Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Πέμπτη, 18 Αυγούστου

Δεν ξερω αν είμαι gay

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158565 από loco291 στις 22 Μαΐου 2022, 1:59μμ

loco291

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2022
Καλησπερα ειμαι 17 και γενικα ηθελα καπου να το πω απο μικρος μου αρεσαν η γυναικες και γενικα σε ολη την φαση παντα εβλεπα τσοντες με γυναικες και εχω κανει και σχεση κτλπ εδω και 2 με 3 μηνες μια μερα ειχα ορεξη να δω τσοντα με γυναικα και δεν μου σηκωθηκε και γενικα απο τοτε μπηκαν πολλες κακες σκεψεις στο μυαλο κτλπ και ηθελα να το τσεκαρω ειχα βαλει μια τσοντα με gay 1 φορα δεν μου αρεσε καν ουτε μου σηκωθηκε ουτε φτιαχτικα αλλα αλλλη φορα οταν ξαναειδα μου σηκωθηκε και ανχωθηκα παρα πολυ αλλα εχω κανει φαση με κοριτσια κτλπ παντα ειχα στυση μετα εκατσα σκεφτηκα εκλεισα τα ματια να δω αν μου αρεσε να κανω σεξ με αντρα δεν με αρεσε ουτε ειχα στυση με γυναικα ειχα δεν ξερω τωρα αν ειμαι gay επειδη τον επαιξα με gay και ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158567 από Katee75 στις 23 Μαΐου 2022, 7:02πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
Άμα ρωτήσεις και κάποιοι είναι ειλικρινείς,θα δεις ότι πααααρα πολλά αγόρια στην εφηβεία σκέφτονται το ομόφυλο σεξ και υπάρχει στύση με αυτό,αλλά είναι στρέιτ.

Νομίζω πως το έχεις σκεφτεί παραπάνω από όσο θα έπρεπε και μέχρι εκεί.Γκει,σύμφωνα με τα λεγόμενα σου,δεν είσαι.

Θέλω να σου πω ότι μερικές φορές,η κατάσταση με την οποία μπορεί να υπάρξει στύση,δεν μας αντιπροσωπεύει.Για παράδειγμα,εσύ μπορεί να βάλεις μια τσόντα με χταπόδια και να έχεις στύση,όμως εσύ δεν θα θες να κάνεις σεξ με χταπόδια ( ΕΛΠΙΖΩ:') ).
Οπότε μην αγχώνεσαι, είναι όλα στο μυαλό σου και τα έχεις μεγαλώσει με τον φόβο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #158574 από Lanel στις 24 Μαΐου 2022, 2:20πμ

Lanel

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2020

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα
Όχι δεν είσαι gay αν τον παίξεις με gay τσόντα. Μπορεί απλά να είναι καυλοτικη η φάση που βλέπεις. Δεν σημαινει ότι θες να κάνεις ότι σου αρέσει να βλεπεις.
Επίσης το ότι έχεις κάνει φάση με κορίτσια πάλι δεν λέει κάτι. Γενικά η σεξουαλικότητα δεν είναι τόσο "ορισμένη" όσο πιστεύουμε. Μην αφήνεις κακιες σκέψεις στο μυαλό σου να σε φοβίζουν, είναι απλά βλακείεσ που άκουσ από άλλους συνήθως.
Ακόμα και να σου αρέσουν τα αγόρια δεν σημαίνει ντε και καλά ότι είσαι ο κλασσικός θυληπρεπησ γκέι της τηλεόρασης. Μπορεί να σου αρέσουν και τα αγόρια και τα κορίτσια.
Εγώ θα σου έλεγα να μην περιορίζεις τον εαυτό σου ούτε να τον αναγκάζεις να σου αρέσει η να μην σου αρέσει κάτι. Απλά αφεσου ελεύθερος και κάνε κάτι με ότι σε ελκύει είτε είναι αγόρι είτε κορίτσι ή και μετά δύο αν σου αρέσει. Δεν είναι κακό ούτε κατακριταιο.
Όσοι λένε σου λένε βλακιεσ η σε κοροιδευουνε απλα δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται.
Στην τελική απλά απόλαυσε ότι σου αρέσει και μην νιώθεις ενοχές για το τι σου αρέσει. Αποδεξου τον εαυτό σου για αυτό που είσαι και θα δεις θα περάσεις μια απίστευτη ζωή.
Ελπίζω να βοήθησα :) μην αγχώνεσαι δεν σου πάει κάτι λάθος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login