Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Πρώην και σχολείο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #170591 από broni στις 30 Αυγούστου 2023, 2:26πμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Στις αρχές αυτού του καλοκαιριού χώρισα με μια κοπέλα. Όλο το καλοκαίρι δεν έχουμε μιλήσει ούτε δει ο ένας τον άλλο. Τώρα που αρχίζουν τα σχολεία τι στάση πρέπει να κρατάω απέναντι της? Να κάνω ότι δεν την βλέπω, να της λέω ένα γεια ή να της μιλάω κανονικά. Της είχα υποσχεθεί ότι δεν θα το ξανακάνω να κάνω ότι δεν υπάρχει επειδή το είχα κάνει άλλη μια φορά παλιά όμως τότε ήταν όταν ειμασταν μαζί. Τώρα τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170594 από Elizabeth07 στις 31 Αυγούστου 2023, 2:31μμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δεν βρίσκω τον λόγο να κάνεις πως δεν υπάρχει . Εκτός και αν σου έκανε κάτι τόσο τραγικό, τότε ναι αδιαφόρησε . Αν αντίθετα χωρίσατε υπό καλές συνθήκες μπορείτε να κρατήσετε τα τυπικά . Δεν διευκρινησες αν θες να την κερδίσεις ή απλά να συνεχίσεις την ζωή σου χωρίς εκείνη , άρα το καλύτερο που έχω να σου προτείνω είναι να είσαι νορμάλ απέναντι της . πχ να λέτε ένα γεια όπως είπες και εσυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170596 από broni στις 31 Αυγούστου 2023, 11:59μμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Elizabeth07@31 Αυγούστου 2023)
Δεν βρίσκω τον λόγο να κάνεις πως δεν υπάρχει . Εκτός και αν σου έκανε κάτι τόσο τραγικό, τότε ναι αδιαφόρησε . Αν αντίθετα χωρίσατε υπό καλές συνθήκες μπορείτε να κρατήσετε τα τυπικά . Δεν διευκρινησες αν θες να την κερδίσεις ή απλά να συνεχίσεις την ζωή σου χωρίς εκείνη , άρα το καλύτερο που έχω να σου προτείνω είναι να είσαι νορμάλ απέναντι της . πχ να λέτε ένα γεια όπως είπες και εσυ


Δεν μπορώ να την κερδίσω και να θέλω. Σε ένα χρόνο θα χωρίσουν οι δρόμοι μας λογικά και επίσης εκείνη έφυγε από την σχέση επειδή και καλά έχασε συναισθήματα και ξενέρωσε... Με χώρισε με όχι τον καλύτερο τρόπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login