Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Μποξερακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129267 από KostaCxD στις 03 Αυγούστου 2014, 12:07πμ

KostaCxD

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι! Θα ηθελα να ρωτησω και να παρω αποψεις (κυριως απο αγορια) για το τι εσωρουχα φορατε.
Εγω προσωπικα φοραω πιο πολυ μποξερακια κυριως κολλητα... Σλιπακια φοραω σπανια εως ποτε!
Εσεις τι προτιματε;
Και κατι ακομα... Μηπως το να φοραει κανεις κολλητα μποξερακια επηρεαζουν την απαπτυξη του πεους και των ορχεων; Κατι τετοιο διαβασα καπου και δεν ξερω αν ισχυει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129268 από aglina στις 03 Αυγούστου 2014, 1:08πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Αν και ειμαι κοριτσι οχι τα κολητα μποξερακια (σε φυσιολογικα πλαισια) δεν μπορουν να προκαλεσουν καποιο πλοβλημμα. Αυτα που μπορουν να προκαλεσουν προβλημματα ειναι τα πολυ στενα εσωρουχα και τα στενα παντελονια. Τα προβλημματα που προκαλουν ειναι ανικανοτητα.



*Αν θες μια απντηση στο μποξερακι ή σλιπακι, ο αδελφος μου φοραει μποξερακια.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129280 από panagiotis97 στις 03 Αυγούστου 2014, 4:37μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγώ φοράω κολλητά μποξεράκια πιο συχνά σαν και εσένα. Και όχι η ανάπτυξη του πέους και των όρχεων δεν επηρεάζεται από αυτό καθόλου. Αλλα γενικά θα ήταν καλύτερο να φοράς μποξεράκια για περισσότερη "ελευθερία" ώστε να μην ζεσταίνονται οι όρχεις. Όπως είπε και η κοπέλα από πάνω τα πολυ κολλητά εσώρουχα και παντελόνια υπερθερμαίνουν τους όρχεις και δεν μπορούν αυτοί να παράγουν υγιές σπέρμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129289 από KostaCxD στις 03 Αυγούστου 2014, 11:05μμ

KostaCxD

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εχω και απο αυτα που ειναι λιγο πιο φαρδυα απλα τα λιγο πιο κολλητα ειναι πολυ πιο βολικα και δεν εχω τοσο συχνες στυσεις οσο με τα αλλα... Ευχαριστω πολυ παιδια! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login