Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να μάθεις να βρίζεις είναι η οδήγηση.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρόταση για Τρίο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #146956 από lida στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 6:27πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Με 2 αγορια συμφοιτητες μου καναμε μαζι οι 3 μια εργασια για τη σχολη. Το κλιμα ηταν πολυ φιλικο. Και οι 2 φαινονταν πολυ καλα παιδια. Οταν τελειωσαμε την εργασια μου εριξαν την προταση να κανουμε τριο. Μου ειπαν οτι αν πω οχι θα το ξεχασουμε και δεν θα το συζητησουμε ξανα. Τους ειπα οτι θα το σκεφτω και θα τους απαντησω σε λιγες μερες.
Δεν ειμαι καμια μυξοπαρθενα. Εχω αρκετες εμπειριες στο σεξ ως τωρα. Εχω κανει τριο (BGB και GBG) και κουαρτετο (BGBG). Ομως αυτα εγιναν με πολυ γνωστα φιλικα ατομα δηλαδη ειμαστε 2 ζευγαρια κολλητα. Τωρα η προταση ειναι με ξενους που γνωριζω ελαχιστα. Βεβαια μου αρεσουν και με ελκουν πολυ και οι 2. Θα μου αρεσε να κανουμε το τριο. Ομως σκεφτομαι αν ειναι ασφαλες. Οχι για αρωστιες τα προφυλακτικα εννοουνται. Εχω μονο το φοβο μηπως μαθευτει στη σχολη και πιο πολυ φοβαμαι μηπως βιντεοσκοπηθουμε και κυκλοφορησει η ταινια. Δηλαδη δεν ειμαι σιγουρη αν πρεπει να τους εμπιστευτω. Θα ηθελα γνωμες αν πρεπει να πω το ναι και αν το πω σε ποιο μερος ειναι ασφαλες να γινει και τι να προσεξω για τυχον καμερες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146957 από Mario16 στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 9:18πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Lida είσαι έξυπνη και έμπειρη διαβάζω όλα όσα γράφεις και σε εκτιμώ τρελά.προς το θέμα σου τώρα νομίζω ότι το έχουν σχεδιασμένο και σε θεωρούν καλή ξεπετα οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε για βιντεοσκόπηση αλλά το να το πούν στην σχολή και να το παίξουν θεοί ναι το θεωρώ αρκετά σίγουρο οπότε κρατήσουν καλύτερα για κάτι πιο σίγουρο και εχεμυθο
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #146958 από iliaskat στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 9:56πμ

iliaskat

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Lida προσωπική μου άποψη , αν δε τους ξερεις πολύ καλά, ίσως να μην το δοκίμαζες, καθαρά από το θέμα εμπιστοσύνης. Μη σου κάνουν καμιά στραβή. Από την άλλη αν δεις , ή μαθεις οτι ειναι καλά παιδιά, και αν σε ελκύουν όπως λες μπορείς να το δοκιμάσεις αλλά σε κάποιο μέρος ή καπως να έχεις εσύ το πρώτο χέρι, και η επιλογή μέρους να είναι δική σου. Για να μπορέσεις λίγο να εχεις ασφαλεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146960 από NebulaSpirit στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 2:58μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Και κάπως έτσι ακούμε στις ειδήσεις για κοπέλες που είχαν άσχημη κατάληξη μετά από εκβιασμούς, κάπως έτσι κυκλοφορούν τα βιντεάκια στα κινητά και το ίντερνετ, κάπως έτσι έχουν δουλειά οι δικηγόροι, κάπως έτσι αρχίζουν όλα. Και όλες είχαν να πουν "μου φάνηκε καλό παιδί". Δική σου η ζωή δικό σου και το ρίσκο. Τρόποι για να βρεις κρυφές κάμερες δεν υπάρχουν εκτός από πολύ ακριβές λύσεις ή εκτός αν τις έχουν "κρύψει" σε τόσο προφανή μέρη που πλέον δεν θα είναι κρυφές. Τρόποι για να μην σε κάνουν βούκινο μετά στην σχολή σου πάλι δεν υπάρχουν. Στην δική μου σχολή πάντως όποια είχε κάνει παρτούζα την ήξερε μέχρι και η καθαρίστρια μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146963 από kapapi04 στις 21 Φεβρουαρίου 2021, 5:15πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
μηπως σου εχει βγει το ονομα? και σου ριξανε την προταση?
η τους εχεις πει τις εμπειριες σου και πηρανε θαρρος?
αν δεν τους ξερεις καλα οχι δεν το κανεις,,,,,σιγουρα θα μαθευτει στην σχολη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146965 από lida στις 21 Φεβρουαρίου 2021, 9:10πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν νομιζω να μου εχει βγει το ονομα καθως το μονο που ξερουν για μενα ειναι οτι εχω τωρα σχεση. Δεν ξερουν τιποτα για τις εμπειριες μου για να παρουν θαρρος εκτος απο το οτι εχω ελευθερες ιδεες. Επισης και οι 2 ειναι σε σχεση και γνωριζω τις κοπελες τους και ειδικα η μια ειναι της σχολης μας. Αρα εχω καπως το πανω χερι. Ομολογω οτι η ιδεα να πω ναι μου αρεσει και θελω. Σχετικα με προφυλαξη για καμερες σκεφτομαι να προτεινω το δικο μου χωρο και να βαλω καλου κακου καποιους κανονες ασφαλειας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146966 από Someone81 στις 21 Φεβρουαρίου 2021, 12:10μμ

Someone81

Εικονίδιο
μέλος από: 21/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λες ότι έχεις σχέση και το μόνο που σε ανησυχεί είναι μην το μάθει κανένας στην σχολή και δεν σε ανησυχεί μήπως το μάθει η σχέση σου;Το βρίσκεις λογικό όλο αυτό;Τώρα για το ερώτημα σου αν δεν τους ξέρεις καλά τους τύπους φυσικά και δεν πρέπει να κάνεις κάτι γιατί πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να μαθευτεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146970 από lida στις 22 Φεβρουαρίου 2021, 1:01πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
1) Δεν θα εκανα κατι χωρις να το ξερει το αγορι μου. Εχουμε αρκετα ελευθερη σχεση και ο καθενας μας μπορει να εχει και τη δικη του ζωη.
2) Τα δυο παιδια θα εχουν προβλημα αν το μαθουν οι σχεσεις τους. Μου ζητησαν απολυτη μυστικοτητα απο τις κοπελες τους.
3) Ειναι προφανες γιατι δεν θελω να μαθευτει στη σχολη. Υπαρχουν πολλοι λιγουρηδες που θα με κουτσομπολευσουν χυδαια και υποκριτικα θα θελουν να με ριξουν στην πυρα.
4) Ξερω οτι με τις τυχον καμερες ειναι πολυ δυσκολο να εντοπιστουν. Μπορει η καμερα να ειναι μια ψιριτσα στα ρουχα ή σε ρολοι ή σε σταυρο του λαιμου. Θα πω να βρεθουμε στο δικο μου χωρο. Επισης θα τους βαλω ορο να βγαλουν ολα τα ρουχα, κοσμηματα και αξεσουαρ απο το χωλ.
5) Μπορει εγω να βιντεοσκοπησω το εργο για λογους ασφαλειας. Χαχαχαχαχαχαχα!!!
6) Μαλλον τελικα θα δεχθω την προταση. Θα περιμενω 2-3 μερες ακομα και θα τους απαντησω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146995 από lida στις 01 Μαρτίου 2021, 6:09πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Τελικα ειπα το ναι και ολα εγιναν με τους δικους μου ορους. Ολα ηταν ενταξει, ομορφα και απολαυστικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147000 από Aris1993 στις 01 Μαρτίου 2021, 9:54πμ

Aris1993

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/2/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Τυχερούλα. Καλοπέρασες. Θα χαρούμε να ακούσουμε για την εμπειρία σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login