Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στην ιστορία δεύτερος ήταν ο Θουκυδίδης, στα έπιπλα μοναδικός είναι ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εγγυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #150426 από Alex P. στις 31 Μαΐου 2021, 3:24πμ

Alex P.

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους. Με την κοπελα μου προσπαθουμε εδω και 2 μηνες να κανουμε παιδι. Το 1ο μηνα δεν τα καταφεραμε καθως της ειρθε περιοδος. Τωρα ειχε καθυστερηση απ την δευτερα και της ειχε πριστει το στηθος και εννιωθε διαφορους πονους στην κοιλια. Χτες το βραδυ της ηρθε περιοδος υπαρχει περιπτωση αυτο το αιμα να ειναι αιμα απο την εγγυμοσυνη και οχι περιοδος ??? Οποιος ξερει κατι παραπανω θα τον παρακαλουσα να απαντησει καθως και εγω εχω ανυσηχησει μηπως ειναι περιοδος και με τοσες ματαιες προσπαθεις εχουμε κανενα προβλημα και δεν μπορουμε να κανουμε παιδι. Ευχαριστω προς το παρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #150427 από lida στις 31 Μαΐου 2021, 5:12πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα πω κάτι που σίγουρα το έχετε σκεφτεί και σεις και όλοι

ΓΙΑΤΊ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΈΝΑ ΓΙΑΤΡΌ;

Υ. Γ.1. Αδικίες της ζωής. Άλλοι παρακαλάνε να μεινουν εγκυος και άλλοι να μην μείνουν.
Υ. Γ. 2. Η εγκυμοσυνη θέλει γκ και όχι γγ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150429 από Alex P. στις 31 Μαΐου 2021, 5:57πμ

Alex P.

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μενουμε σε μια μικρη πολη και ειναι αρκετα δυσκολο να παμε σε γιατρο αυτην την περιοδο. Μην απαντατε αλλα απο αυτα που ρωταω. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150430 από Webmaster στις 31 Μαΐου 2021, 7:15πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πολλά νεύρα ο Alex P. που του διορθώσανε το ορθογραφικό.

Alex P., το ίδιο ακριβώς θέμα έγραψες και στις 15 Απριλίου, με την ίδια ορθογραφία. Επίσης εκεί γράφεις ότι δεν καταλαβαίνεις αν τελειώνεις ή όχι. Επίσης το GeoLocation του ftou.gr δίνει την Αθήνα ως περιοχή σου. Σε βρίσκω φάουλ.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150431 από Alex P. στις 31 Μαΐου 2021, 7:31πμ

Alex P.

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Οχι φιλε webmaster δεν εχω κανενα θεμα να μου διωρθωνουν τα ορθογραφικα απλα δεν εχει ιδιαιτερο νοημα απο την στιγμη που ρωταω κατι αλλο. Οχι δεν μενω αθηνα τον τελευταιο χρονο μενω στο καρπενησι με την κοπελα μου. Απλα ζηταω απο καποιον που ξερει κατι πανω στο θεμα το οποιο εγραψα να μου το πει. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150432 από lida στις 31 Μαΐου 2021, 7:55πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ζητώ συγνώμη από τον Αλεξ αν τον έθιξα. Τα Υ. Γ. τα έγραψα για να ελαφρυνω λίγο το κλίμα. Πάντως το θέμα είναι σοβαρό και χρειάζεται τη γνώμη ειδικού και όχι ενός τυχαίου σε ένα φόρουμ. Και στο Καρπενήσι υπάρχει και ΙΚΑ και γυναικολόγος. Και πάλι συγνώμη φίλε Αλεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150433 από Webmaster στις 31 Μαΐου 2021, 9:00πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
No worries. Το geoip δεν είναι αξιόπιστο έτσι κι αλλιώς.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login