20 Ιουνίου 2016, 2:09πμ

thanex

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καταρχας εισαι μολις 14 η εφηβεια κατα μεσο ορο ξεκιναει 14 αρα μπορει να ξεφυγεις κανα δυο χρονια .ολα αυτα που λες ειναι φυσιολογικα και οι ανησυχιες θα υπαρχουν οτι και να σου πουμε εμεις .εγω ειμαι 18 και μπηκα στη εφηβεια σχετικα αργα (15-16) οποτε ξερω τις σκεψεις σου κανε υπομονη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138278 από Hello!It's me! στις 25 Νοεμβρίου 2016, 8:44μμ

Hello!It's me!

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Άκου να δεις...εγω ειμαι 13 χρονων και το πεος μου ειναι 10εκ. ,εχω πολλες ,καταμαυρες τριχες και στις μασχαλες και στο "σημειο".δεν νομιζω πως εσυ εχεις προβλημα...εξαλλου φαντασου πως ο πιο μαγκας απο την ταξη μου τον εχει 5εκ. !για αυτο μην ανησυχεις...αν εχεις καποιον πολυ κοντινο σου φιλο ή ξαδερφο ρωτα τον ποσο του ειναι και αυτου και ετσι θα καταλαβεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138650 από Shdws στις 02 Φεβρουαρίου 2017, 6:01μμ

Shdws

μέλος από: 2/2/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι 15,5 και ειμαι στα 13εκ εχω τριχες και τετοια αρκετες μπορω να πω και ειμαι σε υψος 1,65
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141583 από Κακαρελο στις 02 Ιουλίου 2018, 7:13μμ

Κακαρελο

Εικονίδιο
μέλος από: 2/7/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα γνωρίζω κάτι παραπάνω από εσάς γιατί έχω παρακολουθήσει και κάτι σεμινάρια γιατί ο κολλητός μου φίλος είναι ενδικρονολογος.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141590 από Fotios στις 03 Ιουλίου 2018, 9:23μμ

Fotios

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Προς o 3an8os

Κατανοώ πως μπορεί να σε απασχολούν τέτοιας φύσεως ερωτήματα τα οποία όμως καταλαβαίνεις πως είναι κουτό να σου απαντηθούν μέσω απαντήσεων του τύπου "είμαι και εγώ 14 και τον έχω 15"

Σαφώς αυτό που περιγράφεις είναι αποτέλεσμα πολλών παραγόντων.
Πρώτον είσαι σε μια ηλικία που ακόμη βρίσκεσαι στην μέση εφηβική ηλικία. Δεν είναι απαραίτητο πως σε αυτήν την ηλίκια πρέπει να εισαι ασυγκράτητος και όλα να λειτουργούν στο ζενίθ. Σαφώς αποτελεί και παράγοντα μεγάλο η ψυχολογία. Και το πως αισθάνεσαι ακόμη και την ώρα που αυνανίζεσαι. Σαφώς την στιγμή αυτής της πράξης αν εσύ σκέφτεσαι το μέγεθος μου είναι μικρό, πρέπει να έχω κάποιο πρόβλημα όπως καταλαβαίνεις αυτό δεν σε βοηθάει σε τίποτα.
Το να ακούς γνώμες απο άτομα της ηλικίας σου πάλι δεν αποτελεί κανόνα καθώς σκέψου ο κάθε οργανισμός αναπτύσσεται και εξελίσσεται εντελώς διαφορετικά. Εδώ ο ίδιος αναφέρεις κιόλας το γεγονός της τριχοφυίας που στην περίπτωση σου είναι ένα σημάδι ότι ακόμη αναπτύσσεσαι.
Και πραγματικά το γεγονός το να αισθάνεσαι αν θα σε αγγίξει κάποια κοπέλα της ηλικίας σου και το βρει μικρό τότε πραγματικά θα πρέπει να συναναστραφείς με κοπέλες της ηλικίας σου αλλά με διαφορετικό μυαλό. Απο πότε απο τα 14 η κάθε κοπέλα και το κάθε αγόρι γνωρίζει τα απόλυτα στάνταρ που δεν υπάρχουν φυσικά για το τι είναι μεγάλο ικανοποιητικό και και και.
Σκοπός είναι εσύ ο ίδιος να προσπαθήσεις να αισθανθείς άνετα και χωρίς κόμπλεξ. Και όπως προείπα είσαι σε ηλικία που σαφώς σε απασχολούν τέτοια ερωτήματα αλλά πρέπει να τα αντιμετωπίζεις με ψυχραιμία και σύνεση. Ελπίζω να σε βοήθησα στην απορία που είχες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login