Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Τρίτη, 23 Απριλίου

Διακοπές με κολλητό

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #171646 από panoss_panos στις 21 Σεπτεμβρίου 2023, 1:41μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gomt@18 Σεπτεμβρίου 2023)
Τελικά τι έγινε;


Τελικά δεν ήρθε ποτέ στο νησί σε εμένα και τώρα πήγε φαντάρος δύσκολο να έρθει.
Ξενερα μεγάλη αλλά που θα πάει θα κάτσει φάση και πιστεύω θα είναι πολύ γαματη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #171648 από Dennis_The_Menace στις 22 Σεπτεμβρίου 2023, 9:45πμ

Dennis_The_Menace

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε. Θεωρώ η ζωή είναι αρκετά μικρή, τόσο πολύ που δεν πρέπει να χάνουμε χρόνο, αλλά να προσπαθούμε να κάνουμε αυτό που θελουμε. Από τη στιγμή που θα πάτε διακοπές μαζί, σημαίνει πως υπάρχει εμπιστοσύνη κι άνεση. Εκεί λοιπόν θα στόχευσα εγώ. Θα μιλούσα με το φίλο μου λέγοντας πως θα ήθελα να αποκτήσω μια οικειότητα γύρω από τη σεξουαλικότητα, με ένα άτομο που πραγματικά εμπιστεύομαι. Θα έκανα λοιπόν ερωτήσεις για πιθανές κρυφές επιθυμίες του φίλου μου. Έτσι θα έβλεπα έμμεσα αν αυτός θέλει να ανοιχτεί. Ανάλογα την απάντηση που θα δώσει, δίνεις κι εσυ τη δικιά σου. Έτσι δεν ανοίγεις αμέσως τα χαρτιά άρα δε ρισκάρεις τη φιλία ούτε και τη ντροπή :) πως σου φαίνεται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #171650 από panoss_panos στις 23 Σεπτεμβρίου 2023, 1:17μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dennis_The_Menace@22 Σεπτεμβρίου 2023)
Από τη στιγμή που θα πάτε διακοπές μαζί, σημαίνει πως υπάρχει εμπιστοσύνη κι άνεση.

Ναι γενικά υπάρχει οικειότητα και εμπιστοσύνη και μιλάμε για γκόμενες και σεξ κυρίως. Για τις πουτσες μας δεν έχει τύχει ποτέ να μιλήσουμε.

Έγραψε:(Dennis_The_Menace@22 Σεπτεμβρίου 2023)
Θα έκανα λοιπόν ερωτήσεις για πιθανές κρυφές επιθυμίες του φίλου μου.

Ωραία ιδεα και σκέψη αυτή. Όταν λες ερωτήσεις, τι ερωτησεις ας πούμε δώσε αν θες κανένα παράδειγμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177050 από panoss_panos στις 04 Απριλίου 2024, 6:47πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, δυστυχώς ακόμα δεν έχω κάτι πολύ ενδιαφέρον. Θα σας δώσω όμως ένα update και μου λέτε τη γνώμη σας.
Μετά από το σκηνικό με την πρώην του που μας παρατούσε συνέχεια, προσπαθεί να με ξανά «κερδίσει» σαν κολλητό του. Εγώ αυτή τη στιγμή όμως κάνω παρέα με ένα άλλο παιδί που θεωρώ κολλητό μου. Παρόλα αυτά μόνο με αυτόν μιλάω τόσο ανοιχτά για κοπέλες, μ@νια και τσόντες.
Έτσι η επικοινωνία μας είναι σε καθημερινή βάση στέλνοντας απλά reels ο ένας στον άλλο. Και κυρίως reels με ψιλογυμνές ή sexy κοπέλες για να με «φτιάχνει» και να μου τη δίνει. Αυτός βέβαια κάθε φορά λέει ααα εγώ δεν έχω παράπονο είμαι χορτάτος.

Χθες λοιπόν μου στέλνει σαν απάντηση σε ένα reel που του έστειλα το meme αυτό. Δεν ξέρω τι φάση. Η αλήθεια είναι ότι εμένα είναι τρελή μου φαντασίωση να μου μάθει αυτός να γαμάω, δηλαδή να κάτσει κανένα τρίο και να γαμήσω επιτέλους. Μετά από αυτό μου έστειλε σκριν μια τσόντα που είδε και του άρεσε (το κάνει συχνά)

Batman threesome with superman

Προσπαθώ πάλι να τον πείσω μήπως έρθει το καλοκαίρι στο νησί που είμαι, και φαίνεται να πιάνει.
Ααα δεν θα με χάλαγε βέβαια αν ερχόταν το άλλο παιδί (καινούργιος κολλητός) στο νησί και να καθόταν καμία καλή φάση.


Ακούω την γνώμη σας, τι μου προτείνετε πως να κινηθώ. Γενικά εκφραστείτε ελεύθερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177054 από Jeanmoust στις 05 Απριλίου 2024, 3:04πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Φίλε δεν ξέρω. Τον παλεύεις τόσο καιρό και δεν πιάνει. Εντάξει, δεν σημαίνει ότι δεν θέλει αυτό. Αλλά θα πρότεινα να το δεις και με τον νέο φίλο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177055 από panoss_panos στις 05 Απριλίου 2024, 5:55πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@05 Απριλίου 2024)
Φίλε δεν ξέρω. Τον παλεύεις τόσο καιρό και δεν πιάνει. Εντάξει, δεν σημαίνει ότι δεν θέλει αυτό. Αλλά θα πρότεινα να το δεις και με τον νέο φίλο σου.

Να σου πω την αλήθεια είμαι της άποψης να το αφήσω και ότι κάτσει. Γιατί όλο και κάποιος από τους δύο θα έρθει για λίγες μέρες το καλοκαίρι στο νησί. Το πιστεύω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login