Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ποτό και μαθηματικά δεν πάνε μαζί. Ποτέ δεν παραγωγίζουμε όταν πίνουμε.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

χαρτι για το γιατρο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87338 από takispaokole στις 15 Οκτωβρίου 2011, 3:52μμ

takispaokole

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ! ειμαι νεος στο ftou . φετος πηγαινω πρωτη λυκειου και στην αρχη της χρονιας απο το σχολειο μας εδωσαν ενα χαρτι για να μας εξετασει ο γιατρος . τοσο καιρο ομως απεφευγα να παω γιατι πια ημουν μεγαλος και δεν θα πηγαινα στην παιδιατρο μου αλλα σε εναν αλλο γιατρο και φοβομουνα μη μου ελεγε να γδυθω και με δει γυμνο . τελικα μια μερα μου πηγα με τον πατερα μου και οπως φοβομουνα μου ειπε να γδυθω και να μεινω μονο με το σωβρακο μου . εγω εκεινη τη στιγμη ντραπηκα γιατι φορουσα ενα πορτοκαλι μποξερακι με τα LOONEY TUNES . στη συνεχεια ομως μου εβγαλε το μποξερακι . εγω αρχικα καλυψα το πουλι με τα χερια μου ομως αυτος μου ειπε να μην ντεπομαι και μου απομακρυνε τα χερια και ειδε το πουλι μου . ομως επειδη αισθανομουν αμηχανα το πουλι μου μου σηκωθηκε και τοτε εκεινος το ειδε και με τα απο λιγη ωρα ενω το εβλεπε μου ειπε οτι εχω πολυ ωραιο πουλι . τοτε εγω ντυθηκα γρηγορα και μετα εφυυγα χωρις να πω τιποτα στον πατερα μου . ρε παιδια μηπως ειμαι gay και μηπως ο γιατρος το καταλαβε και με κοροιδευε με αυτο που μου ειπε . παιδια μπορειται να μου απαντησετε συντομα γιατι απο εκεινη την ημερα δεν μπορω να κοιμηθω... ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87340 από tragikos στις 15 Οκτωβρίου 2011, 4:07μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Ισως εβλεπε αμα εχεις φιμοση. Gay δεν μπορει να δει ενας ανθροπως αμα εισαι κοιταντας το πουλι σου. Ισως ομως εχει βιτσια ο γιατρος με το πουλι τον ασθενων του! πες το στο πατερας σου φιλε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #87342 από aswtos στις 15 Οκτωβρίου 2011, 4:14μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

που κολλαει τα οσα συνεβησαν στο γιατρο με το αν εισαι ή οχι gay; ερεθιστηκες επειδη σου πειραζε το πεος και αυτο ειναι λογικο! επιπλεον και μονο απο το ονομα σου στο φορουμ μπορει να καταλαβει καποιος πως δεν εισαι gay! αποκλειεται καποιος να ηταν gay και να ασχολουταν τοσο πολυ με τα αθλητικα που να βαλει το ονομα της ομαδας του (ΠΑΟΚ) στο προφιλ του! απο ολα οσα μας ειπες εγω το γιατρο κανω περισσοτερο για gay αφου καθοταν τοση ωρα και περιεργαζοταν τα γεννητικα σου οργανα και στο τελος σου εκανε και σχολιο! θα ελεγες ποτε εσυ σε καποιον που θα τον εβλεπες εντελως γυμνο πως εχει πολυ ωραιο πουλι!;!;! δεν νομιζω!!! οποτε μια χαρα αντρακλας εισαι! μην φοβασαι και κοιμισου ηρεμος! οσο για τον γιατρο... να εχεις καποιες αμφιβολιες για την αρρενωπότητα του... αλλα αυτο ειναι δικο του θεμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87349 από takispaokole στις 15 Οκτωβρίου 2011, 5:21μμ

takispaokole

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aswtos@15 Οκτωβρίου 2011)
που κολλαει τα οσα συνεβησαν στο γιατρο με το αν εισαι ή οχι gay; ερεθιστηκες επειδη σου πειραζε το πεος και αυτο ειναι λογικο! επιπλεον και μονο απο το ονομα σου στο φορουμ μπορει να καταλαβει καποιος πως δεν εισαι gay! αποκλειεται καποιος να ηταν gay και να ασχολουταν τοσο πολυ με τα αθλητικα που να βαλει το ονομα της ομαδας του (ΠΑΟΚ) στο προφιλ του! απο ολα οσα μας ειπες εγω το γιατρο κανω περισσοτερο για gay αφου καθοταν τοση ωρα και περιεργαζοταν τα γεννητικα σου οργανα και στο τελος σου εκανε και σχολιο! θα ελεγες ποτε εσυ σε καποιον που θα τον εβλεπες εντελως γυμνο πως εχει πολυ ωραιο πουλι!;!;! δεν νομιζω!!! οποτε μια χαρα αντρακλας εισαι! μην φοβασαι και κοιμισου ηρεμος! οσο για τον γιατρο... να εχεις καποιες αμφιβολιες για την αρρενωπότητα του... αλλα αυτο ειναι δικο του θεμα!

να σε ρωτησω κατι... δεν ειναι κακο που φορουσα μποξερακι με τα LOONEY TUNES και μαλιστα οχι μαυρο αλλα πορτοκαλι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87350 από tasos41997 στις 15 Οκτωβρίου 2011, 5:37μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(takispaokole@15 Οκτωβρίου 2011)
Έγραψε:(aswtos@15 Οκτωβρίου 2011)
που κολλαει τα οσα συνεβησαν στο γιατρο με το αν εισαι ή οχι gay; ερεθιστηκες επειδη σου πειραζε το πεος και αυτο ειναι λογικο! επιπλεον και μονο απο το ονομα σου στο φορουμ μπορει να καταλαβει καποιος πως δεν εισαι gay! αποκλειεται καποιος να ηταν gay και να ασχολουταν τοσο πολυ με τα αθλητικα που να βαλει το ονομα της ομαδας του (ΠΑΟΚ) στο προφιλ του! απο ολα οσα μας ειπες εγω το γιατρο κανω περισσοτερο για gay αφου καθοταν τοση ωρα και περιεργαζοταν τα γεννητικα σου οργανα και στο τελος σου εκανε και σχολιο! θα ελεγες ποτε εσυ σε καποιον που θα τον εβλεπες εντελως γυμνο πως εχει πολυ ωραιο πουλι!;!;! δεν νομιζω!!! οποτε μια χαρα αντρακλας εισαι! μην φοβασαι και κοιμισου ηρεμος! οσο για τον γιατρο... να εχεις καποιες αμφιβολιες για την αρρενωπότητα του... αλλα αυτο ειναι δικο του θεμα!

να σε ρωτησω κατι... δεν ειναι κακο που φορουσα μποξερακι με τα LOONEY TUNES και μαλιστα οχι μαυρο αλλα πορτοκαλι;



οχι τι το κακο εχει;;;

εχω δει και αλλα παιδια που εχουν ρωτησει αυτο

τι κακο μπορει να εχει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87352 από takispaokole στις 15 Οκτωβρίου 2011, 5:42μμ

takispaokole

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
μηπως θεωρουνται παιδικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87356 από Aitherovamwn στις 15 Οκτωβρίου 2011, 6:03μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
εγω ειμαι 18 και τα μονα boxerakia που φοραω ειναι looney toons και eros που ειναι και αυτα με looney toons..δεν εχει να κανει με τι ειναι παιδικο αλλα με τι σε βολευει να φορας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87359 από tasos41997 στις 15 Οκτωβρίου 2011, 7:06μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(takispaokole@15 Οκτωβρίου 2011)
μηπως θεωρουνται παιδικα


δηλαδη το σλιπ που φοραω εγω τι θεωρειτε;

Και συγνωμη οταν πας να κανεις σεχ νομιζεις η γκομενα θα κοιταξει αν το μποξερακι ειναι looney toons ή ο superman;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87704 από Αντωνης στις 22 Οκτωβρίου 2011, 4:08πμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
τι σοι γιατρος ειναι αυτος που σου εβγαλε το μποξερακι ? δεν το καταλαβαινω .. !κανας ανωμαλος θα ταν .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108046 από helias94 στις 25 Αυγούστου 2012, 7:20μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
γιατι να σε γδυσει ομως?τι τον νιαζει αν εχεις φιμωση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login