Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζωή είναι αυτό που μας συμβαίνει την ώρα που εμείς κάνουμε άλλα σχέδια.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168532 από Christosww2 στις 15 Ιουλίου 2023, 12:47πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλημέρα βρίσκομαι σε μια σχέση εδώ και 5 μήνες που περνούσα πολύ ωραία αλλά έχουν γίνει πολλά πράγματα τσακωμοί όλα αυτά τεσπα τα ξαναβρήκαμε αλλά λόγω ότι ήμαστε φοιτητές το τελευταίο καιρό μπορεί από τις πολλές μλκιες και το πολύ σεξ γενικά μου έχουν φύγει οι απίστευτες καύλες και ορέξεις και η διάθεση για σεξ με τη δικια μου από απόσταση έχει πέσει κατά πολύ γενικά αλλά τις τελευταίες φορές που ήμασταν μαζί είχα απίστευτες καύλες και τώρα μόνος μου με το μυαλό να υπεραναλυει τα πράγματα και επειδή δε μου σηκώνεται και να μη έχω ορέξεις με άλλα κορίτσια να νομίζω ότι είμαι γκέι και να το λέω χωρίς κανένα ομοφοβικό πραγμα αλλά ναι και γενικά ολο αυτό που μόνος μου δε μου σηκώνεται με έχει αγχωσει πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168533 από Christosww2 στις 15 Ιουλίου 2023, 12:49πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Αλλά αυτή η σκέψη μου προήλθε μέσω κάποιων πράγματων για τα οποία τα γουγκλαρα και μόνο από εκεί γιαιτιιιιι δε γίνεται από τότε που είμαι στη απόσταση να είμαι έτσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168534 από Christosww2 στις 15 Ιουλίου 2023, 12:54πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Και λίγο πολύ από το πανικό και το άγχος μου που μου συμβαίνει αυτό αν και γενικά είχα σκεφτεί ότι έπρεπε να χωρίσω μόλις βρεθούμε από κοντά γιατί ένιωθα ότι δε πήγαινε άλλο κάποιες φορές
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login