Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Σάββατο, 20 Απριλίου

Αυνανισμός με παρέα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163161 από Οτιναναιεπειδηεπρεπε στις 09 Φεβρουαρίου 2023, 3:07μμ

Οτιναναιεπειδηεπρεπε

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας
Είμαι 18 χρόνων παρθένος, straight και θέλω να δοκιμάσω τον ομαδικό αυνανισμό (από μικρός το έχω άχτι και ποτέ δεν έκατσε), μόνο μια φορά όταν ήμουν ακόμα αρκετά μικρός είχα παίξει το πουλί μου μπροστά σε ένα φίλο μου αλλά ούτε αυτός έκανε κάτι (περισσότερο με αγνοούσε) και ούτε ειχα και ιδιαίτερη ενσυναίσθηση του τι γινόταν και θέλω πραγματικά να το δοκιμάσω, το θέμα είναι πως δεν έχω με ποιον να το κάνω, αφού κανένας στο στενό μου περιβάλλον δεν πρόκειται να δεχτεί κάτι τέτοιο, επίσης δεν ξέρω αν θέλω να βρω άγνωστους από το ίντερνετ γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να πάει στραβά, δεν με ενδιαφέρει το διαδικτυακό (αν με ενδιέφερε θα το είχα κάνει είδη), καμία ιδέα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #163175 από ilion94 στις 18 Φεβρουαρίου 2023, 3:10μμ

ilion94

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλησπερα φιλε μου η ομαδικη μαλακια ειναι απ τα πραγματα που βγαινουν λιγο αβιαστα οχι προγραμματισμενα
αν φερεις σε ενα φιλο τη συζητηση και τσοντα αραξτε και δειτε θα παει απο μονο του
το διαδικτυακο μην το φοβασαι καλο ειναι να ξεκινησεις ετσι για να σου φυγει καποια ειδους ντροπη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163177 από Donvarz στις 19 Φεβρουαρίου 2023, 9:11πμ

Donvarz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλησπερα φίλε! Η αλήθεια είναι πως δεν το έχω δοκιμάσει είχα μια εμπειρία πολύ μικρός όταν ήμουν δημοτικό σκέψου και θυμάμαι ότι ο κολλητός μου τότε είχε κάνει την κίνηση για αυνανισμό την έβγαλε βασικά και βάραγε αλλά εγώ τότε ήμουν ντροπαλός κτλπ και δεν έκανα τιποτα και εγώ στο κομμάτι αυτό αν με ρωτούσες τώρα ίσως και να δοκίμαζα ομαδική μαλακια γιατί θα ήθελα να δοκιμάσω νέα πράγματα τώρα στο κομμάτι του διαδυκτιακου μια φορά έτυχε δν μου άρεσε ιδιαίτερα γιατί ντρεπόμουν και δν πολύ με ενδιέφερε το απέναντι άτομο δν ξέρω ένιωσα άβολα αλλά νομίζω πως θα έδινα μια ακόμα ευκαιρία
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163208 από ilion94 στις 14 Μαρτίου 2023, 5:22μμ

ilion94

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
η αληθεια ειναι πως και εγω κολλουσα σκεψου πρωτη φορα βαρεσα με παρεα στα 26 μου πριν 3 χρονια περιπου αλλα πλεον το ευχαριστιεμαι
αν παντως θες για να σου φυγουν οι ενδοιασμοι μπρουμε να βαρεσουμε με κληση απο καποιο σοσιαλ με τσοντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164235 από Skydoesindie στις 27 Μαρτίου 2023, 9:30πμ

Skydoesindie

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε, θα σου περιγραψω την δικη μου εμπειρια
Κανω παρεα κολλητη με ενα παιδι που ειμαστε στην ιδια ταξη απο α γυμνασου
Ειμαστε πρωτη λυκειου 16 χρ και οι δυο τωρα
Παντα μιλαγαμε για ερωτικα γκομενες μαλακια κτλ....
Μια μερα πριν κανα 3μγνο στις γιορτες ειχαμε αραξει σπιτι του και χαζευαμε το ινστα μιας συμμαθητριας που εχει πολλες φωτο με μαγιο
Η οποια εχει πολυ τελειο και καυλωτικο σωμα κυριως οπισθια και μπουτια
Οπως τη σχολιαζαμε συνειδητοποιησαμε οτι μοιαζει με μια πορνοσταρ (αλεξις τεξας) ετσι πανω στη φαση βαλαμε να δουμε καμια τσοντα της
Καθως θαυμαζαμε ερμηνειες :P αρχισαν προφανως να ανεβαινο6ν οι ορμονες οποτε απλα φερνει το χαρτι κουζινας την πεταει εξω μου δινει και κενα ενα κομματι και μοθ λεει δεν αντεχβ πρεπει να χυσω αν θες παμε ομαδικη παρεα, τα κατεβασα και εγω αφου ειχε κανει υο πρωτο βημα η λιγη ντροπη που ειχα εφυγε
Μας πηρε το πολυ 3 λεπτα να χυσουμε :PP ειχε πολυ φαση. Την ιδια μερα μετα απο καμια ωρα μου λεει "θες να παμε αλλη μια ομαδικη μαλακια άλλα πιο ακραια απο πριν" του λεω τι εννοειες
Μκυ λεει να μεινουμε ολογυμνοι και να δουμε καμια παρτουζα ή οργιο στη μεγαλη οθονη στο σαλονι εννοειται ημουν μεσα.
Και απο τοτε οταν τυχαινει που και που τραβαμε μαλακια παρεα. Εχει περασει απτο μυαλο μου η αλληλομαλακια αλλα οχι σε σημειο τρελο ακομα
Ειναι πολυ ωραια εμπειρια ομως να αυνανιζεσαι με παρεα
Αυτααα απο μεναα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164245 από Mitsaras1234 στις 04 Απριλίου 2023, 5:06πμ

Mitsaras1234

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ είμαι 15 και πέρσι μία μέρα με τον κολλητό μου είχα πάει στο σπίτι του να κάτσουμε να παίξουμε λίγο playstation κτλπ.. μετά από πολλές ώρες μου είπε να κάτσω για sleepover ε το βράδυ μας μπήκε η ιδέα να δούμε τσόντες μετά αφού μας συκωθηκε είπαμε να τον βγάλουμε και να τον παίξουμε μετά από κανένα 5 λεπτά χύσαμε και μετά κοιμηθήκαμε.Το επόμενο πρωί το ξανά κάναμε αλλά αυτή την φορά επειδή δεν ήταν η γονείς του δεν ήταν σπίτι χύσαμε 3-4 φορές
Γράψτε και εσείς της δικές σας εμπειρίες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #165357 από polyergaleio στις 06 Μαΐου 2023, 10:42πμ

polyergaleio

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εμένα με εξιτάρει και μόνο η ιδέα του να αυνανίζομαι δίπλα σε έναν "αγνωστό" - πολύ θα ήθελα να το δοκιμάσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #165358 από Grgmhls στις 06 Μαΐου 2023, 5:23μμ

Grgmhls

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2023
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Πόσο χρονών είσαι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #166377 από Otiboreiokathenas στις 15 Μαΐου 2023, 7:57πμ

Otiboreiokathenas

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Aderfe kai egw 18 eimai kai eimai stin idia fasi me esena.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login