Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Κυριακή, 28 Απριλίου

λιγο help γτ θα τρελαθω.!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68255 από eice makria στις 20 Νοεμβρίου 2010, 2:55μμ

eice makria

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
είμαι 14 ετων.πριν ενα χρονο μετακομισα ξανθη και οπως σε ολους της ηλικιας μου δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ αυτη η αλλαγη.τελος παντων.εκει γνωρισα ενα παιδι που πανω σε αυτο το θεμα θελω βοηθεια γτ δν μπορω να καταλαβω τι εχει γινει κ τα χω παιξει :/
επι 2 μηνες και κατι εγω με την παρεα μου καθομασταν καπου(τυχαινε να ναι το μερος κατω απ το σπιτι του)και αυτος καθε 5 λεπτα εβγαινε στο μπαλκονι και με κοιτουσε...(αυτος πηγαινε τοτε 2α λυκειου..)
ειχε κ ενα διδιμο αδερφο αν και δεν εμοιαζαν ο οποιος για καποιο λογο κατεβαινε καθε μερα και επλαινε το αμαξι της οικογενειας(χρωμα τ χε αλλαξει)το οποιο τυχαινε να ταν ακριβως απεναντι απο εκει π καθομουν...εμενα αυτο το παιδι(απ το μπαλκονι)μαρεσε ΠΟΛΥ και ειχαν γινει κ καποια πραγμαστα στο φροντηστιριο(πηγαιναμε στο ιδιο frod)που με εκαναν να πιστευω οτι τ αρεσω..π.χ μου χε πιασει το χερι μες το μαθημα εε με περιμενε να γυρισουμε μαζι σπιτι(μιας κ μεναμε απεναντι)και τα σχετικα...καποια στιγμη πηγαινα φροντηστιριο και μιλαγα στο κντ με ανοιχτη ακροαση με ενα παιδι(που μετα απο μερικες μερες τα φτιαξαμε δν ξερω γτ)και αυτο το παιδι που μαρεσε απ το μπαλκονι(ο μιχαλης)σε ολη τη διαδρομη ηταν απο πισω μου αλλα δεν μιλουσε.τελος παντψν στο σχολασμα τ φροντηστιριου ερχετε απο πισω μου και μου λεει..βρε βρε και κτλβα οτι μιλουσε για αυτο με το τηλεφωνο και λεω υπονοεις κατι που δεν ισχυει..?και λεει οχι...και λεω ειπα μηπως :D κ μετα προχωρουσαμε.(εγω για καποιο λογο ντρεπομουν κ να τον κοιταξω..δν ξερω γιατι το παθα αλλα ποτε δεν μου χε ξανασυμβει κατι τετιο με αγορι.δλδ να νιωσω ετσι)και απο οτι ειδα τα ιδια και αυτος...τελος παντων μια μερα λοιπον μετακομισε (ουτε π καταλαβα ποτε προλαβαν μεσα σε μερικες ωρες)και ειχα μεινει...βασικα ειχα βουρκωσει κ τα σχετικα τεσπα..εκει λοιπον οπως εφευγαν με το αυτοκινητο κανει ο μιχαλης στοοπ.κατι ξεχασα..(εκει ειμαι ηλιθια γτ επρεπε να του μιλησω)ανεβηκε λιγο σπιτι του κατι πηρε..κ μετα εχετε γεια.=/
τελος παντων μετα ειχε περασει λιγος καιρος εγω δεν πολυεβγαινα γιατι δν ειχα ορεξη και μια μερα μ ρθε κ εμενα χαρτη για μετακομιση(οι γονεις μας ηταν στρατιωτικοι)και 2 μερες πριν φυγω καθομουν καπου με τις φιλες μου..βασικα δ ειχαμε προλαβει να κατσουμε κ μολις παω να κατσω γυρναω το κεφαλι μου να μιλησω σε μια και τον βλεπω να ρχετε(αρχικα πιστεβα οτι ηταν η ιδεα μου)γυρναω στην διπλανη μου κ λεω
πες μου σε παρακαλω αν αυτος π ερχετε ειναι ο μιχαλης η δν παω κλα..
κ γυρναει κοιταει κ κανει
-αι στο διαολο..ο μιχαλης..!
εγω τοτε αρχισα να τρεμω ετοιμη να πεσω κατω ημουν τεσπα
κ περασε απο μπροστα μου προσωπικα δεν μιλησα γτ μ χε κοπει η φωνη
αλλα δν μιλησε κ αυτος..βεβαια οταν τον κοιταξα πηρε εκεινο το παλιο βλεμμα σα να λεγα
-σκαλωσα..τωρα τι κανω?

τεσπα εγω απο φβ τ πα οτι μαρεσε αν κ δεν ειχε σημασια κ να περναει καλα εκει π ειναι..και μου απαντησε:
θα μου λειψεις παρα πολυ παντα ενιωθα κατι για σενα..θα σε θυμαμε για παντα αγαπη μου..
μετα εσβηεσε το φβ κ τν εχασα...
και μετα απο αρκετο καιρο βρηκα ενα φιλο του και πηρα το κντ τ(οταν λεω αρκετο καιρο μετα απο 1 μηνα)
και τ στειλα μνμ κ με πηρε ενας φιλος τ κ κατι ελεγε(μαλλον εβριζε)
αλλα δεν καταλαβαινα καλα γτι δν ειχα καλο σημα κ εκανε διακοπες.
τελος παντων στο τελος βριστηκα με αυτον τν μιχαλη κ απο τοτε δν μιλησαμε..αλλα πριν ενα μηνα με πηρε καποιος με αποκρυψη στις 5 του μηνος κ ωρα 3 κ 52...κ τυχαια 5 του μηνος και ωρα 3 κ 52 ηταν τοτε που μου χε στειλει εκεινο το μηνυμα στο φβ..επισης για καποιο λογο μου φεναιτε σα να μας ηθελε καποιος μαζι..δλδ
ειναι τυχαιο που μετακομισα ξανθη τον τελευταιο χρονο διαμονης του εκει.?ειναι τυχαιο που μειναμε στις απεναντι πολυκατοικιες απεναντι οροφους.?ειναι τυχαιο που πηγαμε στο ιδιο φροντηστιριο ιδιο τμημα.?ειναι τυχαιο που αφοτου μετακομισε μετακομισα και εγω ενα μηνα μετα ενω κανονικα επρεπε να μετακομισω μετα απο 3 χρονια.?ειναι τυχαιο που μετακομισε τωρα αθηνα και μας εστειλαν και εμας με την μετακομιση?ειναι τυχαιο που εκεινη τη μερα που περασε απροηδοποιητα απο κεινο το μερος εγω ποτε δεν ειχα ξαναπαει σε αυτο κ πηγα πρωτη φορα κ με το που εκατσα περασε απο κει.?πφφφ τελος παντων οταν βριστικαμε μου πε οτι αυτο το μνμ στο φβ το στειλε ενας φιλος κ ητανε απλη πλακα κ ποτε δεν ενιωσε κατι για μενα κ μ πε να μην ξανασχοληθω μαζι του..
εν το μεταξυ οι 2 κολλητοι του απο οσο φενεται με πανε αρκετα και μου μιλανε συνεχεια..
δεν μπορω να καταλαβω ρε γαμωτο τι ακριβως αλλαξε σε αυτον για μενα..
καμια βοηθεια..?(σοζ για το πριξιμο)

προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #68257 από GrandmasterL στις 20 Νοεμβρίου 2010, 4:30μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1)Βρηκε γκομενα

ή

2)Ξενερωσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68258 από Jken στις 20 Νοεμβρίου 2010, 6:52μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Σ'αρεσε αυτός ο Μιχάλης και εσύ από ότι κατάλαβα τα φτιάχνεις με ένα άλλο παιδί.

Ορίστε, η απάντηση σου στα λεγόμενα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68259 από Webmaster στις 20 Νοεμβρίου 2010, 7:11μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πήρες 2 μαθήματα από αυτό.

1. Ότι στον έρωτα μόλις καταλάβει ο άλλος ότι κόβεις φλέβες για πάρτη του ξενερώνει και πάει γι' άλλα

2. Ότι ερμήνευσες λάθος την ξεκάθαρη προειδοποίηση (μέσω της σύμπτωσης) ότι θα φας τα μούτρα σου


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68273 από eice makria στις 21 Νοεμβρίου 2010, 12:53μμ

eice makria

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
jken auto me ekeino to pedi to kana liyo prin kolico me ton mixali..k epeidh ktlva oti dn to ayapw ekino to pedi meca ce 4 merec to xorica..

k webmasted dn ktlva ti akriboc ennoeic cto 2)..oco yia to 1 mallon exeic dikio ;/


προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login