Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σερενάτα και πάσης Ελλάδος να ούμ'
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ομαδικός αυνανισμός

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92325 από Jode στις 03 Ιανουαρίου 2012, 12:03μμ

Jode

μέλος από: 3/5/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μια ερώτηση ..Εσεις που το εχετε κανει και το κανετε ακομα σε τι ηλικια το ξεκινησατε και ποσο χρονων ειστε τωρα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125743 από Mick15 στις 04 Μαρτίου 2014, 10:06μμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Εγώ το έχω δοκιμάσει είμασταν 4 άτομα φίλοι μου και δέχτηκαν να τραβήξουμε μαζί μαλακία στο σπίτι μου που έλειπαν οι γονείς μου ήταν ωραία κατεβάσαμε τα παντελόνια μας και αρχίσαμε να μαλακιζόμαστε βέβαια με μια τσόντα κάποια στιγμή μου είπε ένας φίλος μου να του την παίξω δεν το είχα ξανακάνει δίστασα λίγο αλλά λέω ας το κάνω του την έπαιξα και σιγά σιγά ο ένας μετά τον άλλον χύναμε ήταν ωραία μάλλον θα το ξανά κάνω αυτά!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133986 από Dimitrisprk στις 09 Ιουνίου 2015, 9:53μμ

Dimitrisprk

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mick15@04 Μαρτίου 2014)
Εγώ το έχω δοκιμάσει είμασταν 4 άτομα φίλοι μου και δέχτηκαν να τραβήξουμε μαζί μαλακία στο σπίτι μου που έλειπαν οι γονείς μου ήταν ωραία κατεβάσαμε τα παντελόνια μας και αρχίσαμε να μαλακιζόμαστε βέβαια με μια τσόντα κάποια στιγμή μου είπε ένας φίλος μου να του την παίξω δεν το είχα ξανακάνει δίστασα λίγο αλλά λέω ας το κάνω του την έπαιξα και σιγά σιγά ο ένας μετά τον άλλον χύναμε ήταν ωραία μάλλον θα το ξανά κάνω αυτά!!!!


και εγω θελω να το κανω με φιλους. τις εχουμε παιξει με εναν φιλο μου αλλα μεχρι εκει του ειπα να παιξουμε ο ενας του αλλουνου αλλα ειπε οχι. εσενα μικ σου αρεσε?

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login