Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πρόβλημα με τρίχες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144651 από GiannisTel στις 23 Φεβρουαρίου 2020, 8:28μμ

GiannisTel

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα, εχω αρχίσει και βγαζω αρκετες τρίχες στο πέος, το πρόβλημα ειναι οτι ειναι στον κορμό και ανεβαίνουν προς τα πανω και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω γτ ειναι ευαίσθητη περιοχή και δεν νομιζω να μπορω να κανω λέιζερ, εχει κανεις το ιδιο θεμα; Και πως το αντιμετωπίζει; Ευχαριστω .
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #144652 από panagiotis97 στις 24 Φεβρουαρίου 2020, 9:17πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κι εγώ έχω τρίχες στον κορμό του πέους μου και υις κάνω με ξυραφάκι αρκετά συχνά για να μην προλαβαινουν να βγαίνουν σκληρές. Δεν υπάρχει αλλη λύση για τόσο ευαίσθητη περιοχή και νομίζω πολλοί άντρες το έχουν αυτό. Μη σε ανησυχεί, δεν είναι κάτι σοβαρό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144653 από GiannisTel στις 24 Φεβρουαρίου 2020, 12:31μμ

GiannisTel

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα ρε γαμωτο ειναι ειδικά απο κατω οπως ανεβαίνει εχουν βγει αρκετες καο φοβαμαι να τις πειράξω μην βγουν παραπανω αλλα πραγματικα δεν ξερω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144654 από GiannisTel στις 24 Φεβρουαρίου 2020, 2:55μμ

GiannisTel

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ο λογος που δεν βαζω ξυραφάκι ειναι γιατι θα ερεθιστη πολυ το σημειο και φοβαμαι μην βγαλω σπυριά κλπ, επισης φοβαμαι μην βγουν και παραπανω γτ εχω ακούσει οτι οσο της ξυρίζεις βγαίνουν περισσότερες και φοβαμαι μην γεμίσω γτ εχω ήδη αρκετες, της επερνα με την μηχανι για καποιο διάστημα αλλα δεν ξερω τι παιζει δλδ αν βγαίνουν και με την μηχανι παραπανω μετα, ψάχνομαι για κανενα λέιζερ η καποια μόνιμη επιλογη, ευχαριστω για την απάντηση Παναγιώτη, αλλα πραγματικα εγω υπερβολικά πολλες για το σημειο εκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login