Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα δυο πιο κοινά στοιχεία στη φύση είναι το υδρογόνο και η ηλιθιότητα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Tips για κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #157510 από Spirakis14 στις 29 Απριλίου 2022, 9:31πμ

Spirakis14

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μελη του φτου, είμαι 16 χρονών κ θα ηθελα μερικες συμβουλές κ μερικα tips για το πως θα ριξω μια κοπελα που μου αρέσει στην ηλικία μου (εχω δει ενα μικρο ενδιαφέρον αλλα αν δεν στείλω πρώτος και αρχίσω παιχνίδι δεν υπάρχει ανταπόκριση)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157515 από Katee75 στις 30 Απριλίου 2022, 1:03πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Δεν μας λες και πολλά για την κοπέλα ώστε να καταλάβουμε κάποια πράγματα,ωστόσο μπορώ να σου πω το πιο κλασικό.Στείλε ένα μήνυμα,πιάσε συζήτηση και ρώτα την αν θέλετε να βγείτε.

Γενικά δείξε ενδιαφέρον.Ως ένα κορίτσι ίδιας ηλικίας,θα ήθελα κάποιος να μου δείξει το ενδιαφέρον του πρώτα για να κάνω κίνηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157516 από Spirakis14 στις 30 Απριλίου 2022, 5:23πμ

Spirakis14

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ας πούμε για τα μαθήματα θαταν μια καλη αφορμή? Φοβαμαι ωστόσο να της πω να βγούμε γιατί θα βρει κάποια φτινιρακι δικαιολογία.. Δεν ειμαι και το μοντέλο για να πει οτι ναι θα βγω, εχω καταλάβει πως εχει λίγο υψηλα στάνταρ 😅,της εχω δείξει αρκετό ενδιαφέρον, μου εψει πει αρκετά πράγματα γι αυτην για το τι της αρέσει ακομα και πως θα ηθελε να κανει κατι με εμένα (άλλα ετσι οπως έγινε η κοινωνία,και η κουτσή Μαρία κάνει φαση, εννοώ δεν εχεις Κ καποιο συναίσθημα ξρ γω για φαση απο οσα εχω καταλάβει), αλλά μ έχει πει Κ το στυλ που της αρέσει νάνε ο αλλος, θα της άρεσε να ειναι ξανθος,με γαλανα ματια Κ δυο μετρα μπόι 😅, βασιλικα στάνταρ, ενώ εγω ειμαι σταρένιος(μελαχρινος) και με το ζορι 178😅,δε ξερω τι να κανω, να πιστέψω στα γουστα της?Ή απο αυτα που μου δείχνει και μου λεει να κάνω κινήση και οτι γίνει?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #157518 από Katee75 στις 02 Μαΐου 2022, 2:59πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τα μαθήματα είναι μια καλή πρώτη αφορμή,αλλά δεν γίνεται να είναι η μοναδική.
Ας μην μιλάμε για στανταρς,τις περισσότερες φορές είναι να σου κάνει το κλικ ο άλλος.Λογου χάρη εμένα μου αρέσουν οι μαυρομαλιδες, αλλά υπάρχει περίπτωση που ήθελα έναν ξανθό (2 χρόνια κιόλας).
Τώρα αν θεωρεις ότι θα βρει δικαιολογιες όταν πεις να βγείτε,τότε να ξέρεις ότι δεν σε θέλει.Εγω λέω να κάνεις την κίνηση πάντως.Οποια και να είναι η απάντηση, τουλάχιστον θα ξέρεις τι πρέπει να γίνει από εκεί και πέρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157519 από Spirakis14 στις 02 Μαΐου 2022, 5:10πμ

Spirakis14

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εντάξει, σε ευχαριστώ πολύ <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158720 από Lilaaa 55 47 23 στις 11 Ιουλίου 2022, 10:13πμ

Lilaaa 55 47 23

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2022
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Αγαπητέ Spirakis14, (Σπύρο, λογικά)
Αν νιώθεις άβολα να τις πεις να βγείτε οι δυο σας, τότε πρότεινέ της με μία ''μικρή'' παρέα, στην αρχή. Επίσης αν δεθείτε σαν φίλοι, μετά θα μπορείς να εκδηλώσεις πιο εύκολα και ''άνετα'' (ίσως) το ενδιαφέρον σου!
Όσο για τα γούστα και εμένα ξανθοί και ψιλοί με γαλανά μάτια μου αρέσανε. Αλλά ξαφνικά από πέρσυ είμαι ερωτευμένη με ένα ''μαυροτσούκαλο'' που λέει η μαμά μου για πλάκα, με σκούρα καστανά μαλλιά, καφέ σκούρα μάτια, κάπως πιο σκούρο δέρμα και είναι σχετικά ψηλός (περίπου 1,70μ.). Κανένα κορίτσι δεν μπορεί να καθορίσει τα γούστα της (για αγόρια δεν ξέρω, αλλά πάλι δεν νομίζω, 100% δηλαδή). ΤΟ ενδιαφέρον για κάποιον βγαίνει από τον χαρακτήρα του, γι' αυτό σου είπα να γίνεται πρώτα φίλοι. Για να ΣΕ γνωρίσει. Κάνε της κοπλιμέντα, θα γοητευτεί. Πες της ότι έχει ωραία μαλλιά, ή μάτια και όταν της πεις κάτι τέτοιο, μετά κοίτα την για λίγα δευτερόλεπτα στα μάτια (να βεβαιωθείς ότι σε κοιτάει back) σαν να θέλεις να της πεις... κάτι. Μετά παίξε ότι ''είχες αφαιρεθεί'' και συνέχισε την κουβέντα. Θα της βάλεις ιδέες. (Κάνε το κόλπο όταν θα είστε ''μόνοι'', τη στιγμή που θα νιώσεις ότι θα πιάσει). Τώρα, αν η κοπέλα είναι ψωνισμένη και τις αρέσει μόνο η εμφάνιση κάποιου (που δεν πιστεύω ότι είναι έτσι) τι να σου πω; Δεν αξίζει; Ή εμφανίσου μια μέρα ''διαφορετικά''/πιο περιποιημένος και να δεις την αντίδρασή της. Αυτά, έχω κι άλλα, αλλά θα σε κουράσω με το μήνυμα (δεν ξέρω και αν θα το δεις) οπότε. Αυτά! Ελπίζω να σε βοήθησα! : ) Καλή τύχη! ; ) Αν σε βοήθησα, αποδεκτή! <3<3<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158722 από Spirakis14 στις 12 Ιουλίου 2022, 5:01πμ

Spirakis14

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Lilaaa 55 47 23@11 Ιουλίου 2022)
Αγαπητέ Spirakis14, (Σπύρο, λογικά)
Αν νιώθεις άβολα να τις πεις να βγείτε οι δυο σας, τότε πρότεινέ της με μία ''μικρή'' παρέα, στην αρχή. Επίσης αν δεθείτε σαν φίλοι, μετά θα μπορείς να εκδηλώσεις πιο εύκολα και ''άνετα'' (ίσως) το ενδιαφέρον σου!
Όσο για τα γούστα και εμένα ξανθοί και ψιλοί με γαλανά μάτια μου αρέσανε. Αλλά ξαφνικά από πέρσυ είμαι ερωτευμένη με ένα ''μαυροτσούκαλο'' που λέει η μαμά μου για πλάκα, με σκούρα καστανά μαλλιά, καφέ σκούρα μάτια, κάπως πιο σκούρο δέρμα και είναι σχετικά ψηλός (περίπου 1,70μ.). Κανένα κορίτσι δεν μπορεί να καθορίσει τα γούστα της (για αγόρια δεν ξέρω, αλλά πάλι δεν νομίζω, 100% δηλαδή). ΤΟ ενδιαφέρον για κάποιον βγαίνει από τον χαρακτήρα του, γι' αυτό σου είπα να γίνεται πρώτα φίλοι. Για να ΣΕ γνωρίσει. Κάνε της κοπλιμέντα, θα γοητευτεί. Πες της ότι έχει ωραία μαλλιά, ή μάτια και όταν της πεις κάτι τέτοιο, μετά κοίτα την για λίγα δευτερόλεπτα στα μάτια (να βεβαιωθείς ότι σε κοιτάει back) σαν να θέλεις να της πεις... κάτι. Μετά παίξε ότι ''είχες αφαιρεθεί'' και συνέχισε την κουβέντα. Θα της βάλεις ιδέες. (Κάνε το κόλπο όταν θα είστε ''μόνοι'', τη στιγμή που θα νιώσεις ότι θα πιάσει). Τώρα, αν η κοπέλα είναι ψωνισμένη και τις αρέσει μόνο η εμφάνιση κάποιου (που δεν πιστεύω ότι είναι έτσι) τι να σου πω; Δεν αξίζει; Ή εμφανίσου μια μέρα ''διαφορετικά''/πιο περιποιημένος και να δεις την αντίδρασή της. Αυτά, έχω κι άλλα, αλλά θα σε κουράσω με το μήνυμα (δεν ξέρω και αν θα το δεις) οπότε. Αυτά! Ελπίζω να σε βοήθησα! : ) Καλή τύχη! ; ) Αν σε βοήθησα, αποδεκτή! <3<3<3

Χαχαχαχα!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές αλλά δεν με αφήνει να πατήσω αποδέκτη στην απάντηση σου :(,αλλα και παλι σε ευχαριστώ πολύ <33. Αποσο εχω ζησει στα ερωτικα μου δεν νομίζω οτι το ενδιαφέρον βγαίνει απτον χαρακτήρα.. Αν ηταβ απτον χαρακτήρα έπρεπε ναχα αμέτρητες επιλογες 😅,πιστεύω οι πιο πολλες βλέπουν την εμφάνιση (εχω ακμη στο πρόσωπο και μαλλον γι αυτό δε θα τα πηγαίνω κ τοσο καλά) ή θα μπλέκω με βλαμμένες 🤷🏽‍♂,ποιος ξέρει; Γιατι αν ήταν έτσι δε θα με έβαζαν το γαματο/καλο παιδί κ το παιδι Π σε βοηθάει με το χιούμορ του.. Μαλλον κ ο τοπος που μενω δε βοηθά(μενω Ροδο, δε ξερω τι εγινε κ εχει αλλη περιοχή) κ ειναι μικρό νησι, αν εμενα σε μεγαλουπόλεις θαχα διαφορετικη ερωτική ζωη.. Βλεπω Αθηναίους κ Θεσσαλονικιους που ειναι οτι νανε με ολη την έννοια της λεξης κ βγαίνουν με κοπελες 🤷🏽‍♂,τελος πάντων ας μη μακρυγορο και χανόμαστε, θα προσπαθήσω να τα εφαρμόσω ολα, και παλι ευχαριστώ πολύ <33
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login