Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σύσκεψη: Το υποκατάστατο της δουλειάς όταν βαριόμαστε.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Μαλακια στον θείο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167450 από Mpempa69 στις 09 Ιουνίου 2023, 3:48μμ

Mpempa69

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 18 θέλω να πω την ιστορία μου και να μου πείτε αν το έχει περάσει κανείς
Είχα πάει πρόσφατα διακοπές με τους γονείς και τους θείους μου στην Αιδηψό.Οι γονείς μου πήγαν βόλτα και έμεινα με τον θείο και την θεία μου.
Οπως κάναμε μπάνιο καποια στιγμή ο θείος(εξ αγχιστείας) μου ήρθε κοντά μου και εγώ ένιωσα ένα τσίμπημα στα οπίσθια μου και καταλαβα ότι ήταν καυλομενος.δεν ξέρω τι σκέφτηκα αλλά έβαλα το χέρι μου και άρχισα να του τραβάω μαλακια μέχρι που έχυσε η θεία δε νομίζω να κατάλαβε κάτι.
Όταν τελειώσαμε πήγαμε σπίτι και ήμουν πολη καυλωμένη και αργότερα άκουγα τον θείο με την θεία να γαμιούνται και τράβηξα και εγώ μαλάκια
Ντρεπομαι τον θείο μου μετα από αυτό αλλά δε ξέρω με καυλώνει πολύ
Τι να κάνω;Σας φαίνεται φυσιολογικο;Ο θειος δεν είναι εξ αίματος.Εχει κάποιος παρόμοιες εμπειρίες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167454 από kapapi04 στις 11 Ιουνίου 2023, 3:21μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Μαλακια έκανες
Κι εκείνος έριξε άδεια και έπιασε γεμάτα
Τσιμπησες και έπεσες στην παγίδα του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167456 από Panos888 στις 13 Ιουνίου 2023, 4:39πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Ρε συ έλεος δηλ.!

Πώς σου ήρθε κάτι τέτοιο; Με ηλικιωμένο; 🤢

Πώς πήρε ο ''θείος'' το δικαίωμα για μία τέτοια προσέγγιση;

Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως μία τέτοια ενέργεια μπορεί να πάρει ανεξέλεγκτη τροπή προς κάθε κατεύθυνση - με μορφή χιονοστιβάδας.

Ξέχνα ό,τι έγινε, αν έχεις ορμές και επιθυμίες (απόλυτα λογικό και κατανοητό) βρες μία νορμάλ σχέση και κοίτα να περνάς όμορφα.

Ελπίζω και ο ''θείος'' από την πλευρά του να μη δώσει συνέχεια και ζητήσει το κάτι παραπάνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170642 από eOMfGap στις 12 Σεπτεμβρίου 2023, 9:39μμ

eOMfGap

Εικονίδιο
μέλος από: 12/9/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mpempa69@09 Ιουνίου 2023)
Γεια σας είμαι 18 θέλω να πω την ιστορία μου και να μου πείτε αν το έχει περάσει κανείς
Είχα πάει πρόσφατα διακοπές με τους γονείς και τους θείους μου στην Αιδηψό.Οι γονείς μου πήγαν βόλτα και έμεινα με τον θείο και την θεία μου.
Οπως κάναμε μπάνιο καποια στιγμή ο θείος(εξ αγχιστείας) μου ήρθε κοντά μου και εγώ ένιωσα ένα τσίμπημα στα οπίσθια μου και καταλαβα ότι ήταν καυλομενος.δεν ξέρω τι σκέφτηκα αλλά έβαλα το χέρι μου και άρχισα να του τραβάω μαλακια μέχρι που έχυσε η θεία δε νομίζω να κατάλαβε κάτι.
Όταν τελειώσαμε πήγαμε σπίτι και ήμουν πολη καυλωμένη και αργότερα άκουγα τον θείο με την θεία να γαμιούνται και τράβηξα και εγώ μαλάκια
Ντρεπομαι τον θείο μου μετα από αυτό αλλά δε ξέρω με καυλώνει πολύ
Τι να κάνω;Σας φαίνεται φυσιολογικο;Ο θειος δεν είναι εξ αίματος.Εχει κάποιος παρόμοιες εμπειρίες;

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170643 από eOMfGap στις 12 Σεπτεμβρίου 2023, 9:43μμ

eOMfGap

Εικονίδιο
μέλος από: 12/9/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πιθανότατα τρολλάρεις, αλλά αν το πάμε στα σοβαρά, θεωρώ ότι άσχετα με τη διαφορά ηλικίας και ότι είναι θείος σου έστω και εξ αγχιστείας, το μεγαλύτερο "ατόπημα" είναι ως προς τη θεία σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login