Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Συμβουλη απο αγορια (αλλα και κοριτσια))

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83250 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 4:28μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Παιδια εχω να δω τ δικο μου απο τελη ιουνιου εφοσον εφυγα διακοπες και τρ 9α τν δω τελη αυγουστου περιπου οποτε θελω ιδεες γ να τν φερω στν "εβδομο" ουρανο με το που θα με δει ...κλα ντξ και μονο που ιδωθουμε θα παθουμε κανα τρεμουλο αλλα ντξ ..δωστε ιδεες να τν κανω να τουρθει ο ουρανος σφοντιλι ;) δεν θελω ιδεες γ σεξ και στοματικα και τετοια διοτι δν τοχω κανει αλλα κατι παρεμφερες..

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83252 από lakis1 στις 05 Αυγούστου 2011, 4:31μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
ε εγω πιστευω οτι πρεπει να του κανεις κατι καινουργιο για να τον εκπληξεις....αφησε τον να σου πιασει το στηθος απο μεσα παντα..αν δεν το χεις κανει...πηγαινετε σε ενα μερος πολυ μοναχικο να μην υπαρχει καθολου κοσμος η σε κανενα σπιτι απο των δυο σας μονοιι! και βαλε το σουτιεν σου και αστον να πιραματιστει πανω σουυ...βγαλτου την μπλουζα και αρχισε του τα γλυψιματα..ερεθιστικο!!! αν δεν τα χεις κανει καντα αυτα η αλλιως παρε την αποφαση και κανε στοματικο...δεν ξερω κατι αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83253 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 4:38μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
τα έχω κάνει αυτα..και ναι είναι ερεθιστικά ...δεν θελω στοματικο διοτι δν εχω ξανακανει κ οτν τν δω 9αναι κατι μερες που θαχουμε κλεισει 2μηνο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83255 από lakis1 στις 05 Αυγούστου 2011, 4:42μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
καλως.....για ολα ομως υπαρχει μια πρωτη φορα και θα σου ελεγα να το δοκιμαζες μιας και κλεινετε και δυο μηνακια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83260 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 4:51μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
είναι πλ νωρις για στοματικο κ δν ειμαι ετοιμη κ δν θελω εφοσον ειμαι 16 χρονων και μικρη! ολα 9α γινουν δε βιαζομαι εφοσον δεν ειμαι ετοιμη τελος..αν ειχαμε κλεισει 1 χρονο και ημουν 17 και να πω οκ αλλα τρ ειν νωρις πολυ νωρις! βεβαια εχω ακουσει οτι ειναι πλ ωραιο και ακουγεται δελεαστικο αλλα προτιμω να κρατηθω και να γινουν ολα μαζι γ τν πρωτη φορα(εχουμε καιρο ακομα) ουτως ωστε να εχω να λεω οτι ναι ειμαι απο αυτες που η πρωτη φορα ητν ωραια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83261 από lakis1 στις 05 Αυγούστου 2011, 4:53μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
οπως θες....οποτε εισαι ετοιμη...δεν ειναι κακο φυσικα να κανεις απο τωρα ...αλλα οποτε θες ..αυτο ειναι λιιγοοο προκαταληψη αλλα ενταξει....εγω ξερω καποια κοριτσια 14 χρωνων που ηδη εχουν ολοκληρωσει και μου χουν πει οτι ηταν τελεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83262 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 4:56μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
εε ντξ οχι και απο 14 χρονων! αυτο ειναι λιγο τσολε με ολο το σεβασμο! εγω δεν θα επικροτουσα τετοιες αποψεις αλλα επιλογη του καθενος ειναι σωστα? στην εποχη μας υπαρχουν πολλες προκαταληψεις και ταμπου και γω θελω πρωτα νε ενηλικιωθω ουτως ωστε αν τυχει τπτ...χτυπα ξυλο..σαν ενηλικας να μπορω να ανταπεξελθω...καμια αλλη συμβουλη εχεις να μου δωσεις? εσωρουχα κλπ κλπ..τετοια εννοω..κ γενικα σαν αγορι-αντρας κανενα κολπακι...ξερεις σε εκεινο το ταδε σημειο ειναι ωραιο αυτο το αλλο κλπ κλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83263 από lakis1 στις 05 Αυγούστου 2011, 5:01μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
οκ αλλα δεν πρεπει να εχεις τοσο μεγαλη προκαταληψη και τοσα ταμπου...τελως παντων....εσωρουχα φυσικα να φορεσεις string
και απο χαιδεματα και τετοια οτι και να του κανεις δεν θα τον συγκλωνισει κιωλας..αρχισε τα γλυψιματα ΠΑΝΤΟΥ!!
οχι στο πεος ..αλλα οπου αλλου μπορειςς...τρελο ερεθισμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83265 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 5:06μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
οι προκαταληψεις δημιουργηθηκαν απο τα λαθος ατομα που με περιβαλλουν κ εννοωντας λαθος εννοω κυριως τ κοριτσια που το παιζουν μυξοπαρθενες..ή πουταν*κια νμζωντας οτι αυτο ειναι το νεο trend της εποχης! κα ντξ φιλε laki επιλογη μου ειναι ..δεν ειναι οτι δν το κανω επδ με πιεζουν αλλοι! καθε κοπελα σαντιθεση με τα αγορια εχει ενα σωρο λογους παραπανω γ ν μν το κανει! αα οσο γ τ κολπα εψαξα και εμαθα για σοκολατες και τετοια που μπορω να αλειψω,γ στριπτιζ γ κρυφτο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83266 από lakis1 στις 05 Αυγούστου 2011, 6:32μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
καλοο ακουγεταιι !! δοκιμασε τοο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login