Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συντηρητικός είναι εκείνος που θαυμάζει τους επαναστάτες, εκατό τουλάχιστον χρόνια μετά τον θάνατό τους.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

το αγορι μου κανει παρεα με την πρωην του

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39882 από _neraidomania_ στις 03 Ιουνίου 2007, 11:05πμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
τα εχω με το αγορι μου εδω και 2 μηνες παμε πολυ καλα.ομως αυτος κανει παρεα με την πρωην του. αυτη ξερω οτι λεει ξεματα για μενα και με βριζει πισω απο την πλατη μου επισης πως τον γουσταρει ακομα.ειχε βαλει ατομο να πει στο αγορι μου να χωρισει μαζι μου για να τα φτιξει μαζι της. αυτος την αππεριξε, ομως συνεχιζει να κανει παρεα μαζι της εγω δεν θελω να του βαλω πω να διαλεξει η εμενα ή αυτη γιατι το θεωρω κατινια. τι να κανω για να της κοψω τον αερα? να φοβαμαι μηπως τον κερδισει?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #39883 από eleftheria στις 03 Ιουνίου 2007, 11:16πμ

eleftheria

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον,πρεπει να μιλησεις γι αυτο στο αγορι σου και να το συζητησετε,οσο κατινια και αν το θεωρεις!Δηλαδη τι?Θα κανει παρεα με την πρωην του και αυτη θα του την πεφτει και συ θα κεθεσαι με σταυρωμενα χερια??Οχι..
Μιλησε του και πες του οτι δεν πρεπει να ειναι τοσο με την αλλην!Ξεκαθαρισε του το λεω εγω!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39885 από _neraidomania_ στις 03 Ιουνίου 2007, 1:19μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
o
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39886 από Antre στις 03 Ιουνίου 2007, 1:57μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Βασικά αν εμένα η πρώην μου βλέπω ότι δεν με βλέπει φιλικά και δεν ήθελα να κάνω κάτι μαζί της και με πίεζε να χωρίσω την επόμενη... δεν θα της ξανά μίλαγα. Μήπως το αγόρι σου την βλέπει ως καβάτζα ; Γενικά τον βλέπεις μετά από αυτά τα σκηνικά να αρχίζει να ξεκόβει ή να είναι όπως ήταν;

Μην του πεις όμως να την ξεκόψει .... δεν είναι σωστό... άσε αυτόν να κάνει την επιλογή του... αν δεν αντέχεις χώρισε τον κιόλας... αν του πεις να ξεκόψει δεν νομίζω ότι θα είναι η λύση... γιατί αν όντως την βλέπει ως καβάτζα αν δεν είναι αυτή θα είναι κάποια άλλη. Απλά αν θες μίλησε μαζι του να δεις αν πραγματικά σε θέλει ή αν απλά έχει βολευτεί.. αν δηλαδή θέλετε ίδια πράγματα. Τονίζω ότι τέτοια συζήτηση μπορεί να σας κάνει να χωρίσετε, αλλά τουλάχιστον αν χωρίσετε θα είναι επειδή δεν πάτε καλά.

Συμβουλή μου : Δως του ένα μήνα ακόμα... δες αν ξεκόβει καθόλου... το να την ξεκόψεις εσύ αυτήν δεν κέρδισες κάτι... αν είναι όντως καβάτζα του έτσι και την κόψεις απλά θα αλλάξει καβάτζα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39893 από senza paura στις 04 Ιουνίου 2007, 12:04μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Εγώ δεν το βλέπω κακό με την προϋπόθεση ότι δεν σκέφτεται τίποτα περισσότερο από το να είναι απλά φίλοι... Από την στιγμή όμως που αυτή προσπαθεί να σε ρίξει στα μάτια του και τον θέλει ξανά, θα έλεγα και εγώ να συζητήσεις μαζί του ώστε να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα... Στην θέση του αγοριού σου αν μου ζήταγε η δικιά μου κάτι τέτοιο θα δεχόμουνα αν την ήθελα πραγματικά... Είναι ο καλύτερος τρόπος να καταλάβεις την αλήθεια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39894 από v-forvicky στις 04 Ιουνίου 2007, 12:50μμ

v-forvicky

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πρέπει να αδιαφορήσεις και να μην της δείξεις
ότι σου δημιουργεί ανασφάλεια.
Η γενικά ότι σε απασχολεί η περίπτωση της.
Αν κάνεις σκηνή ή αν πεις κάτι σχετικά με αυτή
στο αγόρι σου πολύ πιθανόν είναι να σε θεωρήσει κατήνα.
Υιοθέτησε ένα στυλάκι τύπου, είναι ελεύθερος να
διαλέξει τι θέλει. Είναι μαζί μου από καθαρή επιλογή του
και δεν μου ανήκει. Όλες οι πρώην είναι πρώην γιατί υπάρχει λόγος.
και εσύ είσαι ένας λόγος για να παραμείνει πρώην μην σε τρομάζει.
Από εκεί και πέρα αν αυτός επιστρέψει στο μέλλον σε αυτή
είναι άξιος της μοίρας του γλυκιά μου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39895 από senza paura στις 04 Ιουνίου 2007, 12:58μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Σεβαστή η κάθε γνώμη, αλλά δεν πιστεύω ότι θα σε θεωρήσει κατίνα αν το συζητήσεις μαζί του... Εγώ ίσα-ίσα θα το θεωρούσα μια πολύ υγειή αντίδραση... Ούτε φωνές, ούτε τίποτα... Μια απλή κουβεντούλα... Όταν θα είστε μόνοις σας, συζητήστε το...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39896 από spirooos στις 04 Ιουνίου 2007, 1:01μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Οταν ειναι μαζι του να πηγενεις και να ορμας στον γκομενο σου(φιλια,αγκαλιες ξερειs ;)) για να καταλαβει πως ειναι περιττη.
Μην μιλησεις στον τυπο και κανε σαν να μν συνβενει τπτ για να δειξεις πως δν την θεωρεις αντιπαλο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39897 από Antre στις 04 Ιουνίου 2007, 1:59μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
spirooos εμένα προσωπικά θα με κανε να γελάω αν όποτε μίλαγα με κάποια "επικίνδυνη" μου όρμαγε να με φιλήσει... είναι σαν το σκύλο που κατουρά την περιοχή του.

senza αν δεν ήθελες να κάνεις κάτι με τη πρώην και αυτή σου την έπεφτε συνέχεια, σιγά σιγά θα ξέκοβες... εκτός αν την ήθελες για καβάτζα. Καλύτερα να μην το συζητήσει ακόμα... ας αφήσει ακόμα λίγο καιρό να δει τι κάνει... γιατί μπορεί αυτή να είναι μία... αλλά αν έχεις την νοοτροπία καβάτζες υπάρχουν πολλές

Υ.Γ. v-forvicky δεν είναι κακό να φανείς ότι δεν θέλεις να χάσεις τον άλλο. Αλλά μπορείς να το κάνεις χωρίς να γίνεις κατίνα που όπως λες και εσύ δεν είναι ωραίο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39898 από senza paura στις 04 Ιουνίου 2007, 2:18μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Antre έχεις δίκιο... Αλλά θα πρότεινα στην _neraidomania_ να συζητήσει μαζί του για να καταλάβει αν το αγόρι της είναι τέτοιος τύπος και αν όντως είναι, καλύτερα θα ήταν να ξεκόψει...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login