Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ξέρεις τι είναι τα Σοσονάκια και τα Σαπουνάκια;
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Πόνος στους όρχεις

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55093 από jamaica στις 21 Οκτωβρίου 2009, 3:29μμ

jamaica

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
file m t eixa k egw afto t pragma ke p piga ston giatro m eipe pws eprepe na kanw egxirisi gi'auto gia kalo k kako pigene se kanena giatro na t ele3i kai 8a s pei
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55130 από Doctoras στις 23 Οκτωβρίου 2009, 4:52μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Eγω το παθενω καμια φορα και ηρεμω βαζωντας μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια οταν κοιμαμαι δοκοιμασετο!Συνηθος μου συμβαινει οταν εχω βαλει τα ποδια μου καπως που να μου τα πιεζει και μονο ετσι ηρεμω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55131 από zoumas στις 23 Οκτωβρίου 2009, 6:39μμ

zoumas

μέλος από: 23/10/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια καλησπερα εδω και 3 ημερες εχω πυρετο, πονο στο στηθος, συναχη και το ποιο σημαντικο πονο στο δεξι ορχη!
Ο πονος αυτος με ειχε πιασει εντονα πριν 2 μηνες και εκανα υπερηχω χωρις ομως να δειξει τιποτα και ο γιατρος μου ειπε να ξεκουραστω. Ο πονος αυτος ολο το διαστημα δεν ειχε φυγει, αλλα δεν ειχα και εντονους πονους. Τωρα πονωντας παρα πολυ πηγα στο παθολογω και χωρεις να μου κανει καποια ψηλαφιση ή αλλη εξεταση μου ειπε οτι δεν εχω τιπορτα.
Σας παρακαλω αν γνωριζει καποιος επτι τουτου ας μου απαντησει.
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55141 από TheOnlyOriginal στις 24 Οκτωβρίου 2009, 1:01μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
zoumas κάνε καμιά εξέταση αίματος ή τπτ τέτοιο.Μπορεί απλά να ναι μια απλή εποχιακή ίωση.Όσο για τον πόνο στους όρχεις αφού έκανες και υπέρηχο εκεί και έδειξε οκ, μπορεί να ναι παροδικός. Και μενα για ένα διάστημα με έπιανε παλιότερα μια ενόχληση στον αριστερό κ μετά έφυγε.Βέβαια μπορεί να προέρχεται από κάποιο αφροδίσιο νόσημα για το οποίο καλό θα ναι να κάνεις έναν έλεγχο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58409 από tiliros στις 07 Φεβρουαρίου 2010, 3:12μμ

tiliros

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια εγο σημερα ψιλαφισα τον δεξι μου ορχει και ειδα οτι πανν πανω εχει ενα σαν καροθμπαλακι μικρο δεν ειχα προσεξει οτι υπηρχε αυτο παντα. μπορει να ειναι κατι φυσιολογικο. δεν ποναω. αν τον σφιγκο ειναι σαν να τσιμπαο τον ορχει μου. ευχαριστω ελπιζω να μην ειναι κατι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59454 από dimcossie στις 19 Μαρτίου 2010, 5:23μμ

dimcossie

μέλος από: 19/3/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
αδερφε αμα το καρουμπαλακι που λες ειναι σαν σπιρακι αλλα πιο σκληρο μπορει να ειναι καποια κιστη...πηγαινε σε εναν ουρολογο να το δεις πιθανον να θελει να το σπασουν και να το καθαρισουν..μην το κανεις μονος σου ομως..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59458 από antreas_14 στις 19 Μαρτίου 2010, 7:03μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Φιλε μου το θεμα ειναι 2 χρονών διαβαζε και λιγο τις ημερομηνιες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login