Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Συμβουλη απο αγορια (αλλα και κοριτσια))

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83273 από ernestos στις 05 Αυγούστου 2011, 9:56μμ

ernestos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
εγώ θα σου πρότεινα παιγνίδια στο νερό, ντουζ ή μπανιέρα... είναι κ εποχικό τώρα... συναντιέστε στο σπίτι σου ή στο δικό του, παίξτο λίγο αδιάφορη, μπες για ένα μπανάκι κ φώναξέ τον κ καλά για να σου δώσει κάτι που ξέχασες κ παράσυρέ τον στο μπάνιο μαζί σου... κ κάτω απ το κρύο-χλιαρό νερό κάνε του παιγνιδάκια... είναι πολύ ερωτικό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83274 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 10:02μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
τοχω σκεφτει αλλα δεν είναι κάπως ? κ ντρεπομαι κιολας λιγο οσο κ αν φαινεται παραξενο..γτ εχω στηθος μια χουφτα κ λιγο παραπανω αλλα γ 16 χρονων ειναι μικρο..οτν λεω χουφτα λεω οτι γεμιζει το χερι του..τσπ άλλο? ξερω ζηταω πολλα..αλλα θελω ποικιλία γτ μπορει να τν δω στη επετειο τν 2 μας μηνων (ξερω ειμαστε λιγο καιρο μαζι )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83324 από MeLeneGiwrgo στις 06 Αυγούστου 2011, 6:21μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εγώ έχω μια ιδέα για το πως μπορείς να τον τρελάνεις αλλά μπορεί να μην σου πολυαρέσει...Μιας και είμαι στην ηλικία σου προσωπικά θα με τρέλαινε σαν ιδέα και μόνο.Πες του να βγείτε να φάτε η για καφέ η ότι άλλο θες.Πες του να πάτε στην τουαλέτα και επειδή όπως λες δεν θες να ΄κάνεις πολά περιορίσου σε λίγα φιλάκια.Πριν βγείτε βγάλε το σουτιέν σου και βάλτο στην τσέπη του.Αν δεν τρελαθεί με την ιδέα και μόνο ε τότε τα παρατάω.Μετά μπορείς να κάνεις και όσα άλλα εχεις σχεδιάσει και με αυτο που σου πα θα του δώσεις μια ιδέα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83326 από parena στις 06 Αυγούστου 2011, 6:31μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
χαχαχ να βγαλω το σουτιεν!? χαχαχ δεν θα χωρεσει στην τσεπη του! οσο μικρο και ναταν το σουτιεν δεν θα χωρεσει σε καμια τσεπη εκτος κ αν ειναι αθλητικό οποτε ο αλλος ξενερωνει :Ρ τεσπα μου δωσατε ιδεες και ειχα και δικες μου αλλα το θεμα ειναι οτι ντρεπομαι να τις υλοποιησω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login