Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Τετάρτη, 15 Μαΐου

*Ηταν ~!Aστρικη προβολη!~ ???*

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77690 από Amelia στις 24 Μαΐου 2011, 10:21μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Δοκτωρ μου εχει συμβει αρκετες φορες και εμενα!
Τη μια φορα μαλιστα ειχα τοσο μα τοσο πολυ τρομαξει με κατι ταινιες με εξορκισμους και τετοια που νομιζα οτι μπηκε ο εξω απο εδω μεσα μου... Ειχα χεστει πανω μου...
Πηγα στο κρεβατι των γονιων μου -ναι ξερω, παιδιαστικο- και ο μπαμπας μου πηγε στον καναπε και εγω κοιμηθηκα με την μαμα μου...
Ειναι οταν ο εγκεφαλος μας ψιλοκοιμαται, ενω εμεις εχουμε καποια χ αισθηση του χωρο-χρονου. Μην ανησυχεις, ειναι ολα καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77701 από DimitrisGr στις 24 Μαΐου 2011, 11:44μμ

DimitrisGr

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Το χω πάθει και εγώ...Κανά μήνα μετά αφού είχα δει την ταινία "υπερφυσική δραστηριότητα" είχα δει στο όνειρο μου κάποιες σκηνές απ την ταινία και μετά φώναζα αλλα δεν ακουγόμουν...Πρωτη φορά τρόμαξα έτσι αλλά όλα στο μυαλό είναι ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77910 από m@ria στις 26 Μαΐου 2011, 8:26μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
αυτό δεν έχει καμία σχέση με την αστρική προβολή,η αστρική προβολή είναι τελείως διαφορετικό πράγμα και συνήθως γίνεται συνειδητά... btw το παθαινει το ποντίκι του υπολογιστή μου καμιά φορά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77913 από Sped στις 26 Μαΐου 2011, 8:41μμ

Sped

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2011
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Πολλες φορες γινεται συνειδητα, αλλα ΜΠΟΡΕΙ να γινει και ασυνειδητα... Απ'οτι διαβασα καποιοι μπερδεψαν την αστρικη προβολη με το φαινομενο ''μορα''. Ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77914 από m@ria στις 26 Μαΐου 2011, 8:55μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
αυτό το θέμα όμως δεν θα έπρεπε να βρίσκεται εδώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77915 από Webmaster στις 26 Μαΐου 2011, 9:05μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Δεν ήταν astral projection, απλά σε πήρε ο ύπνος με ανοιχτά τα μάτια.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77965 από peterpan στις 27 Μαΐου 2011, 5:03μμ

peterpan

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 170 αποδεκτές 0
@Webmaster πως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78100 από toucan στις 29 Μαΐου 2011, 10:49μμ

toucan

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
εμενα μου τυχαινει συχνα να μην νυσταζω και να ξαπλωνω στο κρεβατι μου και να δω π.χ. μια σκια παω να πω κατι οπως ΜΑΜΑαλλα δεν ακουγομαι παω να σηκωθω αλλα δεν μπορω να κουνηθω μαλλον ειναι κατι σαν να κοιμασαι αλλα να εχεις τις αισθησεις σου τελειως!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78122 από AggelosTuDromu στις 30 Μαΐου 2011, 2:45πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ερωτηση
γιατι ολοι φωναζουμε ΜΑΜΑ?
εχω ψαξει για αυτο το φαινομενο σε διαφορα site κ οι πιο πολλοι λεγανε οτι πηγαν να φωναξουν μαμα και δεν μπορουσαν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78132 από Doctoras στις 30 Μαΐου 2011, 11:45πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
1)AggelosTuDromu: Και εγω που ομολογω εχω ξεκοψει απο το οιδιποδειο με την μανα μου απο την πρωτη κιολας γυμνασιου αλλα και εγω την μανα μου φωναζα στις αρχες ισως γιατι την εχω αδυναμια...

2)Webmaster: Eχω συνιδιτοποιησει οτι ειναι ενα ειδος καλοστημενου ονειρου στο οποιο εχεις κλειστα τα ματια και ειμε σχεδον σηγουρος ειδη εχω ακουσει οτι οταν κοιμασε σε μια φαση REM(αν το ειπα σωστα) παραλυεις διοτι εαν δεν παρελυες θα εκανες αυτες της κινησεις που κανεις στον υπνο σου με κυνδινο να παθεις τιποτα.Μαλλον ξυπνας σε αυτο το σταδιο αλλα αυτη η επιδραση της παραλυσης δεν εχει περασει.
Αυτο μπορω να στο αποδεικσω παρουσιαζοντας ενα παραδειγμα που αν εχει συμβει σε καποιον θα καταλαβει.Λοιπον παντα λενε οτι προσπαθεις να ανοιξεις τα ματια και παραλληλα εχεις εικονα του δωματειου.Πως γινεται αυτο?

3)m@ria: To εγραψα σε δικο μου θεμα αρα δεν προκειτε να με πηραξι που εγω ο ιδιος αλειωσα το αρχικο μου ζητημα.Εξαλου σε ενα θεμα που εχει ειδη μπει αποδεκτη και εχει περασει τοσος καιρος οσοι θα γραψουν σημαινει οτι τους ενδιαφερει πραγματικα το θεμα ...

4)Γενικά στους διαχειριστες: Θα μπορουσατε να βαλετε τιτλο του θέματος
ενα σκετο χωρις συμβολα <<Αστρική Προβολή>>.Για να ναι ποιο γενικευμενο?

5)Σε ολους: Ευχαριστω εκ των προτέρων!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login