Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Σάββατο, 11 Μαΐου

γκει,μπαι η στραιτ ?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91483 από Broken στις 25 Δεκεμβρίου 2011, 7:28μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Το θέμα όμως είναι γιατί να πειραματιστώ? Γιατί να φτάσω σε αυτό το σημείο? Υπάρχει κόσμος εκεί έξω που δεν έχει ολοκληρώσει πάνω στο σεξ ή και ακόμα που δεν εχουν κάνει το παραμικρό με κάποια. Δεν σημαίνει ότι βλέπουν γκευ τσόντες. Με φρικάρει το σκεπτικό ότι έχω τραβήξει μαλακία με τέτοιο υλικό.

Όταν βλέπω κάποια δεν μου σηκώνεται ούτε αν σκύψει και φανεί το στρινγκ ας πούμε. Δεν έχω τραβήξει μαλακία για καμία παρα μόνο για την κοπέλα μου η οποία με ανάβει και μόνο που με κοιτάζει.Στο παρελθόν θα τύχαινε να δω κάποιον και να μου σηκωθεί ( δεν ισχυει πλέον ) απλά το αναφέρω. Μου τύχαν κάποιες ευκαιρίες και δεν έκανα κίνηση ώστε να κάνω κάτι με κάποια. Θα μπορούσα να είχα ολοκληρώσει άλλα δεν το έκανα.
Ντρεπόμουν? Κομπλεξ? Επειδή δεν ΄ήξερα πως να το κάνω? Δεν μου βγαινε. Είμαι ερωτευμένος με την κοπέλα μου όμως και νιώθω πολλά γι'αυτη. Μήπως όλα είναι στο μυαλό μου και παίζει ρόλο η ψυχολογία μου η οποία είναι πολύ άσχημη τους τελευταίους μήνες? Επείδη σκέφτομαι συνέχεια αρνητικά? Δεν μπορώ να συνεχίσω με την γαμώ σκέψεις που έχω! Μου ρχετε να αυτοκτονίσω.

Κάποιος μου είπε θα ξεκαθαρίσουν όλα όταν το κάνεις! Δεν θα σκέφτεσαι αυτά που σκέφτεσαι τώρα και θα τα ξεχάσεις. Κ όμως μου μπήκε η σκέψη πως και να το κάνω πάλυ θα το σκέφτομαι και θα αναρωτιέμαι μήπως δεν είμαι στραιτ. Πω πω τι να κάνω?

εχω αγχος, αρνητικότητα και ένα σορο άλλα απαισιόδοξα συναισθήματα!
Αν συνεχίσω έτσι θα την χάσω την κοπέλα μου και δεν το θέλω! Αν με χωρίσει θα πεθάνω. Μάγαπάει κ αυτη άλλα τα υπερ αναλύω όλα με αποτέλεσμα να φοβάμαι για τα πάντα.
Γιατί να μην είμαι σαν τους άλλους που βλέπω να περνάνε γαμάτα την ζωή τους και να είναι οκ!

Εγώ κλαίω συχνά χωρίς λόγο και έχω νεύρα. Βαρέθηκα να με θεωρούν κατώτερο και να με θεωρουν παρακμιακο! Την να την κάνω τέτοια ζωή.

Καταρχάς ξέρω ότι δεν θα βρω άλλη δουλειά περα από μια καφετέρια στην οποία δουλευώ. Θέλω να παντρευτω στο μέλλον να κάνω παιδιά. Δεν φαντάζομαι τη ζωή μου με άλλη κοπέλα παρα μόνο με αυτή που είμαι τώρα. Δεν μου βγαίνει να κάνω τίποτα με καμία. Δεν θα καταφέρω να την κάνω ευτχησμένη καταρχάς της είπα ότι σκέφτομαι μήπως είμαι γκευ-μπαι και τώρα νιώθω μαλάκας. Μου λεεί αν ήσουν κάτι τέτοιο δεν θα ήσουν μαζί μου. Και της λεώ τότε γιατί να τα σκέφτομαι? Δεν της έχω πει για τους πειραματισμούς βέβαια! Θα ξενερώσει και θα έχει δίκιο!

Αν είμαι κάτι τέτοιο δεν της αξίζω! Βασικά τι να την κάνω την ζωή όταν σκέφτομαι έτσι? Στην ήλικια που είμαι θα έπρεπε να έχω άλλα προβλήματα και όχι τέτοια να με βασανίζουν το μυαλό! Τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91800 από Broken στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 3:50μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Κανείς άλλος? Τώρα ανησυχώ περισσότερο γιατί διάβασα ένα ποστ και ένα μέλος είπε ότι κανείς δεν θα σου το πει αυτό μέσα από ένα φορουμ!!

Είπε πως το συγκεκριμένο θέμα ( όπως το δικό μου ) είναι πολύ συχνό και κανέναν δε βγάζουν γκευ-μπαι!

Πωωω τι θα κάνω? Είναι δυνατόν? Γιατί σε εμένα ρε γαμώτο αυτό!

Θα αυτοκτονίσω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91807 από Play_Game στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:17μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
το ιδιο προβλημα εχω και γω αδερφε.. πειραματιστεικα περισσοτερο απο εσενα.. ειναι πολυ ασχημο και σου ριχνει την ψυχολογια παρα πολυ πηγα σε ψυχιατρο αλλα μεσα μου δεν ξερω γτ δεν ηρεμο και μου μπαινουν παρα πολλες ιδεες ο ψυχιατρος μ ειπε οτιειναι ψυχικος εξαναγκασμος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91810 από Broken στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:40μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Πήγες σε Ψυχίατρο και εξακολουθείς να είσαι έστι?

Αρχίζω να φρικάρω περισσότερο! Έχω αλλάξει τόσο πολύ! Αυτό καθορίζει την ζωή μου ολοκληροτικά!

Δεν βρίσκω πουθενά την άκρη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91812 από Play_Game στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:44μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Πηγα σε ψυχιατρο και μου εδωσε κατι χαπακι βαρια για να μην σκεφτομαι αλλα δεν ταεχω παρει ακομα. μου ειπε οτι αν τα παρω θα σταματησω να σκεφτομαι και θα γινω καλυτερα. αλλα το θεμα ειναι οτι τα σκεφτομαι 24 ωρες το 24 ωρο.. αστα να πανε στο διαολο ρε φιλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91814 από Broken στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:50μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Κ εγώ αυτό σκέφτομαι εδώ και μήνες τώρα! Από την ώρα που θα ξυπνήσω μέχρι την ώρα που θα κοιμηθώ! Στην δουλειά, στην παρέα, ακόμα και όταν είμαι με την κοπέλα μου! Εχω αφήσει τα πάντα πλέον και δεν έχω όρεκη για τίποτα! Ειλικρινά δεν ξέρω τι διάολο να κάνω! Φοβάμαι μη κάνω καμιά τρέλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91817 από Play_Game στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 5:07μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ακριβως τα ιδια... τον παιζω με γυναικες και μου περνανε ιδεες για αντρες τα χω παιξει τελειως...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #91823 από MeLeneGiwrgo στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 5:43μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου καταρχάς είμαι 2 χρόνια μικρότερος σου.και γω ειχα πειραματιστει στο παρελθον,δν το εχω πει σε κανεναν βεβαια αλλα το κανα.Δεν ειναι κατι για να ντρεπεσαι,στην εφηβεια γινονται αυτα....Απο τη στιγμη που εχεις κατασταλλαξει οτι σ αρεσει η κοπελα σου,εισαι μια χαρα και δν στο λεω γιατι δν μ επιτρεπεται να πω κατι αντιθετο μεσα στο forum,είναι η ειλικρινή μου άποψη και στην εκφράζω ακριβώς όπως την έχω συλλάβει.Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να ανησυχείς και να χάνεις τον ύπνο σου για το τίποτα.Επειδη δεν σ σηκωνεται με την καθε μια δν χαλασε κ ο κοσμος!ουτε κ εγω ερεθιζομαι με το παραμικρο,σε ελαχιστες περιπτωσεις θα δω μια κοπελα στο δρομο και θα μ καβλωσει κατευθειαν....συνηθως τετοια τα παθαινω στο ακυρο οταν σκεφτομαι πραγματα και οχι οταν βλεπω.βεβαια γκει τσοντες δν εχω δει αλλα και να βλεπα δν θα πιστευα οτι στο ελαχιστο θα επηρρεαζε αυτο τον ανδρισμο μου.η συμβουλη μου ειναι να ηρεμησεις,να λες ευχαριστω που εχεις μια κοπελα που σε αγαπαει και την αγαπας,καθως τετοιες περιπτωσεις ειναι σπανιες (απο προσωπικη πειρα :(   )και δεν ειναι δεδομενες.Επομενως επειδη δν ξερεις τι σ επιφυλασσει το αυριο,μην χανεις ευκαιριες για τετοια θεματα,δν αξιζει....Θα το μετανοιωσεις στο μελλον.Ζησε τη ζωη σου χωρις τετοια κολληματα γιατι το μονο που κανουν ειναι να σε κρατανε πισω.Τα παντα ειναι στο μυαλλο σου για μενα και μπορεις να το ξεπερασεις παρα πολυ ευκολα αν θεσ πραγματικα.δεν εχεις καποιο λογο να ανησυχεις.Και για τελευταία φορά,να λες ευχαριστω που εχεις και μια κοπέλα να σε καταλαβαίνει :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login