Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Θεμα με την κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #157493 από NickXat στις 19 Απριλίου 2022, 8:59πμ

NickXat

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας μαγκες/ισσες
Ειμαι 21 χρονων και εχω σχεση με μια κοπελα οχι πολυ καιρο αλλα πηγαινει καλουτσικα. Το προβλημα ειναι οτι εγω καθημερινα καπνιζω γυρω στα 2,5 πακετα τσιγαρα και μαλωνουμε συνεχως γιαυτο. Με οσους εχω μιλησει μου εχουν πει να το κοψω και τα λοιπα το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να το κοψω τοσο ευκολα. Επισης μου εχει απαγορεψει να καπνιζω στο κρεβατι με αποτελεσμα να μην εχω καμια ορεξη για σεξ και μετα μαλωνουμε και γιαυτο. Εγω επι της ουσιας θελω με καποιον τροπο να το δεκτει. Πως ομως;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157494 από kapapi04 στις 19 Απριλίου 2022, 12:15μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Ο καθένας με τις αδυναμίες του και εγώ καπνίζω πολύ οκ το έχω συζητήσει με την κοπέλα μου το έχει αποδειχτεί μιας καί είναι και όλη ίδια καπνίστρια...
Θα με ενδιέφερε νά τό αποδεχόταν και να μην καπνιζε
Αν σε θέλει και σε αγαπάει πραγματικά να σε αποδεχτεί όπως είσαι ... τώρα όκ πολλοί άνθρωποι έχουν θέμα με το τσιγάρο στο δωμάτιο
Αλλά για λίγη ώρα πού είστε μαζί ας ρίξει λίγο νερό στο κρασί της
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #157495 από lida στις 20 Απριλίου 2022, 4:05πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είμαι φανατική καπνίστρια, όμως 5 ως το πολύ 10 τσιγάρα τη μέρα τα καπνίζω. Είχα σχέση με φανατικό αντικαπνιστή που μου ζάλιζε τα μυαλά να το κόψω και ήθελε να μην καπνίζω στο κρεβάτι. Τελικά έκοψα αυτόν. Μου αρέσει πολύ το τσιγάρο μετά το σεξ, ειδικά όταν με το αγόρι μου καπνίζουμε μαζί το ίδιο τσιγάρο. Το τωρινό μου αγόρι δεν κάπνιζε πριν και του έμαθα εγώ.
- Ερώτηση: Ποιες είναι οι 3 απολαύσεις της ζωής;
- Απάντηση: Ένα τσιγάρο πριν και ένα μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157496 από NickXat στις 21 Απριλίου 2022, 5:58πμ

NickXat

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Πραγματικα το να την ενοχλει να καπνισω οσο κανουμε σεξ (που ειναι πολυ απολαυστικο) το καταλαβαινω αλλα δεν μπορω να ειμαι ολη μερα στο μπαλκονι. Ελπιζω να βρεθει καποια λυση γιατι αλλιως θα αναγκαστω να υην χωρισω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login