Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να εκτελεί Ζαγοραίο στο "Πάρτε κύριε λαχεία"
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ερεθιζετε τον εαυτό σας?Αν ναι πόσο συχνα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141899 από nick94 στις 14 Αυγούστου 2018, 3:10πμ

nick94

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους!! Οποιοσδήποτε/οποιαδήποτε θέλει απαντάει. Πόσο συχνά Αυνανιζεσαι? Ειδικά το γυναικείο φύλο. Είναι μια απορία που πραγματικά είναι ενδιαφέρουσα και σαν κουβέντα. Η δικιά μου κοπέλα σε σχέση 5 χρόνια που είμαστε το κάνει συχνά και την έχω "πιάσει" κιόλας με διάφορους τρόπους. Ευχαριστώ και καλό θελητες όλες οι απαντήσεις!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141901 από OMG123 στις 14 Αυγούστου 2018, 6:29πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Πιστεύω ότι είναι λεσβια, θεωρεί το σώμα της μια άλλη γυναίκα και αυνανιζεται με το να βλέπει τον εαυτό της, ελπίζω να μην βγω αληθινός αλλά μπορεί φίλε στο μέλλον να την δεις να γίνεται Μήτσος, και πάλι ελπίζω να μην γίνει αυτό βέβαια υπάρχει και η πιθανότητα του πειραματισμου αλλά από ότι μας λες αυτό το κάνει συχνά άρα... Ναι ελπίζω να βγω ψευτης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141902 από GiorgosMK στις 14 Αυγούστου 2018, 8:19πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Omg123 νομίζω το γεγονός ότι η κοπέλα του αυνανίζεται δεν έχει καμία σχέση με τις σεξουαλικές της προτιμήσεις
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τη σκέψη σου
Εμένα δύο φίλες μου για να απαντήσω στην ερώτηση το έχουν κάνει λιγες φορές
Ας πούμε μια φορά το μήνα και αν
Να σου πω βέβαια είναι 16χρονων
Εγώ αυνανιζομαι δύο φορές την εβδομάδα
Καμία φορά και 3


προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141922 από lida στις 20 Αυγούστου 2018, 8:25πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(OMG123@14 Αυγούστου 2018)
Πιστεύω ότι είναι λεσβια, θεωρεί το σώμα της μια άλλη γυναίκα και αυνανιζεται με το να βλέπει τον εαυτό της..................


Οχιδα!!! Δεν ισχυουν τετοια πραγματα. Αλοιμονο!!! Ολες οι γυναικες ολων των ηληκιων αυνανιζονται αρα ολες ειναι λεσβιες? Και ολοι οι αντρες επισης αυνανιζονται αρα ειναι ολοι πουστηδες? Μη λεμε και οτι ναναι και παραπληροφορουμε!!! Ο αυνανισμος ειναι φυσιολογικοτατος για ολους αντρες και γυναικες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141926 από nick94 στις 21 Αυγούστου 2018, 5:09πμ

nick94

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Συμφωνω κ εγω σε αυτο..σκεψου ότι δεν την επηρεαζει καπου.το κανουμε κιολας καθε μερα σχεδον και σκληρα...απλως lida και εσυ αλλα και απο αλλες γυναίκες εδω πως το σκέφτεστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141930 από OMG123 στις 22 Αυγούστου 2018, 7:17μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Μα λεει ερεθισμος με τον εαυτο σας,εγω νομιζα ετσι οπως το ειπε οτι η κοπελα αυνανιζεται με τον εαυτο της,προσοχη στον τιτλο γτ εγω μπερδευτηκα αν αυτο που λεει στον τιτλο μπηκε καταλαθος και μιλαμε απλα για αυνανισμο ειναι μια χαρα δεν συμβαινει τπτ αλλα αν αυνανιζεται με τον εαυτο της κατι δεν παει καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141931 από OMG123 στις 22 Αυγούστου 2018, 7:18μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Μα λεει ερεθισμος με τον εαυτο σας,εγω νομιζα ετσι οπως το ειπε οτι η κοπελα αυνανιζεται με τον εαυτο της,προσοχη στον τιτλο γτ εγω μπερδευτηκα αν αυτο που λεει στον τιτλο μπηκε καταλαθος και μιλαμε απλα για αυνανισμο ειναι μια χαρα δεν συμβαινει τπτ αλλα αν αυνανιζεται με τον εαυτο της κατι δεν παει καλα πχ να καθετε στον καθρεφτη και να ερεθιζεται με αυτο που βλεπει στην επιμαχο περιοχη αυτο εννοω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login