Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί οι γυναίκες δεν μπορούν να βάλουν μάσκαρα με το στόμα κλειστό;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Λερώθηκα στο πρωκτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #161942 από Anonumiii στις 02 Νοεμβρίου 2022, 3:07πμ

Anonumiii

μέλος από: 2/11/2022
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγινε ενα ατύχημα κατά την πρωκτική επαφή (πρώτη φορά με τον συγκεκριμένο), έμειναν κάποια καφε "υπολείμματα" κατά το τέλος της πράξης. Εκείνος έδειξε κουλ δεν με έφερε σε δυσκολη θεση αλλα εγώ ένιωσα τόσο άσχημα, πως θα τον ξανααντικρυσω; Θέλω να ανοίξει η γη να με καταπιεί.
Έχει συμβεί σε άλλους;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161943 από Anonumiii στις 02 Νοεμβρίου 2022, 8:38πμ

Anonumiii

μέλος από: 2/11/2022
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κανείς;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #161944 από lida στις 02 Νοεμβρίου 2022, 8:59πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι κάτι ασυνήθιστο αυτό που σου συνέβη. Αν θέλεις να μειώνεις την πιθανότητα να συμβεί, φρόντιζε πριν να αδειάζεις το έντερό σου. Το κλύσμα με νερό από το ντους είναι καλή ιδέα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161946 από Anonumiii στις 02 Νοεμβρίου 2022, 10:52μμ

Anonumiii

μέλος από: 2/11/2022
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@02 Νοεμβρίου 2022)
Δεν είναι κάτι ασυνήθιστο αυτό που σου συνέβη. Αν θέλεις να μειώνεις την πιθανότητα να συμβεί, φρόντιζε πριν να αδειάζεις το έντερό σου. Το κλύσμα με νερό από το ντους είναι καλή ιδέα.



Ναι το είχα κάνει..απλά ήμουν λίγο αρρωστουλα, για αυτό...νιώθω τόσο άσχημα όμως, θέλω να κλαίω όλη μέρα..ντρέπομαι να τον συναντήσω ξανά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162967 από NebulaSpirit στις 13 Νοεμβρίου 2022, 1:17μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Κακώς ντρέπεσαι που τον λέρωσες. Όποιος μπαίνει εκεί ξέρει τι τον περιμένει. Και σε εμένα έχει τύχει κάμποσες φορές να λερωθώ από τον πρωκτό της άλλης, αλλά δεν με νοιάζει καθόλου. Όταν πας για την πίσω πόρτα ξέρεις τι μπορεί να συμβεί και ή το αποδέχεσαι και προχωράς ή δεν μπαίνεις καθόλου. Και αυτός εφόσον το επέλεξε θα πρέπει να είναι και εντάξει με αυτό. Και εσύ αν θες να το κάνεις από πίσω θα πρέπει να αποδεχτείς ότι αυτό συμβαίνει καμιά φορά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login