Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χασμουρητό είναι μια σιωπηλή κραυγή.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Διακοπές με κολλητό

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163097 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 2:28μμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Ρε φίλε, μια γκαντεμιά σε κατατρέχει. Που θα πάει, θα τύχει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163098 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 3:20μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@02 Ιανουαρίου 2023)
Ρε φίλε, μια γκαντεμιά σε κατατρέχει. Που θα πάει, θα τύχει...

Αστα να πάνε, που θα πάει θα τύχει να κάτσει η φάση. Το θέμα είναι να τον πείσω να έρθει ένα Σαββατοκύριακο στο νησί που σπουδάζω για να τον «ξεμοναχιάσω». Εν τω μεταξύ τον είπα να έρθει μα δούμε ταινία έτσι κανα βράδυ χαλαρά, και να του πω ξερω γω «έχεις δει ποτέ τσόντα σε τεράστια οθόνη;» και ότι ήθελε προκύψει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163101 από Jeanmoust στις 03 Ιανουαρίου 2023, 3:13πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Μην είσαι απότομος μόνο. Σιγά σιγά. Και δείξε πρώτα εσύ το "καλο παραδειγμα", αφού πρώτα τον έχεις καβλώσει γερά. Η αλήθεια είναι ότι στον δικό σου χώρο θα ήταν πιο εύκολο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163102 από panoss_panos στις 03 Ιανουαρίου 2023, 5:54πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@03 Ιανουαρίου 2023)
Μην είσαι απότομος μόνο. Σιγά σιγά. Και δείξε πρώτα εσύ το "καλο παραδειγμα", αφού πρώτα τον έχεις καβλώσει γερά. Η αλήθεια είναι ότι στον δικό σου χώρο θα ήταν πιο εύκολο.

Όχι όχι σιγά σιγά θα το πάω… Ξέρω και τι τσόντες του αρέσει να βλέπει, γιατί όταν βαριόμουν και δεν ήθελα να βλέπω τα ίδια και τα ίδια τον έλεγα και μου έστελνε αυτά που έβλεπε αυτός.
Όταν λες να δείξω εγώ το καλό παράδειγμα εννοείς να την βγάλω εγώ πρώτος και να ξεκινήσω να την παίζω;
Με ρώτησε από μόνος του πόσο κοστίζει η νύχτα για να έρθει στο νησί που είμαι, και τον λέω έλα ρε σιγά θα κοιμηθείς σε μένα, αλλά εν τελεί ήθελε να φέρει και την κοπέλα του μαζί. Τώρα θέλω να τον πείσω να έρθει μόνος του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163105 από Jeanmoust στις 03 Ιανουαρίου 2023, 8:26πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Μας τα περιπλέκει τα πράγματα. Εάν έρθει μόνος κάνε εσύ κίνηση διακριτικά. Θα μου πεις βέβαια, πώς μια πούτσα τέντα μπροστά του μπορεί να είναι διακριτική. Ε, όσο γίνεται...
Χαχαχαχα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163106 από panoss_panos στις 03 Ιανουαρίου 2023, 1:58μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@03 Ιανουαρίου 2023)
Μας τα περιπλέκει τα πράγματα. Εάν έρθει μόνος κάνε εσύ κίνηση διακριτικά. Θα μου πεις βέβαια, πώς μια πούτσα τέντα μπροστά του μπορεί να είναι διακριτική. Ε, όσο γίνεται...
Χαχαχαχα!

Χαχαχχ ε ναι, αλλά νταξει άλλη φάση, μπορεί να βγει αυτός από το μπάνιο χωρίς πετσέτα αν είμαστε οι δυο μας. Κάτι θα βρω να πω ή να κάνω. Ας έρθει αυτός με το καλό και όλα θα γίνουν. Δεν θα κολωσω αυτή τη φορά.
Γιατί μας τα περιπλέκει επειδή θέλει να έρθει με την άλλη; Άμα έρθει με την άλλη δεν θα βγω καθόλου μαζί του είναι απλό. Τι θα κάνω θα κρατάω το φανάρι; Άμα πει για τρίο μπορεί να το σκεφτώ 😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163107 από Jeanmoust στις 03 Ιανουαρίου 2023, 2:22μμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Λες να είσαι τόσο τυχερός και να πετύχεις και frotting με την πρώτη, όπως λέγαμε σε άλλο θέμα; Το ευχομαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163108 από panoss_panos στις 03 Ιανουαρίου 2023, 3:29μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@03 Ιανουαρίου 2023)
Λες να είσαι τόσο τυχερός και να πετύχεις και frotting με την πρώτη, όπως λέγαμε σε άλλο θέμα; Το ευχομαι...

Μπα δεν νομίζω, αλλά τίποτα δεν είναι απίθανο…
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163131 από Jeanmoust στις 20 Ιανουαρίου 2023, 10:24πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Φίλε τι έγινε τελικά; Έχουμε καμία εξέλιξη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163132 από panoss_panos στις 20 Ιανουαρίου 2023, 3:14μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Μπαα φιλε τίποτα. Είμαι τώρα στο νησί για εξεταστική. Θα κάνω μια προσπάθεια πάλι για το μασάζ/σπα που είχα πει όταν θα ανέβω αρχές Φλεβάρη. Από κει και πέρα μόνο αν τύχει και έρθει καμία βόλτα αυτός μετά στο νησί. Που προσπαθώ να τον πείσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login