Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Διακοπές με κολλητό

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158808 από panoss_panos στις 06 Αυγούστου 2022, 8:24μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Καλημέρα στην παρέα!! Κατάφερα και έπεισα τον κολλητό μου να πάμε διακοπές για ένα τετραήμερο κάπου. Θα ήθελα όμως όπως και πολλοί άλλοι να τις παίξουμε, έστω ο καθένας τη δικιά του (αν και θα ήθελα πολύ και αλληλομαλακία) και να τις συγκρίνουμε. Σκεφτόμουν να του το προτείνω μετά τη θάλασσα όταν γυρίσουμε σπίτι ότι ξέρω γώ είχε πολλά ωραία μουνιά στη θάλασσα και καυλωσα και πρέπει να την παίξω να εκτονωθώ. Και να του προτείνω να βάλουμε να δούμε καμία τσόντα. Να σημειώσω ότι με τον κολλητό μου μιλάμε για αυτά, όταν ξεμένουμε από τσόντες στέλνει ο ένας στον άλλον links. Ωστόσο έχω την εντύπωση ότι ντρέπεται λίγο. Εκείνος έχει ολοκληρώσει με κοπέλα και έχει σχέση τώρα ενώ εγώ δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα. Δεν ξέρω αν θα παίξει κανένα ρόλο αυτό.
Σκέφτηκα ακόμα να του πω να πάμε να κάνουμε κανα βραδινό μπάνιο στη θάλασσα γυμνοί. Πως να του το προτείνω αυτό; Και θα πάμε Ρόδο σε ποια παραλία πέρα από τη γυμνιστών θα μπορούσαμε να πάμε έτσι ένα βράδυ αν κάτσει η φάση;
Διάβασα κάπου ότι αν είμαστε άνετοι να βλέπουμε ο ένας τον άλλο γυμνό δεν θα είναι θέμα το να τραβήξουμε μαζί. Δηλαδή τώρα που θα πάμε διακοπές να βγω καμία μέρα από το μπάνιο και να αλλάξω δηλαδή μπροστά; Και αν αντιδράσει;
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και Σορρυ για το μεγάλο κείμενο. Αποδεκτή σε όποιον με καλύψει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158810 από Dhm2222 στις 07 Αυγούστου 2022, 3:35μμ

Dhm2222

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/8/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φιλε παιζει να ειναι ωραια εμπειρια αν και δεν το εχω δοκιμασει και αφου ειπες πως μιλατε ανοιχτα γι αυτα τα θεματα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #159824 από B_boy στις 16 Αυγούστου 2022, 9:03πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 1

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,
Η καλύτερη φάση είναι μετα το μπάνιο στο δωμάτιο, να βγεις καθαρός και να αρχίσει κουβέντα για μια που είδατε στη παραλία. Χαλαρη κουβέντα και αρκεί να είσαι λίγο καυλομενος. Θα δείξει που πάει η φάση και βλέπεις. Άλλη ιδέα σε παραλία αν είστε κάπου μόνοι σας ,βγάλε το μαγιό και ξεκίνησε κουβέντα..η όταν αλλάζεις.
Πες μας τελικά, τι έγινε, πήγες...έκανες κατι...
ΥΓ η καλυτερηβφαση από όλες θα ήταν τριο και πάνω εκεί να παίξετε όλοι μαζί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159827 από panoss_panos στις 16 Αυγούστου 2022, 11:44μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Έγραψε:(B_boy@16 Αυγούστου 2022)
Η καλύτερη φάση είναι μετα το μπάνιο στο δωμάτιο, να βγεις καθαρός και να αρχίσει κουβέντα για μια που είδατε στη παραλία. Χαλαρη κουβέντα και αρκεί να είσαι λίγο καυλομενος. Θα δείξει που πάει η φάση και βλέπεις. Άλλη ιδέα σε παραλία αν είστε κάπου μόνοι σας ,βγάλε το μαγιό και ξεκίνησε κουβέντα..η όταν αλλάζεις.
Πες μας τελικά, τι έγινε, πήγες...έκανες κατι...
ΥΓ η καλυτερηβφαση από όλες θα ήταν τριο και πάνω εκεί να παίξετε όλοι μαζί.

Και εγώ κάπως έτσι το σκέφτηκα στο δωμάτιο μετά από την θάλασσα να ξεκινήσω κουβέντα για καμια που είδα στη θάλασσα. Και λογικά όλο και κάτι θα δούμε γιατί έχουμε κλείσει και σε ένα ωραίο beach bar που μαζεύει κόσμο.
Αυτό που είπα το να μπω κάποια στιγμή που θα κάνει ντουζ μέσα στο μπάνιο τάχα μου ότι κάτι έγινε ή ότι θέλω τουαλέτα πως σου φαίνεται;
Εξήγησε μου αν θες καλύτερα αυτό για την παραλία γιατί δεν το πολύ κατάλαβα, αν είμαστε μόνοι μας.
Και εμένα ιδανικά αυτό θα μου άρεσε πολύ, να τύχαινε καμία φάση για τρίο μαζί του.
Θα ενημερώσω μόλις γυρίσω για το τι συνέβη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159828 από B_boy στις 17 Αυγούστου 2022, 12:32πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 1
Αν είσαι σε καμία παραλία με λίγο κόσμο και έχετε κάπου πιο πίσω κάτω απο κανένα δέντρο. Όταν αλλάζεται μπορείς να κάνεις παιχνίδι.ακομα μπορειτε να σταματήσετε σε κάποια ερημική παραλία για μια βουτιά και εκει να κανετε χωρις μαγιό. Με το τριο πάντως είναι ότι καλύτερο, φαντάζεσαι να σας έχει μαζί και τους 2 στο στόμα....γενικά θα έκανες τρελό παιχνίδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159829 από panoss_panos στις 17 Αυγούστου 2022, 5:39πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Έγραψε:(B_boy@17 Αυγούστου 2022)
Αν είσαι σε καμία παραλία με λίγο κόσμο και έχετε κάπου πιο πίσω κάτω απο κανένα δέντρο. Όταν αλλάζεται μπορείς να κάνεις παιχνίδι.ακομα μπορειτε να σταματήσετε σε κάποια ερημική παραλία για μια βουτιά και εκει να κανετε χωρις μαγιό. Με το τριο πάντως είναι ότι καλύτερο, φαντάζεσαι να σας έχει μαζί και τους 2 στο στόμα....γενικά θα έκανες τρελό παιχνίδι.

Επειδή στην παραλία δεν το κόβω να αλλάζουμε, δε μπορώ να το κάνω στο δωμάτιο; Δλδ να βγω από το ντουζ με την πετσέτα να βγάλω την πετσέτα και να ντυθώ εκεί μπροστά του
Χωρίς μαγιό πιο πιθανό το κόβω να τον πείσω για καμία βραδινή βουτιά
Εγώ το φαντάζομαι και θέλω αλλά είναι 2 πράγματα:
1) που θα βρεις κάποια να θέλει
2) σιγά μην θέλει. Θα φοβάται μην το μάθει η κοπέλα του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159885 από panoss_panos στις 15 Σεπτεμβρίου 2022, 11:38πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Έγραψε:(B_boy@17 Αυγούστου 2022)
Αν είσαι σε καμία παραλία με λίγο κόσμο και έχετε κάπου πιο πίσω κάτω απο κανένα δέντρο. Όταν αλλάζεται μπορείς να κάνεις παιχνίδι.ακομα μπορειτε να σταματήσετε σε κάποια ερημική παραλία για μια βουτιά και εκει να κανετε χωρις μαγιό. Με το τριο πάντως είναι ότι καλύτερο, φαντάζεσαι να σας έχει μαζί και τους 2 στο στόμα....γενικά θα έκανες τρελό παιχνίδι.

Λοιπόν πήγαμε όλα καλά. Δεν έγινε τίποτα, δεν έκανα καμία κίνηση γιατί φοβήθηκα μην χαλάσει η φιλία μας. Νταξει τον έβλεπα με το μποξερακι όταν αλλάζαμε, με την πετσέτα όταν έβγαινε απο το ντουζ αλλά καμία φορά εντελως γυμνό. Βέβαια όσο είμασταν εκεί κάναμε συζήτηση για κοπέλες και μουνιά. Σε κάποια φάση κιόλας έτσι όπως έπιασα την μπίρα μ κουνήθηκε και βγήκε αφρός και το κράτησα να μην τρέξει με το δάχτυλο και μου λέει και εγώ έτσι κάνω κάθε φορά που είμαι έτοιμος να χύσω όταν γαμαω την κοπέλα μ αλλά δεν θέλω να τελειώσω ακόμα. Και γενικά πολλές φορές συζητήσαμε και μ έλεγε για πράγματα που γινόντουσαν όσο γαμουσε την κοπέλα τ. Αυτό που μετανιώνω είναι που κάποια στιγμή έπρεπε να φύγω από το ξενοδοχείο για κάτι και αυτός έκανε ντουζ και αντί να ανοίξω να του πω ότι φεύγω του χτύπησα στην πόρτα.
Σήμερα του λέω ότι τον είδα στον ύπνο μου να κάνουμε τρίο με μια κοπέλα και μ λέει Αντε τώρα που θα πας φοιτητής θα βρεις γκομενα και θα ησυχάσεις, γιατί είδα στον ύπνο μ ότι μας έπαιρνε εναλλάξ πίπα και του το είπα και λέει «Μαλακα άμα δεν βρεις καμία στην Ρόδο θα έρθω εγώ να σου πάρω πίπα»
Σκεφτομαι σε επόμενη φάση που θα βρεθούμε να του προτείνω να τις παίξουμε και για αλληλομαλακία αφού βλέπω ότι είναι έτσι άνετος και γενικά μιλάμε. Τι λέτε; Εγώ φεύγω σε μιάμιση βδομάδα για σπουδές να του πω λέτε τώρα να ρθει τίποτα σπίτι ή αργότερα όταν ξανά έρθω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162974 από sisko στις 21 Νοεμβρίου 2022, 9:11πμ

sisko

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αρχικα, για να πατε σε καμια παραλια γυμνοι, μπορειτε να πατε σε μια κανονικη παραλια το βραδυ, η σε μια γυμνηστων, λεγοντας οτι εισαι γυμνηστης, ( και λεγοντας οτι μπορειτε να χαζεψετε..... ξερεις εσυ) αμα δεν συμφωνησει, μπορεις μετα το μπανιο σου να μπεις γυμνος στο δωματιο του λεγοντας οτι το μπερδεψσες με το δικο σου και μετα να γκαβλοθεις και να του πεις οτι θα εδεινεσς τα παντα για καποιον να στον παρει (αν εισαi top) ή πεστου οτι τωρα τελευταια σου εχει κολησει η ιδεα για το πως θα ηταν με εναν αντρα για να πασ bottom( αυτο μου ειπε το παιδι που συνουσιαζομαστε) η μπορεις ακομα και να ''σου πεσει'' το παντελονι επιδει ειναι ''μεγαλο'' , να το αφισεις κατω και να του πεις μια δικεολογια, υπαρχουν πολλοι τροποι, αμα θες περισοτερους σε παρακαλο ενημερωσε με, διοτι εχω μια δουλεια και δεν μπορω να γραφω πολυ επισης το οτι συζηταει τοσο πολυ για την κοπελα του, μπορει να ειναι επιδει φοβατε να παραδεκτει κατι για τον εαυτο του (δηλαδει οτι του αρεσουν τα αγορια)

ελπιζω να σε βοηθεισα

(μολισ ειδα ποτε το εστειλες οποτε... για τις επομενες διακοπες)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162978 από panoss_panos στις 22 Νοεμβρίου 2022, 2:17μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sisko@21 Νοεμβρίου 2022)
αρχικα, για να πατε σε καμια παραλια γυμνοι, μπορειτε να πατε σε μια κανονικη παραλια το βραδυ, η σε μια γυμνηστων, λεγοντας οτι εισαι γυμνηστης, ( και λεγοντας οτι μπορειτε να χαζεψετε..... ξερεις εσυ) αμα δεν συμφωνησει, μπορεις μετα το μπανιο σου να μπεις γυμνος στο δωματιο του λεγοντας οτι το μπερδεψσες με το δικο σου και μετα να γκαβλοθεις και να του πεις οτι θα εδεινεσς τα παντα για καποιον να στον παρει (αν εισαi top) ή πεστου οτι τωρα τελευταια σου εχει κολησει η ιδεα για το πως θα ηταν με εναν αντρα για να πασ bottom( αυτο μου ειπε το παιδι που συνουσιαζομαστε) η μπορεις ακομα και να ''σου πεσει'' το παντελονι επιδει ειναι ''μεγαλο'' , να το αφισεις κατω και να του πεις μια δικεολογια, υπαρχουν πολλοι τροποι, αμα θες περισοτερους σε παρακαλο ενημερωσε με, διοτι εχω μια δουλεια και δεν μπορω να γραφω πολυ επισης το οτι συζηταει τοσο πολυ για την κοπελα του, μπορει να ειναι επιδει φοβατε να παραδεκτει κατι για τον εαυτο του (δηλαδει οτι του αρεσουν τα αγορια)

ελπιζω να σε βοηθεισα

(μολισ ειδα ποτε το εστειλες οποτε... για τις επομενες διακοπες)


Αυτό με την παραλία καλό, μπορώ να του πω να πάμε βράδυ για νυχτερινό μπάνιο και να του πω όσο είμαστε μέσα στη θάλασσα αν έχει τα αρχίδια να βγάλουμε τα μαγιώ μας. Δεν μπορώ να του πω ότι είμαι γυμνιστής γιατί είναι κολλητός μου το ξέρει ότι δεν είμαι.
Όχι νταξει δεν ψήνομαι ούτε να τον γαμήσω,ούτε να με γαμήσει. Μόνο να τον δω γυμνό και να τις παίξουμε θέλω.
Ιδανικά θα ήθελα να κάνουμε τρίο με μια κοπέλα, αλλά είναι πολύ πιστός στην κοπέλα του, εδώ με το ζόρι τον άφησε να έρθει μαζί μου διακοπές.
Θα ήθελα να μου πεις περισσότερους τρόπους που λες για να μου δώσεις διάφορες ιδέες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162989 από giannisp2003 στις 25 Νοεμβρίου 2022, 4:00μμ

giannisp2003

μέλος από: 25/11/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζεται να περιμένεις να έρθουν οι διακοπές για να γίνει όλο αυτό που θες. Πήγαινε σπίτι του και πες του να δείτε τσόντες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login