Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Δευτέρα, 15 Απριλίου

Πολλές σεξουαλικές ορμές

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156247 από Chryssa στις 26 Ιανουαρίου 2022, 4:20μμ

Chryssa

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα κόσμε.
Γράφω εδώ καθώς αντιμετωπίζω ένα πολύ σοβαρό ζήτημα όσον αφορά το σεξουαλικο κομμάτι.
Έχω σχέση με ένα παιδί εδώ και 9 μήνες και είχαμε πει θα λήξει η απόσταση γτ έτσι ξεκίνησε. Δεν έχει έρθει ακόμη. Και πέραν αυτού, εγώ είμαι άνθρωπος που ανέκαθεν είχα όρεξη για σεξ κτλ και η απόσταση με έβαζε σε δύσκολη θέση. Δεν μου έκανε προκαταρτικα, έπρεπε να του λέω εγώ γιατί πχ είχε μια κακή εμπειρία. Και τέτοια. Και αναγκαστικά μπαίνω και κάνω cyber αλλά νιώθω πολύ άσχημα... Τι λέτε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156248 από Katee75 στις 27 Ιανουαρίου 2022, 12:26πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Νομίζω δεν βλέπεις ότι υπάρχουν και άλλες λύσεις στο πρόβλημα σου.
Μπορείς καταρχάς να κάνεις cyber με το ίδιο το αγόρι,με το οποίο θα υπάρχει μεγαλύτερη ασφάλεια κιόλας.
Επίσης,στις σχέσεις πρέπει να υπάρχει επικοινωνία,συζήτησε μαζί του τι θες από αυτόν στο σεξ για να ικανοποιησε και εσύ και όχι μόνο αυτός,μην ντρέπεσαι και αν πάει να κόψει την συζήτηση αυτός, πες του ότι πρέπει να υπάρχει επικοινωνία και σε αυτό το κομμάτι.
Πρέπει να είναι διατεθειμένος να ξεπεράσει αυτή τη κακή εμπειρία γιατί μπήκε σε μια καινούργια σχέση που υπάρχει και σε αυτή απαιτήσεις.Αν πάλι δεν είναι διατεθειμένος,νομίζω πως πρέπει να λήξει γιατί το ένα άτομο στην σχέση δεν ικανοποιείται σε όλους τους τομείς και το άλλο άτομο δεν θέλει να κάνει κάτι για αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156249 από XwrisOurano στις 27 Ιανουαρίου 2022, 7:48πμ

XwrisOurano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κατερινα απλά ήθελα να σου πω πως είσαι υπέροχη γιατί απαντάς σε όλους όμορφα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156250 από lida στις 27 Ιανουαρίου 2022, 8:41πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Chryssa@26 Ιανουαρίου 2022)

Έχω σχέση με ένα παιδί εδώ και 9 μήνες και είχαμε πει θα λήξει η απόσταση γτ έτσι ξεκίνησε. Δεν έχει έρθει ακόμη.

Θα πω την αλήθεια και ας γίνω κακιά. Τι την ήθελες τη σχέση από απόσταση; Η ζωή είναι πολύ μικρή για να τη σπαταλάμε με ανόητες αναμονές. Φτιάξε μια πραγματική σχέση και ζήσε φυσιολογικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156253 από Katee75 στις 27 Ιανουαρίου 2022, 2:55μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Έγραψε:(XwrisOurano@27 Ιανουαρίου 2022)
Κατερινα απλά ήθελα να σου πω πως είσαι υπέροχη γιατί απαντάς σε όλους όμορφα.

Σε ευχαριστώ! Το εκτιμώ πολύ και με έκανες να χαμογελάσω!!<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156254 από XwrisOurano στις 27 Ιανουαρίου 2022, 6:10μμ

XwrisOurano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θα είναι χαζό να ρωτήσω αν έχεις social media ε;

Σημείωση moderator: Δεν επιτρέπονται οι συναντήσεις και η κατ' ιδίαν επικοινωνία μεταξύ των μελών.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156255 από Chryssa στις 28 Ιανουαρίου 2022, 6:53μμ

Chryssa

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ Κατερίνα για την απάντηση.
Το ξέρω πολύ καλά αυτό και το συζητήσαμε και του είπα για τα προκαταρτικά. Πάνω σε αυτό, μου είπε οτιι θα αλλάξει, τι εννοεί δεν ξέρω απαραίτητα. Με την έννοια ότι θεωρώ πως αυτά είναι αυθόρμητα πράγματα, θα έπρεπε να βγαίνουν αβίαστα..
Και μιλαγα με μια φίλη μου σήμερα και απ την τόσο αυξημένη λίμπιντο είχα θέμα. Με πονάει συνήθως κάτω σαν να κατουριέμαι. Τραβάω πρόβλημα ξεκινάει και γίνεται υγείας νομίζω... Αλλά επειδή έχω συναισθήματα, θα το προσπαθήσω μαλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156256 από Chryssa στις 28 Ιανουαρίου 2022, 6:55μμ

Chryssa

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λιδα, συμφωνώ. Είμαι και ένα άτομο που τύχαινε να κάνω συνέχεια εξ αποστάσεως, τις δύο σχέσεις που είχαν πριν δηλαδή. Και ενώ είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναμπώ, το έκανα. Ξέρω μαλακια μου από όλες τις απόψεις. Αλλά τώρα είναι αργά. Άσε που έχει αρχίσει να με κουράζει και αυτό το. Θέμα, γιατί 9 μήνες δεν είναι λίγοι παρόλο που βρισκόμαστε.
Μπερδεμένη φάση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156405 από thanostrap στις 17 Μαρτίου 2022, 5:46μμ

thanostrap

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μπραβο ρε χρυσα κ γω κανω σαιμπερ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158717 από Lilaaa 55 47 23 στις 11 Ιουλίου 2022, 9:35πμ

Lilaaa 55 47 23

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2022
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Λοιπόν, πιστεύω θα πρέπει να πεις στο αγόρι σου για αυτό που σε ενοχλεί και να συζητήσετε και το cyber, αν θέλεις πρότεινέ του να κάνετε. Είναι κρίμα αν είστε 9 μήνες να χωρίσετε, εκτός κι αν βλέπεις ότι δεν έχετε μέλλον, ή αν παίζει τίποτε άλλο.. Αυτά και σου εύχομαι καλή τύχη! : ) (Αν βοήθησα, αποδεκτή <3) Επίσης, Κατερίνα, (Katee75) όντως απαντάς υπέροχα σε όλους! (ΠΟΥ ΒΡΗΣΚΕΙΣ ΤΟΣΑ ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΜΑΤΑ (emojilol)) και εγώ σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου (το γράφω εδώ, γιατί έχω μόνο 4 μηνύματα ακόμη..)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login