Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο υπολογιστής δε θ' αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Τι μπορεί να τυλίξει κανείς με έναν υπολογιστή;
Σάββατο, 27 Απριλίου

γκει,μπαι η στραιτ ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90816 από Broken στις 14 Δεκεμβρίου 2011, 11:01πμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά είμαι ο Άκης και είμαι 19 ετών.

Χάρικα που βρήκα ένα φόρουμ όπως το ftou γιατί θα μπορέσω να βγάλω κάποια συσμπεράσματα και ευτυχώς σε ανωνυμία οπότε δεν θα γίνω ρεζίλι...

Στο παρελθόν έβλεπα για μια περίοδο gay τσόντες ήμουν 16-17 ετών.
Επίσης έτυχε να κάνω κάποιους πειραματισμούς σε ακόμα μικρότερη ηλικία 13 ήμουν.Επίσης θυμάμαι παλιότερα θυμάμαι είχα στραιτ υλικό στο κινητό και είχα και γκέι που αργότερα τα είχα κάνει delete.

Έχω σχέση και περνάω μια χαρά δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα και από προκαταρκτικά έτυχε να κάνω μόνο εγώ στην κοπέλα μου μέχρι στιγμής.

Τέλος πάντων να μη τα πολυλογώ μου έχει γίνει εμμονή και νιώθω ντροπή για αυτά που έκανα στο παρελθόν. Τα σκέφτομαι συνέχεια και με πιάνει τρέλα.

Με κάνει να αναρωτιέμαι αν είμαι φυσιολογικός. Γιατί να τα έκανα αυτά εφόσον είμαι φυσιολογικός? Μήπως δεν είμαι? Αν δεν είμαι θα πρέπει να χωρίσω και δεν θέλω. Αν παίζει κάτι τέτοιο δεν αξίζω να έχω σχέση.

Επίσης γιατί να μην έχω ολοκληρώσει ακόμα? Όλη η παρέα μου το έχει κάνει και περνάνε τέλεια και δεν σκεφτονται αυτά που σκέφτομαι εγώ.
Γιατί να μην είμαι σαν τους άλλους?

Ακόμα και κάποιος ο οποίος δεν εχει σχέση και δεν έχει κανει σεξ δεν σημαίνει πως θα βλέπει γκει τσοντες. Η κάνει πειραματισμούς.
Από την άλλη αν ήμουν δεν θα το είχα αποδεχτεί?

Δεν θέλω να χωρίσω με την κοπέλα μου. Είμαστε μαζί 1χρόνο.

Τι να φταίει γαμώτο? Για μερικές μαλακίες που έκανα στο παρελθόν έχω χάσει ένα σορό ευκαιρίες και έχω κάνει τη ζωή μου δύσκολη. Με πιανει δυσφορια και έχω σκασίλες. Δεν μπορώ να ησυχάσω. Ότι και να κάνω σκέφτομαι αυτό το πράγμα.

Είμαι αρνητικός, απαισιόδοξος, ευαισθητος, νευρικός , έχω χαμηλή αυτοεκτίμηση και νιώθω πολύ μειονεκτηκά! Για ένα κωλο παρελθόν έχω αμφιβολίες για την προσωπική μου ζωή. Έλεος..

Τι να κάνω help πείτε μου την γνώμη σας θα σκάσω. Θέλω να εκφράσω πολλά άλλα δεν θέλω να το κουράσω το θέμα και δεν θέλω να ανοίξω θέμα το οποίο θα πιάνει 100 σελίδες.

Ευχαριστώ για τον χρόνο που θα αφήσει κάποιος και καλά Χριστούγεννα σε όλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90833 από HiddenBoy στις 14 Δεκεμβρίου 2011, 2:52μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Εφοσον εχεις κοπελα ξεχνα το παρελθον εφοσον τωρα σε ελκυει η κοπελα σου εισαι κανονικος στρειτ μην ανχονεσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90837 από Broken στις 14 Δεκεμβρίου 2011, 3:25μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δηλαδή πριν τι ήμουν?

Πω πω έχω πάθει μεγάλη ζημιά. Έχω φάει σκάλωμα!

Τεσπα ευχαριστώ για την απάντηση σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90874 από zemer στις 14 Δεκεμβρίου 2011, 10:18μμ

zemer

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
μην σκαλωνεις. ξεχνα το παρελθον σου. το οτι ψαχτηκες σε μικρη ηλικια και τελικα κατεληξες να εχεις κοπελα τοτε αυτο λεει οτι εισαι φυσιολογικος. πιστευω οτι το μεγαλυτερο ποσοστο των αντρων εχει πειραματιστει! χαλαρωσε και κατσε με την κοπελα σου και ολα θα ερθουν απο μονα τους. συντομα θα ολοκληρωσετε και ολα θα ειναι μια χαρα! οσο για τους φιλους σου που εχουν ολοκληρωσει και εσυ ακομα οχι δεν χρειαζεται να ανυσηχεις! ελπιζω να σε βοηθησα εστω και λιγο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90950 από Dracoboy98 στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 3:14μμ

Dracoboy98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
σε παρακαλω να μην το ξαναπεις αυτο: Γιατί να μην είμαι σαν τους άλλους?
πρεπει να σε σο ι ντε και καλα να εισαι σαν τους αλλους? οι αλλοι μπορει να ηταν ετοιμοι πιο νωρις απο σενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90959 από HiddenBoy στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 4:04μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Φιλε στο παρελθον και σε μικρη ηλικια πολλα ατομα ψαχνονται στην εφηβεια ανακαλυπτουν το τι ειναι εφοσον εισαι στην εφηβεια και εχεις κοπελα εισαι στρειτ το παρελθον αφησετο πρην εισουν μικρος και δεν καταλαβενες τιποτα απο αυτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90988 από myname στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 11:00μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
μην εχγονεσε εισαι μια χαρα δεν διαφερεις σε τιποτα μην σκας για τιποτα
μικρος ησουν πειραματιζοσουν πολοι πειραματιζοντε απολυτα φυσιολογικο τωρα μεγαλοσες και σου φαινοντε βλακιτσες
μην το σκεφτεσε καν περνα καλα με την κοπελα σου
το σεξ θα ερθει καποια στιγμη μην βιαζεσε σ λιγο καιρο θα εχει γινει
ολα καλαα!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90993 από Sagia7325 στις 17 Δεκεμβρίου 2011, 2:01πμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
δεν εχεις απολυτως κανενα μα κανενα προβλημα!και εγω που ειμαι κοπελα εκανα αυτα που λες και το εχω μετανιωσει τωρα...δεν ειναι κατι,μην ανησυχεις.επεισης αν ησουν gay οπως αναφερεις θα το ειχες καταλαβει και μονος σου!απο την στιγμη που δεν συμβαινει κατι τετοιο απλα απολαυσε την σχεση σου και μην κουραζεσαι σκεφτοντας αυτα!:D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91179 από Broken στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 6:42μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Νιώθω κάπως καλύτερα που τα είπα όμως εξακολουθώ να σκέφτομαι αυτά που έχω στο μυαλό μου! Πλεον βλέπω όλη μου τη ζωή διαφορετικά και έχω κουραστεί πολυ ψυχολογικά!

Δεν ξέρω ειλικρινά έχω βαρεθεί. Είναι άσχημο πράγμα να μη γνωρίζεις τον εαυτό σου. Να σκέφτεσαι το παλιό γαμημένο παρελθόν και να μην καταφέρνεις τίποτα, επειδή όλα περιστρέφονται γύρω από κάτι!


Τέλος πάντων σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91218 από soussami στις 20 Δεκεμβρίου 2011, 2:55πμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Τι πιο φυσιολογικό από τον πειραματισμό στην εφηβεία???Ηρέμησε!Επειδή τα αγόρια δεν παραδέχονται ότι έχουν δει γκει πορνό δεν σημαίνει οτι δεν το κάνουν κιόλας!Επίσης μην συγκρίνεις τον εαυτό σου με τους υπόλοιπους ...καθένας είναι ξεχωριστός και δεν υπάρχει ορισμένη ηλικία για σεξ...ξέρω 2 αγόρια 20 χρονών παρθένα και μάλιστα πολύ όμορφα που τους δίνω και συγχαρητηρια που δεν πήγαν με την πρώτη τυχαία αλλά περιμένουν κάποια ξεχωριστή!Δεν είναι ούτε λόγος να ντρέπεσαι ούτε κάτι που πρέπει να σε προβληματίζει...Εφόσον λοιπόν έχεις μία ωραία σχέση και "όλα" λειτουργούν καλά...δεν έχεις να φοβάσαι και να αγχώνεσαι για τίποτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login