Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Τρίτη, 14 Μαΐου

Δεν μπορώ να καταλάβω αν με θέλει

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73108 από confused στις 26 Φεβρουαρίου 2011, 6:55μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
χαχα,ναι είναι παναθεμά την.Ευχαιστώ όλους και σόρι για το πρήξιμο,αλλά με τρώει το θεματάκι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73109 από Verus στις 26 Φεβρουαρίου 2011, 6:59μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Δε βαριέσαι, αφού τα κάναμε θάλασσα στα δικά μας, ασχολούμαστε με των άλλων τα "θεματάκια"...!
Άντε καλό σου βράδυ, και μην το σκεφτείς πολύ ακόμα, βιάσου γιατί θα ξενερώσει και η χυλόπιτα θα είναι ακόμα χειρότερη:P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73114 από Jken στις 26 Φεβρουαρίου 2011, 8:51μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Confused πρέπει να σκεφτείς κάποια πράματα πριν κάνεις κίνηση.

Δυστυχώς στη σήμερον ημέρα, τα περισσότερα αγόρια δεν κυνηγάνε, έχει χαθεί όλη αυτή η μαγεία πιστεύω, στις μικρές ηλικίες κυρίως, έχω και ένα φίλο έτσι (όχι μικρό σε ηλικία), πόσες φορές του έχω μιλήσει, τίποτα εκείνος.

Κατά την γνώμη μου, θα πρέπει να βρεις κάποιον που να δείχνει μεγαλύτερο ενδιαφέρον για σένα, γιατί σκέψου ύστερα πως άμα μπείτε σε σχέση, θα ντρέπεται να κάνει άλλα πράματα και θα έρχεσαι εσύ μετά εδώ και θα μας ρωτάς
"το αγόρι μου δεν κάνει πρώτη κίνηση, ντρέπεται πολύ μέχρι και να με φιλήσει".

Όπως είπε και η Verus το fb και τα μηνύματα είναι τελείως απρόσωπα, κακιά συνήθεια αυτή... Απέφυγε την.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73115 από confused στις 26 Φεβρουαρίου 2011, 10:01μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
jken,μου προκάλεσες καινούργια κολλήματα τώρα...Μπορεί αν όντως γίνει κάτι τελικά να μην είναι τόσο κουμπωμένος...Έστειλα μήνυμα για να το φέρω στη συνάντηση και δεν απάντησε,πρώτο σημάδι χυλόπιτας(ναιι),ας ελπίσω ότι απλά δεν έχει κάρτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73229 από dreams στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:15μμ

dreams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
μια φιλι μου ειναι ακριβως στην ιδια θεση με εσενα,3 μηνες την πεδευε οσπου καταλαβε πωσ ασκοπα του στελνει ακομα μυνηματα απλα αυτο που ειπα και σε αυτη θα σου πω ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73235 από Doctoras στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:32μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μπερδεμενη οντος σε θελει και οντος θελει αν σου μιλησει αλλα δεν το κανει και θα σου πω αμεσως πιο κατω.
Δεν ξερω αν ο ενδιαφερομενος το βλεπει οπως εγω παντος εγω οταν το κανω αυτο επιδη μου εχει συμβει πολλες φορες εσθανομαι οτι η κοπελα με θελει και δεν με θελει και με αυτο τον τροπο εσθανομαι οτι την ψηνο οταν δεν της μιλαω και την κανω να ζηλευει.Το κανω μεχρι να βεβαιοθω.Συγκεκριμενα το κανω με μια κοπελα τωρα απο το σχολειο μου η οποια δεν ειμε σηγουρος αν νιωθει κατι για μενα γιατι μια ειμε σηγουρος πως με θελει και απο την αλλη βλεπω κατι που με κανει να νιωθω οτι δεν παει καλα το πραγμα.Τωρα απλα συνεχιζω την ιδια τακτικη που περιεγραψες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73238 από confused στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:38μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ευχαριστώ για την απάντηση.Δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι τέτοιο γιατί του έχω δείξει ξεκάθαρα ότι μου αρέσει πολύ και άλλωστε εγώ έκανα το πρώτο βήμα,να του δώσω το κιν,μετά αυτός έστειλε μήνυμα,κάτι που σημαίνει ότι του άρεσα...τρεις εξηγήσεις μπορώ να δώσω,ή πως είναι ντροπαλός,ή ότι δεν με θέλει άλλο(τοτε γιατί με κοιτάει και απάντησε στο μήνυμα?)ή ότι εχουν μείνει δύο μήνες για τις πανελλαδικές και θέλει να είναι συγκεντρωμένος(αλλά φοβάμαι μην με ξεχάσει μετά ή δεν κάνει τίποτα από την ντροπή του γιατί απο ό,τι φαίνεται δεν έχει και πολλές εμπειρίες)....!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login