Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μόνο ένα πράγμα είναι χειρότερο από το να σε κουτσομπολεύουν: Το να μη σε κουτσομπολεύουν.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Πώς να την πλησιάσω;

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40653 από .:Nick:. στις 05 Ιουλίου 2007, 7:43μμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Έχεις δίκιο ότι έκανα λάθος που μίλησα με την ΦΙΛΗ της και όχι ΚΟΛΛΗΤΗ όπως ανέφερα πάνω...
Μίλησα με την φίλη της γιατί αυτή με ξέρει καλά...Γνωριζόμαστε εδώ και 4 χρονιά και κάνουμε αρκετή παρέα..ΌΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ!Να μην μπερδευόμαστε!
Από την άλλη γιατί ρε γαμώτο!Εμείς τι είμαστε?..παιχνιδάκια?Όποτε τους έρθει η όρεξούλα τους μας θέλουν και όποτε όχι μας πετάνε για τους μεγαλύτερους!
ΑΒΥΣΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ!
Αλήθεια καμιά γυναίκα δεν υπάρχει να μας απαντήσει?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40654 από Antre στις 05 Ιουλίου 2007, 7:53μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Η γνώμη γυναίκας για γυναίκα να ξέρεις ότι είναι άχρηστη. Ποτέ μη παίρνεις συμβουλή από γυναίκα για το τι θα κάνεις με άλλη γυναίκα... γιατί στη τελική άλλα σκέφτονται αλλά άλλα πράττουν (και λογικό, καθώς στον έρωτα δεν υπάρχει λογική)

Κάτσε γιατί με μπέρδεψες... άλλη η φίλη σου άλλη κολιτή της... ως τι γνωριστήκατε; Προξενιό σου κάνε κάποια ή απλά γνωριστήκατε ως παρέα ;

Λοιπόν επειδή δεν βγάζουμε άκρη , αύριο ραντεβού στο chat στις
3:30 το μεσημέρι . Οκ ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40657 από .:Nick:. στις 05 Ιουλίου 2007, 9:52μμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Ας μιλήσουμε με ονόματα!Οχι πραγματικά βέβαια...
Εγώ όταν ήμουν Α Γυμνασίου γνώρισα την Άντζυ η οποία ήταν από το διπλανό χωριό...Κάναμε αρκετά παρέα και φέτος συναντηθήκαμε στο Λύκειο...Αυτή η Άντζυ κάνει ιδιαίτερα στην Θεσσαλονίκη και στην πολυκατοικία που μένει γνώρισε την Σοφία η οποία είναι ένα χρόνο μεγαλύτερη μας (εμείς θα πάμε Β Λυκείου η Σοφία θα πάει Γ).
Με όλα αυτά η Σοφία διακοπές ήρθε να κάνει με την Άντζυ στο χωριό της Άντζυς...Κάποια μέρα η Άντζυ μου στέλνει μήνυμα και μου λέει ότι είμαι στο τάδε μπαρ έλα να με δεις αν θες..
Εκεί ήταν και η Σοφία...Γνωριστήκαμε τα είπαμε και στο τέλος επειδή δεν μπόρεσα να πάρω τον αριθμό της, της το ζήτησα από το κινητό της Άντζυς και αυτή δέχτηκε και μιλάμε εδώ και 2-3 βδομάδες μέσω μηνυμάτων...Αυτή τώρα μου το παίζει έξυπνη και συνέχεια μου την λέει ρε γαμώτο!Αυτό το είπα έτσι ¨

Antre ελπίζω να σε βοήθησα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40659 από Antre στις 05 Ιουλίου 2007, 11:58μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Ntropalos@05 Ιουλίου 2007)
Αυτή τώρα μου το παίζει έξυπνη και συνέχεια μου την λέει ρε γαμώτο!¨



Ποια στο παίζει έξυπνη; Πάντως αν δεν σε χαλά μια χυλόπιτα χώσου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40660 από senza paura στις 06 Ιουλίου 2007, 12:07πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Βέβαια "χώσου"... Πολύ περιμένεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40662 από .:Nick:. στις 06 Ιουλίου 2007, 12:25πμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Οκ παιδιά..
Antre μας την λέει συνέχεια και μου την δίνει που δεν μπορώ να της την πώ!
Θα δούμε τι θα κάνουμε!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40666 από Antre στις 06 Ιουλίου 2007, 12:47πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ξανά ρωτάω... ποιά; Ποια από τις δύο και γιατί; Επειδή γουστάρεις την Σοφία ;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40667 από annitsa στις 06 Ιουλίου 2007, 12:57πμ

annitsa

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
πΟΛΥ μπερδεμα.αν και θελω να βοηθησω δεν μπορω... ..θα μου εξηγησεις ποια σου την δινει??? Οπως ρωταει και ο antre??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41180 από arkas στις 24 Ιουλίου 2007, 1:55μμ

arkas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
file mhn kollas kai xulopita na fas p den nomizw an einai etsi opws ta les ti egine? sthn epomenh tha ta pas oli kalutera... sou to egioumai egw...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41199 από anon75432 στις 24 Ιουλίου 2007, 3:17μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Εγω αν και κομματι εως κομματαρα ακυρος στο ολο θεμα αφου ειναι υπερφορτωμενο σε αλλαγες κλπ ενα θα πω αναφερομενος στο αρχικο σου post...Απο τη στιγμη που την προσεγγισες τελειωσε...

Ολο και κατι θα βρεις να πεις και αν οχι, μερικες φορες η σιωπη ειναι ο καλυτερος συμβουλος. Απλα την κοιτας στα ματια και αν σε ρωτησει τι κοιτας θα της πεις οτι κοιτας ποσο ομορφη ειναι και αλλα τετοια.( sorry που χρησιμοποιησα 3 φορες το "κοιτας"...)4 τωρα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login