Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Αντρική Γνωμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129292 από Kendall στις 03 Αυγούστου 2014, 11:25μμ

Kendall

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Ενω πολλες φορές δείχνετε οι άντρες οτι σας αρεσει πολυ μια κοπέλα και δεν την θέλετε μονάχα για να περάσετε το χρόνο σας (καταλαβαίνεται τι εννοώ) γιατι δεν φερνετε την κουβέντα στο θέμα της σχέσης? θέλετε να περασει κάποιο χρονικό διάστημα? σας φοβίζει κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129296 από panagiotis97 στις 04 Αυγούστου 2014, 1:23πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα σου μιλήσω από προσωπική πείρα. Όπως έχω καταλάβει από τον εαυτό μου, αλλά και από άλλους γύρω μου, εμείς οι άντρες είμαστε λίγο "αργόστροφοι". Δηλαδή, ακόμα και αν θέλουμε σοβαρά μια κοπέλα, θα διστάσουμε και δεν θα ειπκαστε σίγουροι αν θέλει και αυτή. Τα κορίτσια αντίθετα καταλαβαίνουν αμέσως εάν τις θελει κάποιος. Εμείς απλα θέλουμε να μας το δείξει πιο πολύ η κοπέλα. Έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι πλέον και δεν υπάρχει ο άντρας-κυνηγός. Γι αυτο θα σου πρότεινα να κάνεις κάτι να του δείξει ότι ενδιαφέρεσαι. Είμαστε γενικά λίγο διαστακτικοι. Αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129334 από Gerasimos00 στις 06 Αυγούστου 2014, 1:12πμ

Gerasimos00

μέλος από: 6/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τον παναγιωτη μόνο που οι περισσότερες περιμένουν τα ΠΑΝΤΑ από τα αγόρια..+ότι δεν μπορείς να καταλάβεις εύκολα άμα της αρεσεις.Βασικα εμείς προσπαθούμε να αντιστρεψουμε το άντρας-κυνηγός πιστεύω αλλά δύσκολα με το μυαλό κάποιων :p Kendal εγώ προσωπικά ειμαι διστακτικός στο να τα ζητήσω από μια κοπέλα διότι δεν μπορώ να την ψυχολογησω,αν της αρέσω δλδ....την μια φαίνεται να της αρέσω και την άλλη αδιαφορεί τελείως...ετσι τρελενομαστε και για αυτό δεν κάνουμε κινηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login