Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Παπούτσι από τον τόπο σου κι ας είναι και παντόφλα!
Δευτέρα, 20 Μαΐου

φιλι για πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107447 από xristiannastyle στις 17 Αυγούστου 2012, 6:58μμ

xristiannastyle

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι η χριστιαννα κ ειμαι 14...εχω ενα προβληματακι..τα εχω με το αγορι μου εδω και ενα μηνα αλλα αυτη την στιγμη ειναι στο χωριο του αλλα σε λιγες μερες θα τον δω.Σιγουρα θα με φιλησει αλλα εχω λιγο αγχος διοτι δεν εχω ξαναφιλησει καποιον..μπορειτε να μου δωσετε μερικες συμβουλες? ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107450 από panagiotis97 στις 17 Αυγούστου 2012, 7:15μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Κοίτα, αρχικά να είσαι ψύχραιμη. Να μην έχεις καθόλου άγχος και όλα τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους. Όλοι την πρώτη φορά δεν ξέρουν να φιλάνε αλλά μετά τους βγαίνει αυθόρμητα. Παρ' όλα αυτά, θα σε συμβούλευα να κάνεις κάποια πραγματάκια για να είναι το φιλί ωραίο. Πρέπει πρώτα να έχεις πλύνει καλά τα δόντια σου. Αυτό είναι το πιο βασικό. Αν θέλεις μπορείς και να έχεις μασήσει και μια τσίχλα πριν για να γίνει η αναπνοή σου πιο καθαρή. Επίσης, την ώρα του φιλιού, να μην ανοίξεις τα μάτια σου. Άστα κλειστά γιατί αλλιώς μπορεί να παρεξηγηθεί το αγόρι σου. Άσε που θα αλληθωρίζεις και θα είναι αστείο. Να τον πλησιάσεις αργά-αργά και πρόσεξε να μην κάνεις καμία άγαρμπη κίνηση με τα χέρια σου. Μην τον απωθήσεις. Τέλος, μην βιαστείς και αν θες βάλε τη γλώσσα σου σιγά-σιγά μέσα στο στόμα του και μετά φίλα τον πιο έντονα.
Είναι το πρώτο σου φιλί και είναι ιδιαίτερο. Απόλαυσέ το

Αυτά από μένα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107451 από xristiannastyle στις 17 Αυγούστου 2012, 7:17μμ

xristiannastyle

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107465 από kapioa :) στις 18 Αυγούστου 2012, 2:11πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Το δικο μου ηταν λιγο πιο κλευτικο βεβαια... χΔ ηταν πισω απο ενα δημαρχειο και ειμασταν ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΙ ηταν απλα υπεροχα.. Λοιπον,καταρχαας δεν θελει βιασινη! οτι χειροτερο μπορεις να κανεις ειναι να βιαστεις στις κινισεις σου! θελει αργες και απαλες κινισεις για να το ζησεις πιο χαλαρα και ωραια και βεβαια για να μην ξενερωσει το αγορι σου. Απλα οταν θα φιλιθειτε με τα χειλη μονο να ακουμπουν μεταξυ τους τοτε θα αρχισετε να ανοιγοκλεινετε τα στοματα σας για να ψηλο-ενωθουν τα χειλη,μετα απο λιγα δευτερολεπτα (30-40) θα ανοιξεις αργα το στομα σου η εκεινος το δικο του και θα βαλεις ΠΟΛΥ λιγο την γλωσσα σου και προσεχε να την βαζεις μεσα εξω η μικρους γυρους!
Και κατι αλλο! εγω με το αγορι μου δεν φιλιομαστε πολυ με γλωσσα,δλδ οταν βαζω γλωσσα μετα δεν μου ζηταει να την ξαναβαλω..ειναι καπως περιεργο αλλα θα καταλαβεις τι θελει και τι οχι.. οπως σας βωλευει..;) υπαρχουν ανθρωποι που δεν θελουν γλωσσοφιλο ρε παιδι μου... θα δεις εκεινη την στιγμη ;) το θεμα ειναι να αρχισει.. η συνεχεια ειναι ολη δικη σας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login