Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έδιωξε βασιλείς και βουλευτάδες, τους ψευταράδες και τους μασκαράδες (Ρεμπέτικο)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Είμαι Gay?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141735 από Black2000 στις 21 Ιουλίου 2018, 8:18πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά.Ειμαι 18 χρόνων και έχω πάει διακοπές με τους φίλους μου(4αγορια είμαστε συνολικά).Χθες το βράδυ αφού γυρίσαμε αποφασίσαμε να αυνανιστούμε όλοι μαζί.Αφου έγινε όμως αυτο καταλήξαμε να κάνουμε ομαδικό sex και οι 4 μέχρι που ο ένας τελείωνε μέσα στον άλλο.Για εμενα ήταν ότι καλύτερο μου έχει συμβεί.Ομως τωρα έχω μια ερώτηση είναι gay η όχι;

Να πω ότι ποτέ δεν μου άρεσαν οι άνδρες όμως ήταν πολύ ωραίο να βλέπεις τον άλλον γυμνό

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141739 από Mick15 στις 21 Ιουλίου 2018, 10:05πμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άπο την στιγμή που υπήρξε σεξουαλική επαφή μεταξύ του ίδιου φύλου είναι gay αλλά δεν σημαίνει τίποτα αυτό απλά δοκιμάζεις και αποφασίζεις και εγώ θα έλεγα ότι είμαι gay γιατί μου αρέσει.Δοκίμασε και κάτι με το αντίθετο φύλο και μετά αποφασίζεις εκτός και αν δεν σε ελκύει τόσο.Αν σε κάλυψα πάτα μια αποδεκτή!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141740 από Black2000 στις 21 Ιουλίου 2018, 10:23πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω φίλε ειμαι μπερδεμένος.Μου άρεσε πολύ σαν κατάσταση.Μαλιστα οι δυο είπαν να το ξανακάνουμε σήμερα.Να πάω η όχι;

Εσένα σου έχει τύχει αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141741 από Mick15 στις 21 Ιουλίου 2018, 12:04μμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Αν σου άρεσε όπως λες να ξανά πας δεν θα σου ξανά τύχει πολλές φορές.Ναι το έχω κάνει και εγώ με άλλους δυο και μου άρεσε και μένα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141743 από Black2000 στις 21 Ιουλίου 2018, 4:31μμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Παιδιά ξανάγινε!Ηταν πολύ ωραία ήμασταν και οι 4 γυμνοί αρχικά και μετά καναμε σεξ.Ενιωθα πολλά ωραία όταν εκανα με τον φίλο μου σεξ ειδικά όταν τελείωσα μέσα του.Το κορυφαίο ήταν όταν τελείωσε εκείνος μέσα μου.Μετα συνεχίσαμε οι δυο μας στο δωμάτιο μου αρχικά πήγαμε μέχρι και τουαλέτα μαζί όπου κάναμε ταυτόχρονα την ανάγκη μας και μετά κάναμε μαζί μπάνιο!Και τελος κάναμε πάλι σεξ μόνοι μας αυτή την φορά με πολύ πάθος όμως.

Θα πω όμως ότι ντρέπομαι πολύ τι θα πουν οι γονείς μου αν το μάθουν;Είμαι gay?
Όλοι μου την ζωή ακόμα και τωρα θέλω να κάνω οικογένεια όμως αυτο που συνεβει με φόβισε πολύ.Σας παρακαλώ βοηθήστε με τι να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141748 από Black2000 στις 22 Ιουλίου 2018, 7:53πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Παιδιά ξανάγινε.Χθες το βράδυ φύγαμε από Ηράκλειο με το πλοίο όπου φτάσαμε στο Πειραιά το πρωί.Ειχαμε καμπίνα(δίκλινη εγώ και ο φίλος μου).Αρχικα κυκλοφορούσαμε γυμνοί μετά από λίγοι ώρα εκείνος έκανε την κίνηση αρχιζοντασ να μου χαϊδεύει τον πισινό(να πω ότι είχα ανατριχιάσει)όμως εγώ του είπα όχι επειδή δεν το θεωρώ σωστό.Μετα από λίγο πήγα στο μπάνιο γιατί με πονούσε η κοιλιά μου και ηρθε και αυτοσ και χεσαμε μαζί.Τελικα δεν άντεξα πάνω από μια ώρα πήγα δίπλα του και κάναμε σεξ μάλιστα αυτή την φορά με πόλη ένταση(και χωρίς προφυλακτικό) γιατί είχε νευριάσει λίγο που του είχα πει όχι.
Το ερώτημα είναι ότι τωρα είναι Αθήνα και έλεγα να μην τον ξαναδώ.Απο την μια λέω ότι δεν είναι σωστό από την άλλη θέλω πολύ να κάνω σεξ μαζί του με ερεθίζει πολύ.
Τι να κάνω πείτε μου να σταματήσω η όχι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141753 από Akis2000 στις 22 Ιουλίου 2018, 2:20μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Φίλε μου είσαι πάρα πολύ μπερδεμένος. Και καμιά φορά τα πράγματα είναι απλά, αλλά εμείς τα μπερδεύουμε περισσότερο από όσο πρέπει. Δεν θα πω ότι είναι εύκολη η κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι απλά θα πρέπει να τα βάλεις κάτω και να ξεκαθαρίσεις κάποια πράγματα μέσα στο μυαλό σου. Είσαι σε μία ηλικία που κανονικά θα έπρεπε να έχεις αρχίσει να ξεκαθαρίζεις μέσα σου τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις. Καταρχάς ρωτάς τι είσαι. Αφού δοκίμασες μία φορά και σου άρεσε και το ξαναδοκίμασες και άλλες και συνεχίζει να σου αρέσει, τότε το σίγουρο είναι ότι δεν είσαι στρέιτ. Μένει να δούμε εάν είσαι πλέον bi ή gay. Όταν είσαι έξω και βλέπεις μία κοπέλα που σου αρέσει, αν νιώθεις την ανάγκη να κάνεις σεξ μαζί της, τότε μάλλον είσαι bi. Αν περνάει από μπροστά σου οποιαδήποτε γυναίκα και νιώθεις αδιαφορία ή το μυαλό σου ακόμα περισσότερο είναι στον φίλο σου, τότε μάλλον είσαι gay. Βέβαια και πάλι δεν είναι σίγουρο γιατί αυτό που νιώθεις με τον φίλο σου μπορεί να πηγάζει και από μία οικειότητα και να μην σου βγαίνει με κάποιον άλλο άντρα. Εάν στην πορεία δεις ότι παρατηρείς τον εαυτό σου να φαντασιώνεται και με άλλους άντρες που παρατηρείς, τότε ναι, και πάλι υποθέτω ότι είσαι gay (πάντα με την προϋπόθεση ότι δεν σε ελκύουν αντίστοιχα οι γυναίκες).
Στο άλλο θέμα που λες, σίγουρα δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο να εκμυστηρεύεσαι κάτι τέτοιο στους γονείς σου. Ωστόσο μπορείς σε πρώτη φάση να δεις πως θα εξελιχθεί το όλο θέμα καθώς μπορεί ρε φίλε να είναι κάτι που σου βγαίνει μόνο με τον κολλητό σου και που στη πορεία μπορεί να εξασθενίσει. Ειδικά εάν γνωρίσεις και μία κοπέλα και σου βγάλει όλο τον ερωτισμό με αποτέλεσμα όλα αυτά να αποτελέσουν μία ανάμνηση. Έχε λίγη υπομονή, ζήσε και απόλαυσε την ερωτική σου ζωή όπως σε ευχαριστεί, ειδικά τώρα που έχεις ξεπεράσει τα όποια ταμπού και άσε το μέλλον να σου δείξει τι θα γίνει. Ελπίζω να βοήθησα πιο πολύ παρά να σε μπέρδεψα περισσότερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141758 από Black2000 στις 22 Ιουλίου 2018, 3:05μμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Φίλε σε ευχαριστώ παρά πολύ!
Αρχικά δεν μου αρέσουν οι άνδρες θέλω να πω ότι όταν βλέπω άνδρες δεν μου αρέσουν αλλα με τον φίλο αυτο δεν ξέρω τι έγινε.
Φυσικά και μου αρέσουν οι γυναίκες και μάλιστα θέλω να κάνω και οικογένεια στο μέλλον!

Τωρα έγινε κάτι με πήρε τηλέφωνο και μου είπε να ξανακάνουμε σεξ όμως αυτή την φορά μαζί και με μια φίλη.Τι να κάνω?

Εσένα σου έχει συμβεί;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141759 από Akis2000 στις 22 Ιουλίου 2018, 3:20μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Απλά με τον φίλο σου όπως καταλαβαίνω λίγο η θάλασσα, λίγο η αλμύρα, λίγο το γυμνό που εξιτάρει συνήθως, λίγο η οικειότητα που έχετε μεταξύ σας, λίγο ο πειραματισμός, λίγο το ένα, λίγο το άλλο οδηγήθηκε η κατάσταση εκεί που οδηγήθηκε. Αν τώρα λες ότι σου αρέσουν οι γυναίκες και ότι φαντάζεσαι τον εαυτό σου με οικογένεια στο μέλλον και επίσης ότι σου βγαίνει με άντρα, συμβαίνει μόνο με τον φίλο σου, τότε το πιο πιθανό να είναι μία φάση που περνάς καύλας και που μόλις θα βρεθείς με γυναίκα θα επικεντρωθείς εκεί και μόνο και τελικά σίγουρα δεν θα είσαι gay αλλά κατά περίσταση bi μιας και έχεις κάνει και με άντρες. Εμένα πάντα με εξιτάριζε η ιδέα της φάσης με κάποιον αλλά όχι κολλητό μου. από τον κύκλο γνωριμιών μου υπήρχαν κατά καιρούς 1-2 που έπλαθα σενάρια στο μυαλό μου αλλά μέχρι εκεί. Διαδικτυακά έχω αυνανιστεί με άντρες, απλά εκείνο που με σταματάει στο να κάνω κάτι με άντρα είναι το συναίσθημα που βιώνω αμέσως μετά που θα τελειώσω με άντρα εδώ μέσα. Ξενερώνω και νιώθω κάπως χάλια με τον εαυτό μου φυσικά μιλάω. Και αναρωτιέμαι, εάν νιώθω μία φορά χάλια κάνοντας κάτι με κάμερα και που εντάξει, στο φινάλε την κλείνω και δεν τρέχει τίποτα, αν κάνω κάτι τελικά και νιώσω το ίδιο μετά, πως θα νιώθω που θα ξέρω πρώτων ότι τον έχω μπροστά μου και δεύτερον που δεν θα έχει επιστροφή. Γιατί μη νομίζεις, μπορεί να σου δίνω λέω την άποψή μου όσον αφορά εσένα, αλλά εγώ νομίζω είμαι σε χειρότερη φάση από εσένα

Hahaha… πλάκα κάνεις, φίλε εάν μιλάς σοβαρά πάνε με 1000. Κάτι τέτοιο μπορεί να μην σου ξανά παρουσιαστεί. Αν αξίζει και η κοπέλα (σύμφωνα με σένα πάντα και δεν κάνεις αγγαρεία) τότε βουρ. Ρε γμτ, ένας τέτοιος φίλος σε μένα δεν μου έχει τύχει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141761 από Webmaster στις 23 Ιουλίου 2018, 12:00πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ο προβληματισμός σου αντί για το πώς λέγεται ο όρος που περιγράφει τι είσαι θα πρέπει να μετατραπεί σε σοβαρό προβληματισμό αν κόλλησες καμιά αρρώστια και αν από την άγνοια και την επιπολαιότητά σου πας να κολλήσεις κι άλλους ανθρώπους. Σε βλέπω να υποθέτεις (μάλλον εσφαλμένα) πως οι άλλοι με τους οποίους είχες επαφή δεν έκαναν ποτέ ξανά το ίδιο και με κανέναν ή ότι όσοι πήγαν μαζί τους ήταν απολύτως υγιείς.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login