Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρώτο τσιγαρο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137820 από Katsaria_gluk στις 05 Σεπτεμβρίου 2016, 11:26πμ

Katsaria_gluk

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του ftou. Παρακολουθω πολυ καιρο την ομαδα σας χωρις ομως να ειμαι μελος της ομως εγινα μελος γιατι αντιμετωπιζω και εγω σαν ανθρωπος ενα προβλημα.Ηθελα να καπνισω και χτες αγορασα ενα Old Holborn λευκο ως μια καλη επιλογη για να αρχισω...ελα ομως που μετα απο ενα πολυωρο στριψιμο γιατι το ρημαδι το χερι δεν πηγαινε με τιποτα, το αναψα και οταν ρουφηξα και πηγα να παρω μια Βαθια-βαθια ανασα πνιγηκα αρχισα να βηχω σαν τρελη, δακρυσαν ματια και ενιωσα καπως χαλια. Το χειροτερο ειναι πως εμειμε ενας απαισιος βηχας...Τι μου συναιβει κaπνισα λαθος?? Επαθα κατι σοβαρο?? Σας παρακαλω βοηθηστε με! Τωρα εχω το πακετο αλλα λυπαμαι να το πεταξω τι μπορω να κανω θα ξαναπνιγω; Θα αλλιωθει χειροτερα ο βηχας μου?? Βοηθεια σας πάράκάλώ!!11
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137825 από Grie09 στις 05 Σεπτεμβρίου 2016, 10:11μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λυπασε να πετάξεις το πακέτο για το ταληρο που έδωσες και,δεν σκέφτεσαι πως αν το συνεχίσεις θα φεύγουν τα ταληρα κάθε μερα! Ηρέμησε και,σκεψου! Είσαι τυχερή γιατί δεν σου αρέσει το τσιγάρο σύμφωνα με το αποτέλεσμα που ειπες! Άρπαξε την ευκαιρία σου και πέταξε το πακέτο... Δεν θα χάσεις;)
Πατά αποδεκτή αν σε καλυψα:)
Φιλικά,
Κ........ ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137829 από Bluejack στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 12:24πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Αυτό που ένιωσες την πρώτη φορά που κάπνισες, έτσι θα νιώθεις πάντα. Το περίεργο όμως είναι πως με τον καιρό, αυτό το πράμα θα αρχίζεις να το συνηθίζεις και να σου αρέσει κιόλας.
Μείνε μακριά του κοπελιά, δεν αξίζει.
Εμάς τους καπνιστές άκου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login