Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Πρόβλημα με πρώτη φορα προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168494 από alexopiulos στις 26 Ιουνίου 2023, 4:55πμ

alexopiulos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας φίλοι του φόρουμ, είμαι 16 και την έχω 18, χθες για πρώτη γορα πήγα και αγόρασα προφυλακτικά τα κλασσικά της dure.. και εκτός από το ποσο άβολα ένιωσα όταν τα αγόραζα και όταν πλεον πάω από το κατάστημα για άλλους λόγους υπάρχει ένα πρόβλημα, κατά την τοποθέτηση ενώ γνωρίζω πως δεν πρέπει να περάσει αέρας και το φρόντισα το προφυλακτικό δεν έφτασε μέχρι κάτω κάτω την βάση του πέους, το εσπρωξα λίγο μήπως αλλά δεν..δεν ξέρω τι έκανα λαθος μήπως υο έβαλα αναποδα; Θα μπορούσε να γίνει αυτο; Μήπως ήθελα μεγαλύτερο; Αλλά κάπου διάβασα πτι είναι μέχρι 25εκ, δεν ξέρω βοηθήστε με γιατί έχω αγχωθεί και κάπως
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #168497 από panagiotis97 στις 26 Ιουνίου 2023, 12:05μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα μπορούσε να το έβαλες ανάποδα, το εχω παθει αρκετές φορές. Επίσης θα μπορούσε και να μην σου κάνει. Αυτά για τα 25 εκ ειναι βλακειες, σημασία εχει το πάχος του πεους για το προφυλακτικό. Τα κλασσικά τα durex με στενεύουν απίστευτα και δεν τα προτιμω. Δοκίμασε και κάνα xl και θα δεις αλλη ανεση κατευθείαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168504 από spathisamurai στις 01 Ιουλίου 2023, 5:36πμ

spathisamurai

Εικονίδιο
μέλος από: 29/6/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φιλε μου πρωτα απο ολα μην νιωθεις αβολα που αγορασες προφυλακτικα, ενταξει τη πρωτη φορα ειναι λιγο αβολο αλλα δε κανεις κατι κακο ή ντροπιαστικο. Ολος ο κοσμος κανει σεξ, και οτι αγοραζεις προφυλακτικα σημαινει οτι ετοιμαζεσαι να κανεις σεξ υπευθυνα και με προφυλαξη οπως και πρεπει.
Αν εξαολουθεις να νιωθεις αβολα αγοραζε απο περιπτερο ή απο καποιο καταστημα οχι κοντα στο σπιτι σου ωστε να μην αγχωνεσαι.
Οσο για το πως το φορεσες, επιασες τη μυτουλα του προφυλακτικου να βγει ο αερας? μηπως το βαλες αναποδα? Και το προφυλακτικο δε το ξετυλιγεις τερμα, οσο παει μεχρι τη βαση του πεους σου. Αναλογα το παχος του πεους ή το μεγεθος του κεφαλιου ισως μπορεις να παρεις πιο ανετα προφυλακτικα easy fit πχ.
Αν Γουγλαρεις -how to put on a condom εχει βιντεακια. Δοκιμασε αφου το βαλεις να κανεις μονος σ εξασκηση να δεις και πως το νιωθεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login