Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Ομαδική μαλακια με φιλο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #151550 από Teokas στις 27 Ιουνίου 2021, 4:50πμ

Teokas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/6/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έχετε βαρεσει μαλακια ποτε με φιλος σας ❓❓ πλιζζζ πειτε λεπτομέρειες όσες πιο πολλές μπορείτε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #151552 από Nikolis 56 στις 27 Ιουνίου 2021, 12:34μμ

Nikolis 56

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

έχουν ανοίξει πολλά θέματα εδώ παρόμοια. Ψάξτο φίλε. Αποδοχή αν.σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152651 από Georgedigbick στις 04 Αυγούστου 2021, 3:12μμ

Georgedigbick

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ναι και είναι ωραία φάση εγώ και ο φίλος μου περνούσαμε καλά και κάποιες φορές έπιανε το πέος του άλλου άμα έχεις την ευκαιρία κάντο. Ξεκινά με τον φίλο σου να μιλάτε για τέτοια θέματα και τσακ πέστο ψήνεσαι να τον παίξουμε και έτσι μπορείτε να ξεκινήσετε. Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152673 από Men in Fun στις 13 Αυγούστου 2021, 6:25πμ

Men in Fun

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγώ με παρέα, άλλους 3 φίλους. Είναι οτκ το ομαδικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155016 από Fotripes στις 25 Νοεμβρίου 2021, 3:46μμ

Fotripes

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Με έναν φίλο μου στις αρχες γυμνασιου με τον οποιο κάναμε πολύ παρέα και είχαμε πολύ οικειότητα, βλέπαμε τσόντες και το ένα έφερε το άλλο , οπότε ήμασταν σπίτι μόνοι τις πεταγαμε έξω και τραβαγαμε μαλάκια μετά πηγαίναμε στο μπάνιο και χυναμε , ο ένας μπιντε ο άλλος λεκάνη. Μετά από κάποιο καιρό το κάναμε και τελειως γυμνοι στο κρεβάτι αν κοιμομασταν ο ένας στο σπίτι του άλλουνου όπου χυναμε σε κάλτσα μέσα ή μαξιλαροθήκη , μια φορά κιόλας είχαμε πάρει προφυλακτικα και το κάναμε εκεί.ωραιες εμπειριες να κάνεις με φίλους που εμπιστεύεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155025 από chris88 στις 28 Νοεμβρίου 2021, 7:59πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Δυστυχώς οι φίλοι μου ήταν και είναι πολύ πουριτανοί σε αυτό το θέμα και ειδικά ο κολλητός μου. Εγώ πάντως γνωρίζω άλλους συναγωνιστές αυνάνες που γουστάρουν ομαδική και συναντιόμαστε και κάνουμε το κέφι μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156121 από Justcurious στις 27 Δεκεμβρίου 2021, 4:42πμ

Justcurious

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ με 2 φίλους μου όταν ήμασταν 13-14 συζητούσαμε για πόσο τις έχουμε και τις βγάλαμε έξω να τις δείξουμε και βάλαμε τσόντα για να καυλωσουμε και τραβηξαμε μαλακια μετά. Το κάναμε αρκετές φορές από τότε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156166 από Tasos02 στις 04 Ιανουαρίου 2022, 3:05μμ

Tasos02

μέλος από: 4/1/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Στη α λυκείου είχα βαρεσει για πρώτη φορά με φίλο μου. Ήταν βράδυ καλοκαίρι και ήμασταν έξω (είμαι από χωριό οπότε τα βράδια υπήρχαν απομονωμένα μέρη). Αυτό επαναλήφθηκε πολλές φορές μέχρι που βαρεσαμε και αλληλομαλακια. Ήταν η καλύτερη αίσθηση που είχα ζήσει μέχρι τότε. Μετά στη β λυκείου στην πενταήμερη όπου βλέπαμε τσόντα στην τηλεόραση και είχαμε ξαπλώσει τρεις στο κρεβάτι και τις είχαμε βγάλει έξω... Με τον έναν μετά πήγαμε και βαρεσαμε αλληλομαλακια πριν να χύσουμε στο μπάνιο. Πλέον βέβαια έχουμε χαθεί και δεν έχουν επαναληφθεί. Είμαι 22 χρόνων και θα ήθελα κάτι να ξανακάνω. Αυτά από εμένα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156175 από Jeanmoust στις 08 Ιανουαρίου 2022, 4:50πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Είχα τραβήξει μερικές φορές μαλακία με έναν φίλο στη Β Λυκείου στις τουαλέτες του σχολείου σε κενό. Ήταν οκ. Τη μία φορά την είχαμε παίξει ο ένας στον άλλον. Από τότε δεν το έχω ξανακάνει, αλλά θα μου άρεσε. Πατα αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156230 από Jethrotull στις 19 Ιανουαρίου 2022, 6:40μμ

Jethrotull

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Με ένα φίλο μου (και οι δύο 15 είμαστε τρα) εδω και 1.5 χρόνο τα παίζουμε μαζί. Ξεκίνησε την πρώτη φορά τότε να είμαστε μόνοι σπίτι να μιλάμε για κώλους συμμαθήτριες κτλ... Και κατέληξε στο τι τσόντες βλέπουμε σε τι σάιτ και τέτοια , είπαμε να βάλουμε να δούμε. Μετά από 5-6 βιντεάκια καταλήξαμε σε ένα πολύ δυνατό λεσβιακό με 2 λατινες που απευθείας φάνηκε το φούσκωμα στις φόρμες μας και είπαμε πάμε δεν αντέχαμε, ντραπηκαμε λίγο αλλά από τις ορέξεις δε γινόταν όμως ντραπηκαμε να χύσουμε και πήγαμε ξεχωριστά στο μπάνιο ένας ένας , έτσι γινόταν τις πρώτες φορές βέβαια μας έφυγε η ντροπή αφού μια μέρα τελείωσε επειδή δε πρόλαβε να παει τουαλέτα και από τότε ξεντραπηκςμε τελείως το έκανα και εγώ μπροστά του , πλήρη οικειότητα μετά και σε κάποια φάση που είχαμε και σπίτι όλοι μέρα μόνοι σκεφτήκαμε να βγάλουμε τα ρούχα και να μείνουμε ολόγυμνοι και από τότε οπότε.μπορουμε το κάνουμε έτσι και είναι ότι καλύτερο. Είναι ωραία φαδη

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login