Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Διακοπές με κολλητό

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #162994 από panoss_panos στις 27 Νοεμβρίου 2022, 1:53πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(giannisp2003@25 Νοεμβρίου 2022)
Δεν χρειάζεται να περιμένεις να έρθουν οι διακοπές για να γίνει όλο αυτό που θες. Πήγαινε σπίτι του και πες του να δείτε τσόντες.

Το θέμα είναι ότι ούτε στο δικό μου ούτε στο δικό του μπορούμε να αράξουμε γιατί είναι συνέχεια κάποιος από την οικογένεια μας εκεί.
Οπότε μόνο σε διακοπές ή αν τον πείσω να έρθει στη Ρόδο να τον φιλοξενήσω που σπουδάζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163081 από panoss_panos στις 01 Ιανουαρίου 2023, 1:53μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(B_boy@17 Αυγούστου 2022)
Αν είσαι σε καμία παραλία με λίγο κόσμο και έχετε κάπου πιο πίσω κάτω απο κανένα δέντρο. Όταν αλλάζεται μπορείς να κάνεις παιχνίδι.ακομα μπορειτε να σταματήσετε σε κάποια ερημική παραλία για μια βουτιά και εκει να κανετε χωρις μαγιό. Με το τριο πάντως είναι ότι καλύτερο, φαντάζεσαι να σας έχει μαζί και τους 2 στο στόμα....γενικά θα έκανες τρελό παιχνίδι.

Κέρδισα σ ένα διαγωνισμό μασάζ για 2 άτομα + σάουνα ή τζακούζι, και επειδή κοπέλα δεν έχω σκέφτηκα να πω τον κολλητό μου να πάμε. Είναι υπερβολικό λέτε; Εσείς θα πηγαίνατε; Σκέφτηκα ότι είναι μια καλή ευκαιρία να εξοικειωθούμε στο να δούμε ο ένας τον άλλο γυμνό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163087 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 5:15πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Γιατί να είναι υπερβολικό; Ωραία θα περάσετε! Δεν νομίζω να το παρεξηγήσει. Τώρα αν προκύψει και καμιά φασούλα, ακόμα καλύτερα! Αν και δεν μου φαίνεται τόσο εύκολο, αφού θα είναι οι ειδικοί μαζί σας (μασέρ κλπ). Μην μασάς! Κακό δεν είναι και δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163089 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 8:05πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@02 Ιανουαρίου 2023)
Γιατί να είναι υπερβολικό; Ωραία θα περάσετε! Δεν νομίζω να το παρεξηγήσει. Τώρα αν προκύψει και καμιά φασούλα, ακόμα καλύτερα! Αν και δεν μου φαίνεται τόσο εύκολο, αφού θα είναι οι ειδικοί μαζί σας (μασέρ κλπ). Μην μασάς! Κακό δεν είναι και δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

Στο μασάζ θα είναι οι μασέρ, στη σάουνα μετά δεν θα είναι, θα είμαστε μόνοι μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163090 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 8:44πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Μια χαρά τότε! Θα περιμένουμε νεότερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163092 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 9:12πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@02 Ιανουαρίου 2023)
Μια χαρά τότε! Θα περιμένουμε νεότερα...

Ναι ναι θα πω για ότι νεότερο. Ρίξε καμία ιδέα για μέσα στη σάουνα, τι να πω ή πως να το φέρω μήπως συγκρίνουμε τίποτα, μόνοι μας έτσι κι αλλιώς θα είμαστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163093 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 9:39πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Έτσι κι αλλιώς θα είναι εύκολο. Δεν έχω πάει σε σάουνα ποτέ, αλλά έχω την εικόνα ότι μπαίνεις μόνο με μια πετσέτα. Ε, όλο και καπως θα ανοίξει, όλο και θα λυθεί από τη μέση. Άρχισε τον και σε καβλωτικές ιστορίες να του γίνει τέντα και όλα καλά θα πάνε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163094 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 10:07πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@02 Ιανουαρίου 2023)
Έτσι κι αλλιώς θα είναι εύκολο. Δεν έχω πάει σε σάουνα ποτέ, αλλά έχω την εικόνα ότι μπαίνεις μόνο με μια πετσέτα. Ε, όλο και καπως θα ανοίξει, όλο και θα λυθεί από τη μέση. Άρχισε τον και σε καβλωτικές ιστορίες να του γίνει τέντα και όλα καλά θα πάνε.

Έτσι σκέφτηκα και εγώ την ιδέα, να πιάσω κουβέντα για μουνια και κοπέλες, και που θα πάει θα σηκωθεί, δεν μπορεί! Επίσης απ ότι είδα εκεί που θα πάμε έχει και ντουζ μετά το μασάζ για να φύγουν τα λάδια, οπότε μπορεί να δω και εκεί κάτι.
Στη σάουνα μπαίνεις με πετσέτα, είτε με εσώρουχο (δεν είμαι 100% σίγουρος) είτε γυμνός. Το δεύτερο μας συμφέρει βέβαια 😁
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163095 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 12:33μμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Γυμνός, όπως μας τα λες, δεν τον κόβω να μπαίνει. Η πετσέτα μας βολεύει όμως. Πιθανότητες υπάρχουν...
Αν πει για εσώρουχο βάλε λόγια, ότι και καλά διάβασες ή σου είπαν ότι δεν είναι καλή αίσθηση και δεν βολεύει καθόλου κι άλλες τέτοιες πιπες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163096 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 2:01μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@02 Ιανουαρίου 2023)
Γυμνός, όπως μας τα λες, δεν τον κόβω να μπαίνει. Η πετσέτα μας βολεύει όμως. Πιθανότητες υπάρχουν...
Αν πει για εσώρουχο βάλε λόγια, ότι και καλά διάβασες ή σου είπαν ότι δεν είναι καλή αίσθηση και δεν βολεύει καθόλου κι άλλες τέτοιες πιπες.

Γυμνός με πετσέτα από πάνω εννοώ. Τον είπα σήμερα για το πότε να πάμε και με λέει ότι εκείνη την ημέρα θα αργήσει γιατί θα πάει να φτιάξει κάτι στο αμάξι. Άλλο βάσανο αυτό… Οπότε ή δεν θα πάμε ή αν καταφέρω να τον πείσω για άλλη μέρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login