Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως θέλουμε, τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

το αγορι μου κανει παρεα με την πρωην του

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39899 από Antre στις 04 Ιουνίου 2007, 2:36μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Απλά με τι συζήτηση δεν μπορείς να το διαπιστώσεις... αυτό θέλω να πω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39900 από senza paura στις 04 Ιουνίου 2007, 2:51μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Και πάλι δίκιο έχεις... Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος... Αλλά θα καταλάβει αν συμβαίνει κάτι από τον τρόπο που θα της απαντήσει... Έτσι πιστεύω τουλάχιστον...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39903 από _neraidomania_ στις 04 Ιουνίου 2007, 9:04μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Έτσι όπως καθόμασταν ήρθαν οι φίλοι του και έφυγε χωρίς να μου πει τίποτα όταν γύρισε μετά απο ένα μισάωρο έφυγα εγώ με τις φίλες μου (καλά δεν έκανα?). Είπε στην κολλητή μου ότι τον έχω κάνω το σκύλακι μου και πήγα να μιλήσουμε του ειπα πως αν κανω καμιά μαλάκια μπόρει να το λέει σε μένα και όχι σις φίλες μου, γιάτι άνθρωπος είμαι κι εγώ κάνω βλάκειες και δεν τις καταλαβαινω και τα βρικαμε. Την επόμενη μέρα που του είπα να βγούμε ήταν σε ένα internet cafe με τους φίλους του ήταν πιο απασχολημενος φαίνεται αφου δεν ήρθε ούτε καν να με χαιρετήσει απο τοτε (χθες)δεν εχουμε ξαναμιλήσει ούτε καν μνμ δεν μου έχει στείλει να του στείλω εγώ ή να τον γράψω στα παλιά μου τα παππουτσια? Δεν θέλω να τον χωρίσω... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????????????????????????????????????????????? HELPPPPPPPPPPPPPP
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39904 από Antre στις 04 Ιουνίου 2007, 9:17μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Βασικά από ότι κατάλαβα είναι και άλλα πράγματα που δεν μας έχεις πει.... προσωπικά μια μέρα να μην μιλήσω με την κοπέλα μου δεν παίζει... εδώ λίγες ώρες δεν μπορούμε... αν αυτός σε έχει όπως έχει ένα ποδήλατο , μια τηλεόραση ένα pc και χρόνο σε net cafe... και από ότι κατάλαβα δεν ζητάς αυτό... καλύτερα να χωρίσετε...

Σε συμβουλεύω πάντως να το αφήσεις να κυλήσει χαλαρά... και ότι γίνει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39905 από senza paura στις 04 Ιουνίου 2007, 9:18μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Καλά έκανες και συζήτησες μαζί του... Αλλά απ' ό,τι φαίνεται ο τύπος είναι δύστροπος... Η μόνη δικαιολογία που μπορώ να του δώσω είναι το άγχος των εξετάσεων... Αλλά και πάλι, όλοι εξετάσεις δίνουμε και δεν κάνουμε έτσι... Τι να πω... Αν αντιμετώπιζα τέτοια συμπεριφορά, δεν νομίζω να την ανεχόμουν...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39907 από Katerina στις 04 Ιουνίου 2007, 10:14μμ

Katerina

μέλος από: 25/5/2007
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Όπα ρε παιδιά για ήρεμα...γιατί κ εγώ μπορεί να με κορίτσι αλλά θα πάρω το μέρος του αγοριού, γιατί σε μία σχέση δεν είναι ωραίο να υπάρχουν συμπεριφόρες σαν κ αυτή. Τι εννοώ? Ότι μπορεί το αγόρι να σηκώθηκε και να φυγε με τους φίλους του (κ αυτό όπως είναι λογικό δεν άρεσε στην _neraidomania_ ) αλλά μετά έκανε κ αυτή το ίδιο...κ αφού βρε κοπέλα μου τον θέλεις γιατί το κάνεις αυτό? Για να του δείξεις κάτι που δεν ισχύει? Ότι και καλά δεν ενδιαφέρεσαι κ πολύ? Ε μα τι πράγματα είναι αυτά? Από την άλλη μεριά έχεις κ εσύ τα δίκια σου αλλά καλή μου κοπέλα το αγόρι σου για έναν α ή β λόγο επέλεξε να είναι μαζί σου κ όχι με την πρώην του, που σημαίνει ότι εσένα θέλει...Τώρα αν αληθεύουν όλα αυτά πέρι καβάτζας τότε δεν πρέπει να σαι μαζί του γιατί δεν σου αξίζει...Αλλά πήγαινε και μίλα του ήρεμα, πες του πως νιώθεις για ότι γίνεται αλλά και πως νιώθεις γι αυτόν...Όσον αφορά το μνμ θα σου λεγα καλύτερα να του μιλήσεις από κοντά γτ το μνμ είναι κάτι πολύ ψυχρό κ απρόσωπο...
Αν αγαπάς κάτι ασ'το να φύγει αν γυρίσει είναι δικό σου αν όχι ποτέ δεν ήτανε...να το θυμάσαι αυτό, γτ το αγόρι σου πανω απ'όλα δεν είναι ιδιοκτησία σου κ εσύ το ίδιο βέβαια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39908 από Katerina στις 04 Ιουνίου 2007, 10:20μμ

Katerina

μέλος από: 25/5/2007
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Α και κάτι ακόμα δν νομίζω ότι το παιδί είναι δύστροπο και από όσα μας είπες νομίζω πως του αρέσεις και δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, αλλά συζήτησε το καλού κακού...
Υ.Γ στο προηγούμενο post μου έκανα ένα ορθρογραφικ΄΄ο λάθος που μου βγαλε το μάτι...Όπα ρε παιδιά για ήρεμα...γιατί κ εγώ μπορεί να με* κορίτσι αλλά θα πάρω το μέρος του αγοριού,
*μαι εννοούσα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39939 από spirooos στις 05 Ιουνίου 2007, 7:56μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Κε εγο κανο ωρθωγραφεικα λαθι (χαιχαι)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login