Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΟΣ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120133 από StsGP στις 10 Μαΐου 2013, 3:24μμ

StsGP

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
καλησπερα...ειμαι 16 χρονων κ το πεος μου χωρις να ειναι σε στυση ειναι 16 εκ ...σε στυση 24 χωρις να εχω κοψει ακομα το πετσακι...λετε να εχω προβλημα με το μεγεθος στην συνεχεια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120137 από Baggelis16 στις 10 Μαΐου 2013, 6:05μμ

Baggelis16

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
φιλε δεν νομιζω να εχεις προβλημα και ειλικρινα μπραβο για το μεγεθος xD εγω την εχω 12 καβλωμενη και απλα χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο...οσο για το πετσακι μπορεις να το βγαλεις μονο σου η μπορεις να επισκευτεις γιατρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120141 από Gchris στις 10 Μαΐου 2013, 6:47μμ

Gchris

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
όταν λέτε να βγάλετε το πετσάκι?
Και γιατί -.-
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120146 από new-man στις 10 Μαΐου 2013, 9:10μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Πω πω πω βαλτος εισαι???Δεν μου δινεις εμενα λιγο που ειναι 9 καυλωμενο???? :)


Έγραψε:(StsGP@10 Μαΐου 2013)
καλησπερα...ειμαι 16 χρονων κ το πεος μου χωρις να ειναι σε στυση ειναι 16 εκ ...σε στυση 24 χωρις να εχω κοψει ακομα το πετσακι...λετε να εχω προβλημα με το μεγεθος στην συνεχεια?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120147 από NoBrainHere στις 10 Μαΐου 2013, 9:36μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(new-man@10 Μαΐου 2013)
Πω πω πω βαλτος εισαι???Δεν μου δινεις εμενα λιγο που ειναι 9 καυλωμενο???? :)





Φιλε επειδη βλεπω οτι σε βασανιζει αυτο το θεμα, θα σου δωσω μερικες απλες πληροφοριες για να σου μεγαλωσει η γενικα να ειναι σε καλυτερη κατασταση.

1)Αν καπνιζεις, πετα το.
2)Κοψε αυνανισμο δηλαδη απο 4 πχ φορες την εβδομαδα 1-2, και ελλατωσε την ταχυτητα αυτο θα εχει ως αποτελεσμα, μεγαλυτερες και πιο σκληρες στυσεις.
3)Εαν εισαι υπερβαρος η ελιποβαρεις προσπαθησε να πας σε ενα φυσιολογικο αριθμο βαρους για τα δεδομενα υψους σου.
4)Καλη διατροφη, θα πρεπει να εχεις μια καλη διατροφη, για αυξηση του αιματος και οχι μονο δηλαδη θελεις πρωτεινη, υδατανθρακες, καθαρα λιπη (πχ λαδι).
5)Αρχισε γυμναστικη, 15λεπτα τρεξιμο την ημερα ειναι οτι πρεπει.
6)Σβησε το σεξ και τον αυνανισμο απο το μυαλο σου, κανοντας αυτο θα σου ερθει η επιθιμια για σεξ πολυ περισοτερο απο αλλες φορες.

Ελπιζω να βοηθησα, απο την στιγμη που εισαι πανω απο 18ετων θα πρεπει να δωσεις ιδιαιτερη σημασια στα βηματα 1,3,4 και 5

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120148 από new-man στις 10 Μαΐου 2013, 10:00μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση..

Ειμαι αρκετα μεγαλος απλα δεν εχω κανει ποτε μου σεξ και μου εχει γινει εμμονη ιδεα το γεγονος πως θα με αντιμετωπισει ενα κοριτσι οταν δει το πεος μου..

Δεν ειμαι υπερβαρος , δεν καπνιζω , δεν πινω και κανω καλη διατροφη μιας και γυμναζομαι καθημερινα με τρεξιμο (πανω απο 1 ωρα ) -ποδηλατο ( 45 λεπτα μερα τη μερα η μερα παρα μερα ) και κολυμπι (2 φορες την εβδομαδα ) και παραλληλα κανω ενδυναμωση με βαρη επειδη ασχολουμαι με το τριαθλο.

Οσο αναφορα τον αυνανισμο αυτο γινεται σε καθημερινη βαση αρκετες φορες επειδη μου εχει γινει συνηθεια απο μικρος και δεν μπορω να το κοψω νιωθω οτι κατι μου λειπει..Με το που θα δω απλα και μονο ποδι απο κοριτσι καταλαβαινεις τι γινεται..

Έγραψε:(NoBrainHere@10 Μαΐου 2013)
Έγραψε:(new-man@10 Μαΐου 2013)
Πω πω πω βαλτος εισαι???Δεν μου δινεις εμενα λιγο που ειναι 9 καυλωμενο???? :)





Φιλε επειδη βλεπω οτι σε βασανιζει αυτο το θεμα, θα σου δωσω μερικες απλες πληροφοριες για να σου μεγαλωσει η γενικα να ειναι σε καλυτερη κατασταση.

1)Αν καπνιζεις, πετα το.
2)Κοψε αυνανισμο δηλαδη απο 4 πχ φορες την εβδομαδα 1-2, και ελλατωσε την ταχυτητα αυτο θα εχει ως αποτελεσμα, μεγαλυτερες και πιο σκληρες στυσεις.
3)Εαν εισαι υπερβαρος η ελιποβαρεις προσπαθησε να πας σε ενα φυσιολογικο αριθμο βαρους για τα δεδομενα υψους σου.
4)Καλη διατροφη, θα πρεπει να εχεις μια καλη διατροφη, για αυξηση του αιματος και οχι μονο δηλαδη θελεις πρωτεινη, υδατανθρακες, καθαρα λιπη (πχ λαδι).
5)Αρχισε γυμναστικη, 15λεπτα τρεξιμο την ημερα ειναι οτι πρεπει.
6)Σβησε το σεξ και τον αυνανισμο απο το μυαλο σου, κανοντας αυτο θα σου ερθει η επιθιμια για σεξ πολυ περισοτερο απο αλλες φορες.

Ελπιζω να βοηθησα, απο την στιγμη που εισαι πανω απο 18ετων θα πρεπει να δωσεις ιδιαιτερη σημασια στα βηματα 1,3,4 και 5



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120149 από Webmaster στις 11 Μαΐου 2013, 12:01πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πωπω... άγχος οι μικρόψωλοι που τους είναι μικρή, άγχος κι οι μεγαλόψωλοι μην τους μικρύνει στο μέλλον.

"Το άγχος του πέους."


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120150 από Σηπτικό Βόδι στις 11 Μαΐου 2013, 1:06πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Πρέπει να γίνει μια διατριβή σ' αυτό το θέμα, μάστορα ανάλαβέ το :P

Πάντως για μια συνηθισμένη -γενικά- ερώτηση, ο τίτλος σε προκαταλαμβάνει αρνητικά. Δεν ήταν τόσο για το πέος, καλή ήταν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120151 από StsGP στις 11 Μαΐου 2013, 1:21πμ

StsGP

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε αλανια ...ρωταω αν θα εχω στο μελλον προβλημα με τις κοπελες...ο γιατρος μ ειπε οτι θα παρει 3-4 εκατοστα ακομα αν κοψω το πετσακι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120158 από madness2012 στις 11 Μαΐου 2013, 2:27πμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Έγραψε:(StsGP@10 Μαΐου 2013)
καλησπερα...ειμαι 16 χρονων κ το πεος μου χωρις να ειναι σε στυση ειναι 16 εκ ...σε στυση 24 χωρις να εχω κοψει ακομα το πετσακι...λετε να εχω προβλημα με το μεγεθος στην συνεχεια?

Κι έψαχνα μέτρο για να μετρήσω την πόρτα του δωματίου μου να πάρω μια καινούργια...χμ..περισσότερο χρήσιμος θα σαι :P από που είπαμε είναι οι γονείς σου από Αφρική?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login