Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Κάθε μέρα της ζωής σου στο εξής, θα είναι χειρότερη από την επόμενη.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μαλακια αντοχη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144238 από alipetran στις 27 Νοεμβρίου 2019, 5:03μμ

alipetran

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδια καλησπερα, διαβασα εδω στο φορουμ που λενε οτι τραβας μεχρι να πας να χυσεις και μετα σταματας και συνεχιζεις ... και το κανεις αυτο μεχρι να αντεξεις.
Το δοκιμασα αλλα και που σταματαω με το που ξανα ξεκινησω μου ερχεται κατευθειαν να χυσω... τι κανω λαθος;;
Επισης ισχυει οτι αν αργησεις να χυσεις , χυνεις περισσοτερο;;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #144239 από noname50 στις 29 Νοεμβρίου 2019, 8:06πμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δε κανείς κάτι λάθος,απλώς με την εξάσκηση θα συνηθίσεις και ναι ισχύει πως χυνεις περισσότερο.Αυτο που προτείνω είναι να το σταματάς λίγο νωρίτερα από ότι κανεις μήπως δεις διαφορά
Πατά αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144286 από bidog στις 13 Δεκεμβρίου 2019, 5:35πμ

bidog

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γιατί πιστεύω ότι όσοι την έχουν μεγάλοι αντέχουν περισσότερο και στη μαλακιά και στα γάμησια ας μας πει κάποιος με μεγάλο καυλι όσες φορές πάω με κάποιους που την έχουν πολύ μεγάλη αργούν πολύ να χύσουν και μπορούν περισσότερο να έχουν έλεγχο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144292 από panagiotis97 στις 13 Δεκεμβρίου 2019, 1:52μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Αργώ γενικά να χύσω σε σημείο που εχω πρόβλημα καποιες φορές. Δεν ξέρω όμως αν είναι επειδή την έχω μεγάλη κι αν εξηγείται επιστημονικά κάπως. Νομίζω ολα ειναι θεμα νευρων και συνήθειας και με δουλειά μπορείς να χυσεις οσο αργα η οσο γρηγορα θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144318 από chris88 στις 16 Δεκεμβρίου 2019, 6:44πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Εξάσκηση θέλει και εγκράτεια. Δηλαδή εκεί που κοντεύεις να χύσεις να μην σε συνεπάρει η καύλα και να σταματήσεις. Πριν κάποια χρόνια που έτυχε να είμαι σπίτι μόνος για κάποιες ημέρες κατάφερα να το κάνω αυτό για σχεδόν 9 συνεχόμενες ώρες. Θα συνέχιζα κι άλλο αλλά ξεκίνησαν να πονάνε τα αρχιδια. Πάντως χύνεις πολύ περισσότερο κι ο οργασμός είναι ανεπανάληπτος. Και σε αυτή τη περίπτωση ισχύει το αν πετύχει η μαλακια τυφλά να'χει το γαμησι. Εδώ και χρόνια σχεδόν πάντα τραβάω μαλακια όταν ξέρω ότι θα έχω την άνεση και δεν θα με ενοχλήσει κανείς μόνο και μόνο για να έχω όσο χρόνο θέλω και να το ευχαριστηθώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login