Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από καθαρά ανατομικής πλευράς, σε ποιο ακριβώς σημείο του αιδοίου δένεται το καράβι, προκειμένου να το σύρει; ©KalhaS, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μικρό πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144127 από Anonymos_7171 στις 05 Νοεμβρίου 2019, 12:56μμ

Anonymos_7171

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είναι Νοεμβριος και πάω 2 γυμνασιου..έχω γενέθλια Απρίλιο που θα γίνω 14 ετών..Έχω ένα πρόβλημα εδώ και καιρό ..το πέος μου σε πλήρης στηση είναι 9cm.Τριχες δν έχω πολλές έχω χνούδι μόνο στα πόδια λίγο και στα χέρια σχεδόν καθόλου αλλά η φωνή μου είναι βαριά..Δν ξέρω αν φταίει η ανάπτυξη και αν θα μεγαλώσει η θα μείνει έτσι και εχω προβληματιστεί για το αν πιραχθει μια κοπέλα από το μέγεθος του..


Απαντήστε ειλικρινά
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #144134 από panagiotis97 στις 06 Νοεμβρίου 2019, 11:54πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μόνο ο χρόνος μπορεί να δείξει, είσαι σχετικά νωρίς ακόμα στην εφηβεία και δε μπορείς να ξέρεις. Εγώ θυμάμαι ότι ήμουν στο μέγεθός σου και είχα κάνει ενα μπαμ και μεγάλωσε πολύ και ξαφνικά. Μπορεί να συμβεί και το ίδιο με σένα ή μπορεί να μεγαλώσει πιο αργά και σταθερά. Δε θα έχει κάποια κοπέλα πρόβλημα και ειναι πολυ νωρίς να σκέφτεσαι κάτι τέτοιο. Χαλαρωσε κι ολα καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144166 από sTranger77 στις 10 Νοεμβρίου 2019, 11:29πμ

sTranger77

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ποία ηλικία σου έγινε το "μπαμ"? σε τι στάδιο της ήβης βρισκόσουν? και είχες και άλλα στοιχεια αποτομης ανάπτυξη μαζι με αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144167 από panagiotis97 στις 10 Νοεμβρίου 2019, 1:32μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Στα 13 νομίζω. Σε λίγους μήνες πηρα καμια 10αρια πόντους ύψος, ανέπτυξα τριχοφυία στα περισσότερα μέρη του σώματος και διπλασιαστηκε σχεδόν σε μεγεθος το πέος μου που ήταν αρκετά μικρό ως τότε. Έπειτα για τα επόμενα χρόνια της εφηβείας είδα μικροαλλαγές σε βάθος χρόνου και κατέληξα μέχρι και τα 20 να ψηλώνω μόνο 3 με 4 πόντους ακόμα και το πέος μου μακρυνε και παχυνε αρκετα αργα και σταθερά. Αλλά η ανάπτυξη του καθένα ειναι διαφορετική, πάντως είναι συχνό φαινόμενο να γίνεται ενα μπαμ στα αγόρια απ όσο θυμάμαι κι από φίλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login