Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Να κάνω ή να μην κάνω περιτομή;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119463 από Noctis στις 09 Απριλίου 2013, 3:28μμ

Noctis

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια :) Ειμαι μολις 16 ετων και καινουργιος σε αυτο το φορουμ ... Ειμαι και εγω "ασθενης" ... Πιστευω πως η φίμωση μου ειναι σχετικα μικρη.. Βεβεα δν μπηκα καθολου στον κοπο να το ψαξω μεχρι την στιγμη που εκανα ερωτα ... Οπως και εσυ moan πιστευω πως δν ειναι και απαρετιτο να υποβλιθω σε εγχειριση μα με επισες με αυτο το post..Ετσι συζήτησα με τουσ γονεις μου για αυτο .. Μα εχω ακομα ανασφάλειες .. Αν και εχω πιστευω παρει ολες τις δυνατες πληροφοριες απο αυτο το post δν ειμαι ακομα σιγουρος , ξερω γω σχολειο και με γαζες μεσα να μην μπορω να περπατισω :/ Ειμαι και χεστης .. Ηθελα να ρωτισω ποτε γενικα θα ειμαι σε γενικες γραμμες καλα , εννοω σε 1 εβδομαδα το πολυ θα εχω επανερθει στους κανονικους μου ρυθμους ? Παιζω μπαλα βλεπετε και δν γινεται νομιζω να λυψω και πολυ.. Εχω ξερετε και ενα μικρο προβλιμα , τυχενει να εχω διδυμο αδερφο και 2 πολυ καλα φιλαρακια μα κανενας απο τους 4ις μας εκτος απο εμενα δν εχει αυτο το προβλιμα και νιωθω λιγο καπως , τους εχω μιλισει και δν μπορουν να με βοηθισουν και πολυ γτ δν εχουν ιδεα πως ειναι (ειμαι σε επαρχια στις Σερρες και τα πραγματα ειναι καπως πολυ "εριμα" εδω και δν εχω "στιριξη " ... Για να υποβλιθω σε ενχιριση πρεπει να μιλισω με ουρολογο , δερματολογο η ανδρολογο ? (Ειμαι κατι τις αχετος ! )

Υ.Γ Σας ευχαριστω που κανατε ενα τετοιο αξιολογο post πιστευω με βοηθισε πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #119469 από panagiotis97 στις 09 Απριλίου 2013, 5:31μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι απαραίτητο να κάνεις περιτομή όταν έχεις φίμωση. Με θέματα υγείας δεν παίζουμε. Αν δεν κάνεις τώρα, στο μέλλον μπορεί να έχεις πολλά προβλήματα στο σεξ και στην ούρηση. Αν κάνεις, δεν νομίζω να επανέλθεις τόσο γρήγορα. Πολλές φορές είναι αναγκαία η αποχή από έντονη γυμναστική και σεξ περίπου ένα μήνα. Αναλόγως τις περιπτώσεις και τι θα σου πει ο γιατρός. Πήγαινε σε ανδρολόγο καλύτερα κατευθείαν και αυτός θα κρίνει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119517 από vasileios1 στις 11 Απριλίου 2013, 12:54μμ

vasileios1

μέλος από: 2/12/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
ΚΑΝΕ για τους λογους που λει και ο παναγιωτης απο πανω.Και εγω ειχα μικρος αλλα την ξεπέρασα φυσιολογικα(το πετσακι αρχισε να μην κρατα αντισταση και να πηγαινει προς τα πισω με λιγα ζορια).Αλλα αν δεν ειχε γινει αυτο οι γιατροι θα μ ειχαν κανει περιτομη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119521 από xaxolis στις 11 Απριλίου 2013, 2:47μμ

xaxolis

μέλος από: 8/3/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μιας και την εκανα πριν κανενα διμηνο θα σου μιλησω απο προσωπικη εμπειρια,πηγαινε πρωτα σε ουρολογο-ανδρολογο για να αξιολογηση την κατασταση και να σου προτεινει λυσεις,αμα σου πει για περιτομη απλα για ενα μηνα δεν ακουμπας το πουλι σου και καθολου γυμναστικη για 3 εβδομαδες τουλαχιστον αυτα μου ειχε πει ο δικος μου ο γιατρος...βασικα θα δεις εσυ ο ιδιος ποτε θα νιωσεις ετοιμος για γυμναστικη και για σεξ,εγω προσωπικα πηγα γυμναστηριο μετα απο ενα μηνα..
και να εχεις στο νου σου οτι δεν ειναι κατι που επειγει επεμβασης και αμα θες την προγραματιζεις για αρχες καλοκαιριου οταν θα εχεις πιο ελαφρυ προγραμμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119619 από Noctis στις 16 Απριλίου 2013, 3:19μμ

Noctis

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ! .. Επομενος ανδρολογος...xaxolis ελεγα να το προγραματισω τωρα για το Πασχα διοτι πιστευω 15 μερες αποχης απο σχολειο και αθλιματα λογο του "ρεπο" της περιστασης μου ερχεται κουτι .. Σχετικα με την διαδικασια , μιλαω με ανδρολογο και με εξεταζει και μετα απο καποιο ραντεβου γινεται η επεμβαση ή αμεση εξεταση και ενχυριση ? Εχω διαβασει το post του moan που με βοηθισε πολυ και ψιχολογικα και ενημεροτικα και ειμαι ετοιμος μπορω να πω για μια τετοια ενχυριση .. Συνομηλικε παναγιωτη ευχαριστω πολυ , ευχαριστω επεισης τα παιδια που με βοηθισαν :) Να ειστε καλα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132240 από Irving στις 01 Φεβρουαρίου 2015, 2:13μμ

Irving

μέλος από: 1/2/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
xaxolis εισαι εδω περα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login