Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Είπα ψέματα ότι δεν είμαι παρθένος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88753 από Nikos349 στις 09 Νοεμβρίου 2011, 1:09μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0

Όπως σας είπα είχα ένα ασχημο παρελθον! Η ιδέα και μόνο οτι φτιαχνόσουνα με καποιον ήταν φρίκη! Να βαράς μαλακία και να σκεφτεσαι ενα σορο ανωμαλες απαραδεκτες σκεψεις! Να σκεφτεσαι μια το ενα μια το αλλο! Να μη βγάζεις ακρη! Τέλος παντων να μην τα πολυλογώ!!!

Η κοπέλα μου κατα καποιο τροπο μου μου ζήτησε να το κάνουμε! Με την ιδέα και μόνο μου σηκώθηκε και επιτέλους θα ξεπαρθενιαστώ!

Το θέμα είναι πως στην αρχη τησ είπα ψέματα! Οτι και καλα δεν είμαι παρθένος και οτι ηξερα 5 πραγματα πάνω στο θέμα αυτο! Με αποτελεσμα, απο την μερα που το παραδεχτηκα ως τωρα να νιωθω ΚΑΛΑ που της είπα την αλήθεια αλλα ασχημα που ξέρει οτι δεν εχω την παραμικρη εμπειρια!
Ειναι μικρλοτερη απο μενα και δεν ηθελα να νομιζει κατι τετοιο! (βλακεία ξέρω) επρεπε να της πω την αλήθεια!

Θέλω να το κάνουμε αλλα δεν ξέρω τιποτα! Πως να αρχίσω? τι να κάνω? τι να προσέξω? Τα αρχικά βήματα!!!

Κ αν δεν τελέιωσω? κ αν την πονέσω? κ αν δεν το κάνω σωστα? Με επιασε αγχος!

Ύστερα σκεφτομαι και ολα αυτα απο το προηγουμενο θέμα που ανοιξα και νιωθω ακομα χειρότερα!

Πως είναι δυνατον να με φτιάχνει μονο η κοπελα μου! Αν φανταστώ οτι κάνω κατι με καποια εχω αποτέλεσμα αλλα ποτε δεν μου σηκώνεται οταν βλεπω καποια σε ενα μπαρ, στον δρόμο και γενικά!

Μηπως ολα ειναι ψυχολογικά η οχι? Μηπως είμαι τελικα gay/bi και δεν θέλω να το αποκαλυψω? Μηπως είμαι ενας κολλημενος μαλακας?

Εχω δει πανω απο 3 ονειρα περι ομοφυλοφιλιας και οταν ξυπνησα φρικαρα τελειως! Help !!!!!!!!!

Όσο για την κοπελα μου δεν θέλω να της προκαλέσω τραυμα και να ξενερώσει! Ξερω πως η πρωτη φορα δεν ειναι αποτελεσματικη αλλα τουλαχιστον να ειναι οσο το δυνατον καλυτερη!

Ευχαριστώ για τον χρόνο που θα αφήσει κάποιος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88756 από Νίκος-Ρόδος στις 09 Νοεμβρίου 2011, 2:09μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
ρε φιλε μονο που το διαβασα αγχωθηκα...χαλαρωσε λιγο μην εισαι τοσο αγχωδης τυπος... ολα θα πανε καλα...αφου εχεις κοπελα και σε φτιαχνει δεν νομιζω να εισαι bi αλλα αυτο πιστευω θα ξεκαθαρισει τωρα .... οσο για το σεξ δεν λεω θα πονεσει αλλα δεν θα παθει τιποτα σοβαρο...ισα ισα θα της αρεσει κιολας αν οχι την πρωτη φορα σιγουρα τις επομενες...χαλαρωσε και καλη τυχη..

αα και πες μας οταν γινει πως πηγε...περιμενω νεα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88760 από Nikos349 στις 09 Νοεμβρίου 2011, 2:16μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Τι ενοοέις θα ξεκαθαρίσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #88761 από Νίκος-Ρόδος στις 09 Νοεμβρίου 2011, 2:34μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πιστευω οτι θα σου αρεσει τοσο που μετα δεν θα τα σκεφτεσαι καθολου τα αλλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88772 από Nikos349 στις 09 Νοεμβρίου 2011, 4:17μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Κανείς άλλος?

Help ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88773 από ONeos στις 09 Νοεμβρίου 2011, 4:24μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Απλά είσαι ένας κολλημένος μαλάκας , όπως το είπες . Έκανες το λάθος και δεν είπες την αλήθεια , παρ'όλα αυτά απο ότι κατάλαβα δεν την πείραξε και τόσο .. 2 πράγματα να προσέχεις , να βάλεις καλά το προφυλακτικό , κι να μην δώσεις πολύ ένταση (πρώτη φορά είναι , σιγά σιγα :P ) ... Όλα τα άλλα θα έρθουν απο μόνα τους ..

Όσο για τα όνειρα , είναι υποσινύδιτα (Σόρρυ για την ορθογραφία της λέξης) , όταν έχεις κολλήσει με την ιδέα πως είσαι φλούφλης , ε τέτοια όνειρα θα βλέπεις . ΒΓΑΛΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ! Και μην νομίζεις , υπάρχει ίσως η πιο λογική εξήγηση γιατί δεν σου σικώνεται όταν βλέπεις γκόμενες στο δρόμο .. Φίλε στο λέω , όσο και αν θα σου πονέσει .. ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88780 από Nikos349 στις 09 Νοεμβρίου 2011, 5:45μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Σε εύχαριστώ πολύ για την απαντηση σου! Δέχομαι όλες τις απόψεις και γενικοτερα τις γνώμες! Μπορώ να πω πω το ftou βοηθάει πολύ και άτομα σαν κ εσενα δίνουν πολύ κατατοπιστικές απαντήσεις! Τουλάχιστον μέσα στην ανωνυμία βγάζουμε αυτα που πραγματικά μας απασχολουν και βρίσκουμε άμεσα κάποιες λύσεις... Τώρο νιώθω πράγματι καλυτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88787 από ONeos στις 09 Νοεμβρίου 2011, 6:30μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Nikos349@09 Νοεμβρίου 2011)
Σε εύχαριστώ πολύ για την απαντηση σου! Δέχομαι όλες τις απόψεις και γενικοτερα τις γνώμες! Μπορώ να πω πω το ftou βοηθάει πολύ και άτομα σαν κ εσενα δίνουν πολύ κατατοπιστικές απαντήσεις! Τουλάχιστον μέσα στην ανωνυμία βγάζουμε αυτα που πραγματικά μας απασχολουν και βρίσκουμε άμεσα κάποιες λύσεις... Τώρο νιώθω πράγματι καλυτερα!


Φίλε συμφωνώ απόλυτα .. Το καλοκαίρι νόμιζα πως είχα φίμωση , και είχα πραγματικά πέσει σε κατάθλιψη με αυτά που διάβαζα στο internet , του στυλ πως θα το πω στο πατέρα μου - μανα μου , τώρα θα κάνω επέμβαση ..και τα λοιπά .. Γράφοντας εδώ πήρα 2 γνώμες .. Και καταλαβαίνεις ποιος θέλει πραγματικά να σε βοηθήσει .. Τελικά κατάλαβα πως είχα πολύ μικρό πρόβλημα και με λίγο τράβηγμα καθημερινά , το αντιμετώπισα μόνος , χωρίς εγχειρήσης και τα λοιπά. Χρειάστηκε μόνο 5 λεπτά κάθε μέρα για 2 μήνες ... Δηλαδή τίποτα !

Επίσης , θέλω να σου πω πως αν προσβλήθηκες με το ύφος μου πιο πάνω , συγνώμη , αλλά κάποια πράγματα χρειάζονται και το κατάλληλο ύφος ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88831 από Nikos349 στις 10 Νοεμβρίου 2011, 10:05πμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Φίλε μου μακαρι να είχα κ εγώ τέτοιου είδους προβήματα και οχι σαν κ αυτο που περιγράφω εγώ! Θα συμφωνήσω πως ο κάθε ανθρωπος τα προβλήματα του τα βλέπει πάντα χειρότερα απ αυτα που εχουν οι αλλοι! Τουλάχιστον εσενα λύθηκε το πρόβλημα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88835 από ONeos στις 10 Νοεμβρίου 2011, 1:56μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Nikos349@10 Νοεμβρίου 2011)
Φίλε μου μακαρι να είχα κ εγώ τέτοιου είδους προβήματα και οχι σαν κ αυτο που περιγράφω εγώ! Θα συμφωνήσω πως ο κάθε ανθρωπος τα προβλήματα του τα βλέπει πάντα χειρότερα απ αυτα που εχουν οι αλλοι! Τουλάχιστον εσενα λύθηκε το πρόβλημα!



Και εσένα θα λυθεί :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login