Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

μήπως έχω φασωθεί με πολλές;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158545 από Guard Leoo στις 16 Μαΐου 2022, 2:31μμ

Guard Leoo

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στα μέλη του ftou. Θέλω για αρχή να ξεκαθαρίσω πως δεν έχω καμία πρόθεση για ειρωνία και ότι απάντηση μου δώσετε θα την πάρω στα σοβαρά. Λοιπόν είμαι 17 χρονών 3η Λυκείου και ύψος 1,75. Δίχως σταγόνα υπερβολής έχω κάνει κάτι με 24 κοπέλες έως τώρα. Λόγω του ύψους μου και της ηλικίας μου μπορεί να φαντάζει απίθανο. Ευτυχώς που οι περισσότεροι με θεωρούν πολύ όμορφο παιδί και έτσι καταφέρνω να έχω μια τυπική πέραση. Το θέμα είναι πως πλέον εδώ και λίγο καιρό έχω πέσει απότομα και στα χωσίματα στα κλαμπ αλλά και στα τσατ στο ινστα. Μήπως φταίει πλέον η πολύ σιγουριά που είχα αρχίσει να αποκτώ και στην τελική με έφαγε ή μήπως παίζει ρόλο η κριτική απο 1-2 φίλους μου, που δεν τους έχω δει ποτέ να κάνουν κάτι με κάποια, να μου βγάζουν ξινές σχεδόν όλες όσες έχω κάνει κάτι; Εδώ να πούμε πως στο τσατ και στο από κοντά κατέχω την απαραίτητη γνώση για προσέγγιση. Τι μπορεί να μου συμβαίνει πραγματικά;

ΥΓ Μπορούσα να είχα κάνει και με κάποιες ακόμα που ήμουν σίγουρος πως θέλουν αλλά από την αρχή τις είχα απορρίψει και τώρα δεν θέλω να ξεπέσω επιλέγοντας αυτές
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158549 από outcast στις 17 Μαΐου 2022, 10:05πμ

outcast

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ηρεμα τρελε μου κοψε λιγη φορα να μεινει και καμια για μας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158551 από lida στις 17 Μαΐου 2022, 11:55μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δηλαδή να καταλάβω. Έχεις φασωθεί με 24 κοπέλες αλλά δεν έχεις κάνει με καμία από αυτές ολοκληρωμένο σεξ;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #158555 από Katee75 στις 18 Μαΐου 2022, 7:04πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μήπως φταίει το γεγονός ότι στις κοπέλες έχεις δημιουργήσει μία κακή εντύπωση? Γιατί το να κάνεις κάτι με 20+ κοπέλες και να μην έχεις στεριώσει με καμία και με αυτή τη σιγουριά σε αυτά που γράφεις,ε δείχνει λίγο και ότι θες να κάνεις την φάση σου μόνο (που μερικές κοπέλες δεν το θέλουν αυτό.Και φοβούνται να κάνουν κάτι με ένα άτομο που δείχνει τέτοια εντύπωση,γιατί φοβούνται μην πληγωθούν).

Εγώ που είμαι έναν χρόνο μικρότερη πάντως,δεν θα έμπαινα στον κόπο να κάνω κάτι με ένα άτομο που δεν έχει κάτσει για κάποιο καιρό με μια από αυτές που έχει κάνει κάτι,που (από τον γραπτό λόγο τουλάχιστον)είναι στα όρια της αλαζονείας και που λέει σε ένα μήνυμα ότι δεν θέλει να "ξεπέσει" σε άλλες κοπέλες,λες και δεν τον κολάκευσαν τα πεσιματα που δέχθηκε με τα όμορφα σχόλια.

Θα σου έλεγα να κάτσεις λίγο και να σκεφτείς κάποια πράγματα,γιατί μπορεί πολλές κοπέλες στην ηλικία μας να μην θέλουν κάτι παραπανω από μια φάση, οπότε δεν κοιτάνε τίποτα άλλο από εξωτερική εμφάνιση.Αλλα υπάρχουν και αυτές που για να τις συγκινήσουν και να κάνουν κάτι με τον άλλον,ε πρέπει να υπάρχει και ένα "τσακ" χαρακτήρα.Γιατί το να δίνεις πιθανή εξήγηση το "φταίνε οι φίλοι μου με τα σχόλια τους" ε,δείχνει και σημάδια αδυναμίας λήψης προσωπικών αποφάσεων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158557 από Guard Leoo στις 18 Μαΐου 2022, 12:56μμ

Guard Leoo

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Katee75 Παίζει να έχεις και ένα δίκιο σε αυτό που λες γιατί είναι και κάποιες που μου έλεγαν με ειρωνικό τρόπο πάντα για τις ξεπέτες αλλά ποτέ δεν τις έπαιρνα στα σοβαρά. Πίστευα ότι απλά ήξεραν πως δεν πρόκειται να κάνω με αυτές και για αυτό άλλωστε βγάζαν κακία. Επίσης έχω ολοκληρώσει με τις 4 από όλες αυτές. Πάντως σου έδωσα αποδεκτή

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158558 από Katee75 στις 19 Μαΐου 2022, 2:34πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Όντως, μπορεί να υπάρχουν πολλοί κακοπροαίρετοι άνθρωποι μερικές φορές.Ώστοσο, θεωρώ ότι αν στα έχουν πει,παραπάνω από 3 διαφορετικά σε εμφάνιση και χαρακτήρα άτομα, τότε πρέπει να το σκεφτείς σοβαρά.
Υπάρχουν επίσης αρκετοί άνθρωποι που δεν βγάζουν κακία,απλά προσπαθούν να προστατευτούν με τον τρόπο τους.

Σε ευχαριστώ για την αποδεκτή<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login