Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τελικά ήταν παρθενα ή όχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143206 από Fanick στις 20 Μαΐου 2019, 10:25πμ

Fanick

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας
Είμαι αγόρι 15 ετών και χθες ξεπαρθενιάδτηκα με την κοπέλα μου επίσης 15. Με την κοπέλα είμασταν κολλητοι από την πρώτη γυμνασίου. Το καλοκαίρι που πέρασε μαλώσαμε και είχαμε να μιλήσουμε από τοτε. Περίπου τον Ιανουάριο τα ξαναβρήκαμε και αρχίσαμε παλι την πολύ παρέα. Τότε έλεγε πως είχε ξεπαρθενιαστεί...Τα έχουμε δύο μήνες αλλά αφού ξέρουμε πολύ καλά ο ένας τον άλλον αποφασίσαμε να προχωρήσουμε. Πριν ένα περίπου μήνα, που συζητάγαμε ότι θέλουμε να προχωρήσουμε μαζί, μου είπε πως τελικά ήταν παρθενα. Έλεγε πως πριν το ελεγε γιατί ήταν και καλα μαγκία. Δεν μου είχε πει ποτέ ψέματα εκτός από αυτή την "μαγκιά". Οπότε, επειδή είχαμε και τον μεγάλο τσακωμό από το καλοκαίρι, τελικά πίστεψα πως ήταν παρθένα... Χθες τελικά έγινε το συμβάν και το κάναμε... Όντως η κοπέλα φενόνταν πως δεν ήξερε καλά. Την ώρα που γινόταν κοίταζε αλλού και δεν ήξερε τι να κάνει. Έβλεπα την απορία στο πρόσωπο της... Όμως η κοπελα δεν πόνεσε πολύ και αίμα δεν έβγαλε... Ανάσες έπερνε αλλά και η ίδια μου είπε πως δνε πόνεσε. Από μέγεθος πιστεύω είμαι καλά 17 εκατοστά. Εκείνης δάχτυλο της έχουν ξαναβάλει και πονούσε τοτε γιατί μου το είχε
που είμασταν κολλητοι. Κάποιοι φίλοι μου μου λένε είπε ψέματα κάποιοι άλλοι λένε είπε αλήθεια. Βοηθήστε με! Τελικά είπε ψέματα ή αληθεια? Γίνεται να ήταν όντως παρθένα? Μήπως σκίστηκε αλλιώς ο αδένα? Όταν σκίζεται ο αδένας ή όταν μπαίνει πέος λέμε πως η κοπέλα χάνει την παρθενιά της..? Υπάρχει περίπτωση να μην τον έσκισα εγώ χθες επειδή δεν πήγα πολύ βαθιά? Παρθένα τελικά ή όχι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143332 από Stelios_12 στις 22 Ιουνίου 2019, 5:43μμ

Stelios_12

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φίλε εσυ μια χαρά ήσουν τι άλλο να έκανες έμπαινε και έβγαινες απλά Στην κοπελίτσα σου έχουν βάλει και άλλοι πουτσο στο μουνι της γιαυτοο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143345 από kostas p. στις 24 Ιουνίου 2019, 10:11πμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
θα συμφωνησω με τον προλλαλησαντα,μα καθολου αιμα και να μην πονεσει ουτε λιγο,καλα ο πονος ειναι αναλογα με το κοριτσι αλλα καθολου αιμα ....ναι οντως κατι βρομαει εδω και να προσεχεις σε αυτην την ηλικια με τα κοριτσια γιατι το μυαλο τους μια εδω μια εκει ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143406 από lida στις 03 Ιουλίου 2019, 11:32πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και τι σε απασχολει αν ηταν παρθενα ή όχι? Μπορει και να ηταν μπορει και να μην ηταν. Δεμ βγαινει παντα αιμα την πρωτη φορα. Μπορει να γεννηθηκε χωρις υμενα ή να εχει ελαστικο υμένα ή να εσπασε από γυμναστικη ή ατύχημα αλλα μπορει και να εχει κανει σεξ με αλλον. Και λοιπον? Τι σε νοιαζει αυτό? Αν σου αρεσει η κοπελα και τη θελεις μην σκαλιζεις το παρελθον της. Δεν ζουμε στην εποχη της προγιαγιάς μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login