Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Απορια για φιλια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106535 από nikos l στις 02 Αυγούστου 2012, 4:11μμ

nikos l

banned
μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Για σας,ειμαι νεος στην παρεα,ειμαι 14 χρονων και μου εχουν δημιουργηθει καποιες αποριες...Πριν 4 μερες ημουν στον χωριο μου με κατι αγορια και κοριτσια...ενας φιλος μου μου ειπε πως μια που ηταν μαζι μας με γουσταρει και μου ειπε να παω να την φιλησω...Εμενα μου ψιλοαρεσε αλλα δεν τρελαινομουν...Πηγα πισω απο ενα μερος οπου δεν φαινομασταν γιατι ειχε πανηγυρι και ηταν πολυς κοσμοσ,της ειπα οτι μου αρεσει κ την φιλισα...Οταν ομως την φιλισα δεν ενιωσα τιποτα...ενιωσα για την ακριβεια σαν να εχω χωμα στο στομα μου...τελως παντως την φιλισα κοιταζομασταν κ με φιλησε κ αυτη μετα αλλα ουτε παλι ενιωσα τιποτα...Και επισης ουτε μου καβλωσε οταν την φιλησα ,ουτε τιποτα,ουτε οταν πηγα σπιτι μετα τραβηξα μαλακια...Γιατι δεν ενιωσα τιποτα?Εχω ακομη δυο μικρες ερωτησουλες...        1.Ο πουτσος μου ειναι 8 χωρις στυση και 14 με στυση και ειμαι 14 χρονων...Ειναι καλα?    2.Εδω και 4-5 μηνεςκανω γυμναστικη με βαρη...θα βοηθησει η γυμναστικη στο να μεγαλωσει ο πουτσος μου λιγο? Παιδια,οποιος μπορει plz βοηθεια...Ευχαριστω εκ των προτερων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106541 από panagiotis97 στις 02 Αυγούστου 2012, 4:29μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Γειά σου φίλε,και εγώ 14 είμαι.Αυτό με την κοπέλα είναι απλό.Δεν σου αρέσει γι'αυτό δεν κάβλωσες ή ίσως δεν φιλάει ωραία.Δεν σημαίνει ότι με όποια φιληθείς πρέπει να σου αρέσει πάντα.Επίσης,ο πούτσος σου για 14 χρονών είναι μια χαρά.Μην ανησυχείς,υπάρχουν και μικρότεροι.Θα σου μεγαλώσει με τα χρόνια.Τέλος,η γυμναστική με τα βάρη είναι καλή για την υγεία.Το κάνω και εγώ.Αλλά δεν νομίζω να μεγαλώσει ο πούτσος σου.Εκτός βέβαια αν έχεις περιττά κιλά και με τη γυμναστική αδυνατίζεις.Έτσι χάνεις το λίπος από την ηβική περιοχή και το πέος φαίνεται μεγαλύτερο.
Αυτά από εμένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106542 από Geiaaaa στις 02 Αυγούστου 2012, 4:30μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Στην 1 ερωτηση ναι ...στην δευτερη οχι.......κοιτα το οτι δεν ενιωσες κατι με την κοπελα δειχνει πως εισαι ακομα μικρος και δεν ησουν ετοιμος για κατι τετοιο ......επισης ομως δειχνει οτι μπορει να μην σ εκανε κλικ η κοπελα ,εξαλλου δεν ενιωθες και κατι για αυτην .......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106546 από nikos l στις 02 Αυγούστου 2012, 4:58μμ

nikos l

banned
μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Παιδια,ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις...Εσυ παναγιωτη εχεις φιλισει?πως ενιωσες?την γλωσσα πωσ την βαζουμε οτσν φιλαμε?την βγαζουμε ολοι εξω?Τελος,εγω τωρα τι να κανω?Γιατι με αυτην σπαμε πλακα και μιλαμε και στο fb και μολις κατεβω χωριο τα αλλα παιδια θα μου τα πριζουν κ θα μ λενε μαλακιες...ξερεισ.... Αυτη που φιλησα ειναι ετεροθαλης ανιψια μ(ο ξαδελφος μ εχει παντρευτει μια η οποια ειχε παντρεθτει αλλον κ ειχε κανει μαζι τ το παιδι...)χαχα λολ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106571 από nikos l στις 02 Αυγούστου 2012, 8:47μμ

nikos l

banned
μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
παιδια,plz βοηθηστε με...Και αν μπορουν να απαντησουν και κοριτσια για το τι θα εκαναν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106614 από Geiaaaa στις 03 Αυγούστου 2012, 10:57πμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Ηρεμησε!!........βασικα θα σ ελεγα να μην κανεις τιποτα γιατι ειστε και ετεροθαλη ξαδερφια οπως ειπες,αλλα αυτο ειναι στην επιλογη σ ......οσο αναφορα για το φιλι,,μολις ακουμπησετε τα χειλη ,ανοιξε τα και βαλε την γλωσσα σ ,θα κανει και αυτη το ιδιο και μετα θα φιλιεστε οπως σασ βγει....τωρα για το αν θα νιωσεις εκεινη την φορα κατι εξαρτατε στον αν θα σ αρεσει καθολου η κοπελα καιαπο το αν φιλαει ωραια...καλη τυχη ....δεν χρειαζεται αγχοσ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106660 από nikos l στις 03 Αυγούστου 2012, 11:42μμ

nikos l

banned
μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Φιλε μου σε ευχαριστω...2-3απαντησεις ακομα απο αλλους θα μ βοηθαγαν παρσ πολυ...Ευχαριστω κ συγνωμη που σας πριζω...Δεν ξερω τι να κανω γιατι ειναι και η πρωτη μου σχεση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106666 από panagiotis97 στις 04 Αυγούστου 2012, 1:03πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Ναι έχω φιλήσει και ήταν πολύ αυθόρμητο. Δεν χρειάζεται και πολύ ανάλυση είναι ένα απλό φιλί και θα αρέσει και στους δύο αν το θέλουν και οι δύο. Πρέπει να ξέρεις ότι πολλοί πιστεύουν ότι όταν κάνουν σχέση με πολλές διαφορετικές κοπέλες είναι και μάγκες. Μαγκιά όμως σε μια σχέση είναι να αισθάνονται και οι δύο κάτι για τον άλλον. Ειδικά η πρώτη σχέση,που είναι και η πιο σημαντική πρέπει να υπάρχει λόγω των αισθημάτων σου για μια κοπέλα. Ακολούθησε αυτό που νιώθεις πριν το μετανιώσεις και κανείς δεν μπορεί να σε αναγκάσει να τα φτιάξεις με κάποια. Αναρωτήσου από μόνος σου αν αυτή η κοπέλα είναι μοναδική και όχι ένα ακόμα απλό κορίτσι. Και αν πραγματικά νιώθεις κάτι, δεν έχει σημασία ότι είναι ετεροθαλής ανιψιά σου...Ένας γνωστός μου τα έφτιαξε με μια κοπέλα επειδή είχε μεγάλα βυζιά(λολ),ενώ αγαπούσε άλλη,η οποία τα έφτιαξε μετά με άλλον,οπότε αυτός το μετάνιωσε. Και πολλοί άλλοι κάνουν το ίδιο λάθος. Μην το κάνεις και εσύ. Μόνο αισθήματα να υπάρχουν και όλα τα άλλα έρχονται από μόνα τους.
Συγγνώμη αν σε κούρασα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106669 από nikos l στις 04 Αυγούστου 2012, 1:51πμ

nikos l

banned
μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Το περιεργο,ομως ξερεις ποιο ειναι?Οτι απο τοτε που την φιλισα εχει περασει μια εβδομαδα σχεδον και δεν την εχω παιξει απο τοτε γενικα(δεν ειχα ορεξη ουτε να δω τσοντα)και οταν την σκεφτομαι η μιλαμε στο fb ουτε τοτε μου καβλωνει...δεν ξερω τι γινεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106672 από warrior.girl στις 04 Αυγούστου 2012, 6:46πμ

warrior.girl

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Ηταν το πρωτο σου φιλι?
Καποιες φορες οταν πιεζομαστε να κανουμε κατι δεν μας βγαινει σε καλο. Αυτο που θελω να πω ειναι πως η κοπελα αυτη δεν σου αρεσει πραγματικα σου αρεσε επειδη της αρεσες γιαυτο και οταν φιληθηκατε δεν ενιωσες τιποτα και δεν σου αρεσε!
Τωραα για τα αλλα δεν μπορω να σου απαντησω εγω, αυτο που ξερω ειναι οτι δεν παιζει και τοσο σημασια το μεγεθος και τα κοριτσιαα δεν ξερουν και δεν νοιαζονται τοσο για αυτο το θεμα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login