Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Σάββατο, 27 Απριλίου

.???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57718 από golfos στις 16 Ιανουαρίου 2010, 4:29μμ

golfos

μέλος από: 16/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ..!! ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.! ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ Σ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.! ΣΤΑ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ Τ ΠΕΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΚΩΜΕΝΟ.! ΟΤΑΝ ΦΟΡΑΩ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ.! ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Τ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.?




προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #57720 από Doctoras στις 16 Ιανουαρίου 2010, 4:33μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι ανχος!!!Το εχω παθει πολλες φορες.Ακομα και να νιωθεις οτι εισε ετοιμος και ολλα θα πανε καλα ξαφνικα ενω μπαινεις σου γινεται μαλακια και μικρενει.Και μετα αντε να σηκωθει.Ειδικα αμα δεν εχει υπομονη ακι η γκομενα.Χαλαρωσε και δοκοιμαστε μετα απολιγο.Ντυσου πιαστε λιγο συζητησει και αρχηστε παλι.Ειναι νομιζω φυσιολογικο απο τι ξερω και
δεν φτεει το προφιλακτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57724 από Webmaster στις 16 Ιανουαρίου 2010, 5:49μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα είναι ψυχολογικό. Ξενερώνεις με την ιδέα του κόλπου και υποσυνείδητα σε αηδιάζει. Μάλλον είσαι gay.

Και μάθε να βάζεις τίτλους στα θέματά σου και να σβήνεις το caps lock γιατί μας στράβωσες.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57729 από Olympiakos7 στις 16 Ιανουαρίου 2010, 7:33μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
golfos μην δοσεις σημασια στην μ@λ@κι@ που ειπε ο ο webmaster...ακου gay.ρε webmaster να σκεφταισε πριν μιλας.το κοπελι ρωταει σοβαρα και εσυ του πετασ ετσι στα ισια οτι εισαι gay.δεν ειναι απαντηση αυτη.σε τετοια πραματα δεν πρεπει να τα πετας χιμα.τεσπα...golfos το θεμα ειναι απο το ανχοσ πιστευω σιγουρα.αυτο φταιει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57730 από Webmaster στις 16 Ιανουαρίου 2010, 8:35μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ναι ρε εννοείται, παίζει να τον αγχώνει και η κοπέλα άθελά της. Το είχα πάθει κι εγώ τις πρώτες μου φορές.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57731 από TheOnlyOriginal στις 16 Ιανουαρίου 2010, 9:13μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Καθαρά ψυχολογικό.Εκεί που έχεις πάρει φόρα και θες να μπεις με τη μία, πας να φορέσεις την καπότα και άμα γίνει καμιά μαλακία και δεν ανοίγει το περιτύλιγμα εύκολα ή δε μπαίνει εύκολα, λίγο το άγχος, λίγο η ξενέρα, και το κακό γίνεται.Αν δεν την ξέρεις και πολύ την κοπέλα και σε βιάζει κι όλας άστα να πάνε.Για μένα το καλύτερο είναι η κοπέλα να παίρνει πρωτοβουλία, να σου τραβάει μία καλή μαλακία και να στην φοράει η ίδια την καπότα.Αλλά πρέπει να ναι έμπειρη για να ξέρει.Μόνο προσπάθησε να το ξεχάσεις το συμβάν και μη σου γίνει έμμονη ιδέα και αγχώνεσαι κάθε φορά.Εγώ μια φορά που το έπαθα μετά ήμουν συνεχώς αγχωμένος μην το ξαναπάθω και με παρεξηγήσει η άλλη.Απλά στα @@ σου και συνέχισε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57738 από golfos στις 16 Ιανουαρίου 2010, 10:52μμ

golfos

μέλος από: 16/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@16 Ιανουαρίου 2010)
Το πρόβλημα είναι ψυχολογικό. Ξενερώνεις με την ιδέα του κόλπου και υποσυνείδητα σε αηδιάζει. Μάλλον είσαι gay.

Και μάθε να βάζεις τίτλους στα θέματά σου και να σβήνεις το caps lock γιατί μας στράβωσες.


ευχαριστώ παίδες.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login