Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Ποτέ δεν κατάφερα να τελειώσω κάτι αλλά τώρα θ
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου
Μήνυμα #140196 από Akis2000 στις 19 Νοεμβρίου 2017, 11:56πμ

Akis2000

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2013
αποδεκτές απ.: 28
Η ερώτηση απευθύνεται σε αγόρια-κορίτσια και σε όσους τυγχάνει να παρακολουθούν . μπορείτε αν θέλετε να τις κατονομάσετε (strait, gay, bisexual, trans, lesvian… ) ή αν δεν υπάρχει κατάλληλη ονομασία να τις περιγράψετε (θέλω να βλέπω γυναίκα να παίρνει άντρα… κ.ο.κ.). Αν θέλετε μπορείτε να δώσετε παραπάνω από μία κατηγορία και αν κάποιων το nickname δεν βοηθάει στο να καταλαβαίνουμε αν είστε αγόρι ή κορίτσι, να λέτε τι είστε.

Προφίλ: Akis2000 Άλλα από Akis2000Σχολιασμός φράσης του Akis2000

Rohala Art Course
Μήνυμα #140201 από lida στις 19 Νοεμβρίου 2017, 3:10μμ

lida

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2017
αποδεκτές απ.: 27

Αποδεκτή απάντηση

Κοριτσι ειμαι και δεν το κρυβω οτι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και δεν πιστευω οσα κοριτσια λενε οτι δεν βλεπουν τσοντες και οτι δεν τις αρεσουν ή οτι αηδιαζουν. Οι τσοντες που μου αρεσουν ειναι ζευγαρι αγορι κοριτσι αλλα τρυφερο και όχι βιαιο ή δυο ζευγαρια μαζι που κανουν και εναλλαγες ή και λεσβιακο με δυο κορίτσια ή παρεα που παιζει διαφορα σεξουαλικα παιχνιδια. Τις τσοντες τις βλεπω μονη μου και αυνανιζομαι ή μαζι με το αγορι μου και χαιδευομαστε ή με κολλητη μου και παιζουμε. Εσυ κυριε Ακη που ρωτας δεν μας γραφεις τις δικες σου προτιμησεις;

Προφίλ: lida Άλλα από lidaΣχολιασμός φράσης του lida

Μήνυμα #140210 από Akis2000 στις 20 Νοεμβρίου 2017, 12:06μμ

Akis2000

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2013
αποδεκτές απ.: 28
Εύστοχη η παρατήρησή σου και πολύ αγενές από μέρους μου θα έλεγα να ξεκινάω ένα θέμα χωρίς να έχω φροντίσει να κάνω εγώ την αρχή.
Όπως θα έχει τύχει να αναφέρω σε προηγούμενες συζητήσεις αν και στρέϊτ στις μέχρι τώρα σεξουαλικές μου δραστηριότητες δεν έχω κρύψει ότι εγκεφαλικά με εξιτάρουν φαντασιώσεις και με άτομα του δικού μου φύλλου. Ως εκ τούτου εκτός από στρειτ τσόντες, υπάρχουν στιγμές που επιθυμώ (ανάλογα με την ορέξεις της κάθε στιγμής) να παρακολουθώ τσόντες bisexual ή ακόμα και gay. Εδώ και αρκετό καιρό όμως έχω φάει ένα κόλλημα και με τσόντες bigging. Είναι από αυτές που γυναίκες προσφέρουν ηδονή στον άντρα από πίσω (δάχτυλα ή ακόμα και φορητά πέη). Αυτή είναι μία φαντασίωση που ελπίζω κάποια στιγμή να βρω το θάρρος να την κάνω πραγματικότητα. Και φυσικά δεν λέω όχι και στις λεσβιακές. Δεν βλέπω και εγώ όπως και εσύ βίαιες καταστάσεις (υποταγής με μαστίγια κλπ), τρανς, κ.α.

Προφίλ: Akis2000 Άλλα από Akis2000Σχολιασμός φράσης του Akis2000

Μαντείο
Μήνυμα #140350 από lmmw στις 06 Δεκεμβρίου 2017, 9:03πμ

lmmw

μέλος από: 6/12/2017
αποδεκτές απ.: 0
Είμαι αγόρι και βλέπω πιο πολύ lesbian και γυναίκα να παίζει με δονητή please αποδεκτή

Προφίλ: lmmw Άλλα από lmmwΣχολιασμός φράσης του lmmw

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.