Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η γυναίκα μας εμπνέει να κάνουμε μεγάλα πράγματα, και μας εμποδίζει να τα πετύχουμε.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ομαδικό βοήθεια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141998 από Greek2000 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 7:10πμ

Greek2000

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα όπως έχω πει έχω κοπέλα.Χθες ειμουν με τον ξάδελφο μου(σας έχω μιλήσει για αυτόν) και την κοπέλα μου στο σπίτι και ξαφνικά ο ξάδελφος μας πρότεινε να κάνουμε ομαδικό εμείς οι Τρις,μετά από ώρα συμφωνήσαμε να γίνει αύριο.Το θεμα είναι ότι εγώ φοβάμαι είναι κατα του ομαδικό σεξ αλλα συμφώνησα γιατί η κοπέλα μου έδειξε ότι της αρέσει πολύ η ιδέα και φοβήθηκα ότι θα νευριάσει αν έλεγα όχι.Τι να κάνω;σας έχει συμβεί σε εσάς και αν ναι πως ήταν;Αν μπορείτε απαντήστε μέχρι αύριο το απόγευμα γιατί 10 το βράδυ είναι η συνάντηση.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141999 από GiorgosMK στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 9:19πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Έλα μωρέ εμπειρίες είναι όλα
Καλά θα περάσεις
Εγώ ψάχνω τρίτο άτομο και δεν βρίσκω
Τυχερός εισαι
Πήγαινε και όλα καλά θα πάνε
Αν δεν σου αρέσει ή νιώθεις άβολα το λες και σταματάτε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142001 από OMG123 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 9:31πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν επειδή τώρα κατάλαβα τι γίνεται με τον ξάδερφο σου και με την κοπέλα σου άκου φίλε μου τι συμβαίνει, η κοπελίτσα σου από ότι φαίνεται και μην με παρεξηγήσεις είναι μια πουτανιτσα και μισή, από την άλλη ο ξάδερφος σου του αρέσει να δοκιμάζει, οπότε λοιπόν επειδή και των 2 το ζητάει ο οργανισμός τους, βάλτους κάτω, της μιας χωστης τον και ξεπαρθενιασε την και όσο για τον άλλο καντον να μην μπορεί ο απαυτος του να κάτσει για μια εβδομάδα, βρε τα παιδάκια, αμ δεν είχες καταλάβει, μαρεσει που εγώ σου έλεγα πρόσεχε μην την πληγώσεις, ωρε τα φώτα να της αλλάξεις και αυτής και του ξάδερφου σου αυτά από μενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142004 από Greek2000 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 9:49πμ

Greek2000

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Χαχαχα δεν νομίζω η κοπέλα μου είναι πόλη καλή και σαν άνθρωπος και σαν χαρακτήρας.Ο ξάδελφος μου δεν ξερω καλο παιδί αλλα όπως λες του αρέσει να πειραματίζεται.Αρα να πάω;Θα σας πω νέα αύριο το απόγευμα καθώς θα συναντηθούμε πρωί (11.00)

Omg σε ευχαριστώ που αφιερώνεις χρόνο για εμενα είναι πολύ καλο να έχεις άτομα να σε συμβουλεύουν.Εσενα σου έχει τύχει ποτέ ομαδικό και αν ναι πως ήταν;Επίσης ωραία η ιδέα για τον ξάδελφο.

Επίσης η κοπέλα μου δεν είναι παρθένα εχουμε κάνει σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142006 από Jimmy10 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 10:51πμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αααα ρε φιλεεε,εισαι πολυ κωλοφαρδοος..και γω θα ηθελα να ζησω ανετα μια τετοια εμπειρια..και μενα η γνωμη μου ειναι να πατησεις και στους δυο ενα γερο πουτσοο..μετα την γκομενα να την χωρισεις γτ μαλλον δεεν κανει..οσο για τον ξαδερφο κρατα τον που και που να περνας καλα και βρες αλλη γκομεναα..πωωωωπω σε ζηλευω πολυ θα ηθελα να ειχα ενα ξαδερφο σαν τον δικο σου..OMG123 εσυ εχεις τετοια εμπειρια με φιλο/ξαδερφο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142008 από OMG123 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 11:34πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Ομαδικο ποτε γτ εμενα μου αρεσουν τα αποκλειστικα ;),περα απο αυτο εγω θα εδιωχνα την γκομενα και θα το εκανα με τον ξαδερφο εφοσον του αρεσει να πειραματιζετε,ξαποστειλε την και κοιτα να περασετε καλα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142017 από Greek2000 στις 02 Σεπτεμβρίου 2018, 7:25πμ

Greek2000

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά!Εγινε και περασα πολύ ωραία.Ακολουθησα τις συμβουλές όλων από εδώ.Αρχικα την κοπέλα μου την έβαλα κάτω και την κανόνισα μια χαρά και τις άρεσε πολύ.Θα σας πω ότι με ενόχλησε λιγω που έβλεπα τον ξάδελφο μου να κάνει σεξ με την κοπελα μου αλλα εντάξει συμφωνίας έτσι κι αλλιώς.Τωρα εγώ ευχαριστήθηκα το σεξ με τον ξάδελφο πως να το πω μου άρεσε που τον είχα βάλει κάτω και τον εκανα ότι ήθελα(μια στιγμή κου είπε να σταματήσω γιτι πονάει αλλλα ούτε που τον άκουσα).Να πω ότι με προβλημάτισε λίγο κάτι που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό,ευχαριστήθηκα ποιο πολυ το σεξ με τον ξάδελφο πέρα την κοπέλα μου,μου άρεσε που τον έβλεπα κάποια στιγμή να φωνάζει από τον πόνο,αλλα και εμενα μου άρεσε την ώρα που τον πήρα λίγο .Τελος αυτο που με προβλημάτισε πολύ ήταν το σημείο που ειδα την κοπέλα μου να ευχαριστιέται το σεξ με το ξάδελφο μου περισσότερο από εμενα,αλλα και μετά αφού φύγαμε μου είπε ότι θέλει να ξαναγίνει κε τον ξάδελφο γιατί της άρεσε πολύ.

Γενικά πέρασα ωραία omg ακολούθησα την συμβουλή σου και έδωσα ένα ωραι μάθημα στον ξάδελφο μου(να πω ότι του το εκανα γιτι νευρίασε με την κοπέλα μου).
Δυο ερώτησεις έχω.
Πρώτο να ξαναπάω η όχι;και αν ναι με την κοπέλα μου η να πάω να κανονίσω τον ξάδελφο και να του δώσω ένα μάθημα;Να ξαναπώ ότι ευχαριστήθηκα πολύ το σημείο που εκανα σεξ με τον ξάδελφο μου έκανε και στοματικό.
Και δευτερον τι να κάνω με την κοπέλα μου;Να συνεχίσω μαζί της η όχι;την αγαπάω όμως φοβάμαι ότι εκείνη οχι μου έλεγε μετά τι τέλειος είναι ο ξάδελφος μου .Να προσπαθήσω μια φορά;
omg πες μου τι να κάνω.

Να πω ότι κορυφαία στιγμή ήταν όταν εγώ εκανα σεξ με την κοπέλα μου από μπροστά και ο ξάδελφος από πίσω.
Αν μπορείς πες μου εσύ μια εμπειρία σου από ομαδικό η από σεξ με ξάδελφο η κολλητό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142022 από OMG123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2018, 10:34πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Να προσπαθησεις αλλα οχι με την κοπελια,ενταξει εφαγε και απο τους 2 σας αντε τελος τωρα,εγω σου ειπα διωχτην και συνεχισε να αλλαζεις τα φωτα στον ξαδερφο σου,φιλε ενα θα σου πω αυτη τη στιγμη δεν εχω σχεση επειδη χωρισα πριν απο ενα μηνα και δεν με ενοιαζε να ξαναβρω καποιον,ε τωρα μαυτα που ειδαν τα ματακια μου λεω να ξαναβγω στο κυνηγι αντε βρε βοηθησες και εναν χωρισμενο να παρει τα πανω του ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142023 από OMG123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2018, 10:35πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Να σε ρωτησω εσυ τον εχωσες στον ξαδερφο σου ετσι?Αν ναι συνεχισε μονο με αυτον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142024 από OMG123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2018, 10:37πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Και συμφωνα με τα λεγομενα της κοπελας μιλαμε για καραπουτ@νιτσα οποτε διωχτην θα στον φαει να στο πω ετσι αχχαχαχα πως τα λεω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login