Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο NtΑλaΡαs είναι αριστερός. Τα βάζει στην αριστερή τσέπη. (Λαζόπουλος)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν θέλω να ψηλωσω αλλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145386 από Elizabeth07 στις 08 Αυγούστου 2020, 8:38πμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά. Είμαι κορίτσι 14 ετών και θα πάω Τρίτη γυμνασίου.Έχω ύψος 166-167. Αδιαθετησα περίπου πριν 3 χρόνια . Λέτε να πάρω κι άλλο ύψος? Επίσης τον Σεπτέμβρη του 2019 ξεκίνησα βολει. Τότε είχα ύψος περίπου 163 και όλοι μου λένε ότι ψηλωσα εξαιτίας του βολει. Δηλαδή τον Σεπτέμβρη που θα ξαναρχίσω βολει θα ψηλωσω κι άλλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145815 από Elizabeth07 στις 01 Ιανουαρίου 2021, 2:21μμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Elizabeth07@08 Αυγούστου 2020)
Γειά σας παιδιά. Είμαι κορίτσι 14 ετών και θα πάω Τρίτη γυμνασίου.Έχω ύψος 166-167. Αδιαθετησα περίπου πριν 3 χρόνια . Λέτε να πάρω κι άλλο ύψος? Επίσης τον Σεπτέμβρη του 2019 ξεκίνησα βολει. Τότε είχα ύψος περίπου 163 και όλοι μου λένε ότι ψηλωσα εξαιτίας του βολει. Δηλαδή τον Σεπτέμβρη που θα ξαναρχίσω βολει θα ψηλωσω κι άλλο?



Κανείς;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145817 από NebulaSpirit στις 02 Ιανουαρίου 2021, 5:53μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπάρχει περίπτωση να ψηλώσεις επειδή ασχολείσαι με ένα άθλημα. Αυτά είναι μυθοπλασίες που λένε όσοι δεν γνωρίζουν. Το αν θα ψηλώσεις ή όχι είναι κάτι που έχει καθοριστεί από το dna σου πριν καν γεννηθείς. Για παράδειγμα το ότι όσοι παίζουν μπάσκετ είναι ψηλοί δεν είναι επειδή το μπάσκετ τους ψηλώνει, είναι επειδή εξ αρχής οι κοντοί το εγκαταλείπουν επειδή μειονεκτούν έναντι των ψηλών. Δεν υπάρχει τίποτα που να μπορεί να σε κάνει να μην ψηλώσεις άλλο. Αν είναι να γίνει θα γίνει. Αλλά όπως και να έχει το ύψος σου είναι εντελώς νορμάλ. Και ακόμα και να ψηλώσεις κι άλλο που είναι το πρόβλημα; ίσα ίσα καλύτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login